18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chciała tylko założyć czapeczkę maleństwu

~Sunday • 2019-11-21, 19:33

No, ale niestety.

PS6

2019-11-21, 19:53
Chciała smroda uśmiercić...A teraz będzie musiała to za rogiem zaj***ć

Twójbug

2019-11-21, 20:02
PS6 napisał/a:

Chciała smroda uśmiercić...A teraz będzie musiała to za rogiem zaj***ć



W rzeczywistości na ulicy przy ludziach też tak gadasz czy tylko tu na sadolu udajesz że jesteś sadolem? Wydaje mi się że jesteś fałszywą k***ą a tego nikt nie toleruje.

saves

2019-11-21, 20:45
W taki sposób zginęła matka koleżanki mojej żony.

r061071

2019-11-21, 21:05
kolejny debil za sterem

Jacek86s

2019-11-21, 21:07
Twójbug napisał/a:

W rzeczywistości na ulicy przy ludziach też tak gadasz czy tylko tu na sadolu udajesz że jesteś sadolem? Wydaje mi się że jesteś fałszywą k***ą a tego nikt nie toleruje.



Hehe. Racja. Śmierć frajerom i pozerom.
Dobra. Ide spać, bo jutro sprawdzian z bioli.

Muhannad

2019-11-21, 21:31
Idiota powinien stracić prawo jazdy i do więzienia na rok A jak coś się stało dziecku albo mamie to na 10 lat cofać na chodniku mając martwy punkt hahahaah totalny bez mózg do kwadratu :evil: :roll: :shock:

AN...........or

2019-11-21, 21:37
ch*jowe , bąbelek nie zawinął się w koła , to by śmieszne dopiero było :-D

O tak jak tu babcia się zawineła w koła , a ktoś musi patrzeć na to , takie akcje są fajne : https://www.sadistic.pl/przystanek-vt505411.htm

DoubleBorger

2019-11-21, 22:13
Żeby jeszcze przyczepę miał to jeszcze, ale sołówką martwe pole to śmieszna sprawa, wystarczy zrobić delikatny slalom do tyłu i wszystko widać w lusterkach. Inna sprawa, że jak się nie ma pewności co jest z tyłu to się wychodzi i sprawdza, a wpie**alać się na chodnik to już w ogóle. O ile praca mu tego nie nakazała to za sam fakt wjazdu powinni mu prawko zbanować

wolfiaczek

2019-11-21, 22:22
ANALizator napisał/a:

ch*jowe , bąbelek nie zawinął się w koła , to by śmieszne dopiero było
O tak jak tu babcia się zawineła w koła , a ktoś musi patrzeć na to , takie akcje są fajne :



Śmieszne by było jakby Twoja morda znalazła się pod tym kołem.

ch...........li

2019-11-22, 04:11
Twójbug napisał/a:

W rzeczywistości na ulicy przy ludziach też tak gadasz czy tylko tu na sadolu udajesz że jesteś sadolem? Wydaje mi się że jesteś fałszywą k***ą a tego nikt nie toleruje.



Co za ból dupy hahaha :D

Z sadola robi sie kółko różańcowe płaczących męskich p*zd...

PS6

2019-11-22, 21:18
Twójbug napisał/a:

W rzeczywistości na ulicy przy ludziach też tak gadasz czy tylko tu na sadolu udajesz że jesteś sadolem? Wydaje mi się że jesteś fałszywą k***ą a tego nikt nie toleruje.



:mrgreen: No masz. Odezwał się typ z kompleksem. A Ty każdemu mówisz na ulicy że jesteś BOGIEM ? czy tylko na sadolu się dowartościowujesz ? No chyba ze sie utożsamiasz z rzeką albo drzewem to przepraszam.


:mrgreen:



:mrgreen:

orwell14

2019-11-22, 23:01
~chili-chili napisał/a:

Co za ból dupy hahaha
Z sadola robi sie kółko różańcowe płaczących męskich p*zd...



No właśnie przez takie fałszywe k***y jak ty, ten portal się stacza od dobrych kilku lat. p*zda z charakteru i p*zda między nogami, ale udaje bóg wie jakiego sadola. Tfu na twój pozerski ryj.

EvilDick

2019-11-22, 23:11
Wiem, że kierowca winien jest bezsprzecznie, ale baby to zero orientu mają - nie rozejrzy się, nie pomyśli tylko jak trzeba nałożyć maleństwu czapeczkę to by na środku skrzyżowania to robiła.

ch...........li

2019-11-23, 06:09
Cytat:

No właśnie przez takie fałszywe k***y jak ty, ten portal się stacza od dobrych kilku lat. p*zda z charakteru i p*zda między nogami, ale udaje bóg wie jakiego sadola. Tfu na twój pozerski ryj.



hahahha! Uuu ty to chyba jego chłopak! Pamiętaj nie gol c**y na sucho bo potem jesteś nerwowy! :gmoch: