18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chciał tylko zdezynfekować ręce

~Sunday • 2020-04-30, 10:56

Musi mieć maszt 5G koło domu. Biedny człowiek.

sars_80

2020-04-30, 11:10
pie**olenie o masztach typu 5g, przy czym to nie maszt A przekaźnik,
I nie mając o tym pojęcia, lecz w dalszym ciągu pie**olenie bzdur o tym, jest tak równoznaczne, jak napie**alanie się z bliskiej osoby że ma raka, podczas gdy nie masz pojęcia że faktycznie go ma.

McQurwa

2020-04-30, 12:17
sars_80 napisał/a:

pie**olenie o masztach typu 5g, przy czym to nie maszt A przekaźnik,
I nie mając o tym pojęcia, lecz w dalszym ciągu pie**olenie bzdur o tym, jest tak równoznaczne, jak napie**alanie się z bliskiej osoby że ma raka, podczas gdy nie masz pojęcia że faktycznie go ma.



dobrze że wyjaśniłeś, najwidoczniej ten przekaźnik koło Ciebie zajebiscie funkcjonuje

SkoPio

2020-04-30, 12:22
pie**olenie o pie**oleniu jest żenujące. Gość całe życie widział gaśnice, wie jak działają, gdzie wiszą, jakie mają elementy, ale postanowił zrezygnować z funkcji myślenia.Nigdzie tam nie było napisu, że jest tam jakaś stacja dezynfekcyjna, był za to napis na gaśnicy, że to gaśnica. Nie, to , że jemu się nie chciało ani przeczytać, ani pomyśleć, nie usprawiedliwia go. Miał podejść do obsługi i zapytać gdzie stoi płyn do odkażania rąk dla wychodzących klientów.. Ale nie.... on przecież wie lepiej i nikt nie będzie mu mówić co ma robić. ;> Dziś uruchomi gaśnicę, jutro gdzieś odkręci gaz.


Najgorsze, że tacy ludzie mają prawa wyborcze.
;>>>

sars_80

2020-04-30, 12:33
McQurwa napisał/a:

dobrze że wyjaśniłeś, najwidoczniej ten przekaźnik koło Ciebie zajebiscie funkcjonuje



Ty to faktycznie mak k***a jesteś hahahahahaha

Zezrox987

2020-04-30, 12:55
sars_80 napisał/a:

pie**olenie o masztach typu 5g, przy czym to nie maszt A przekaźnik,
I nie mając o tym pojęcia, lecz w dalszym ciągu pie**olenie bzdur o tym, jest tak równoznaczne, jak napie**alanie się z bliskiej osoby że ma raka, podczas gdy nie masz pojęcia że faktycznie go ma.



Przekaźnik na maszcie, jak już pie**olić to przynajmniej z sensem.

AN...........or

2020-04-30, 13:59
sars_80 napisał/a:

pie**olenie o masztach typu 5g, przy czym to nie maszt A przekaźnik,



Przekaźniki takie montuje się na masztach często deklu

Se...........cz

2020-04-30, 14:43
SkoPio napisał/a:

pie**olenie o pie**oleniu jest żenujące. Gość całe życie widział gaśnice, wie jak działają, gdzie wiszą, jakie mają elementy, ale postanowił zrezygnować z funkcji myślenia.Nigdzie tam nie było napisu, że jest tam jakaś stacja dezynfekcyjna, był za to napis na gaśnicy, że to gaśnica. Nie, to , że jemu się nie chciało ani przeczytać, ani pomyśleć, nie usprawiedliwia go. Miał podejść do obsługi i zapytać gdzie stoi płyn do odkażania rąk dla wychodzących klientów.. Ale nie.... on przecież wie lepiej i nikt nie będzie mu mówić co ma robić. ;> Dziś uruchomi gaśnicę, jutro gdzieś odkręci gaz.
Najgorsze, że tacy ludzie mają prawa wyborcze.
;>>>



Miał, przeczytał, wiedział, pamiętał... ale ma alzheimera. Jedynie co pamięta teraz jest, to ze przyszedł po bułki bo jest głodny i że boli go od zimna ręka.

ws...........33

2020-04-30, 17:13
sars_80 napisał/a:

pie**olenie o masztach typu 5g, przy czym to nie maszt A przekaźnik,
I nie mając o tym pojęcia, lecz w dalszym ciągu pie**olenie bzdur o tym, jest tak równoznaczne, jak napie**alanie się z bliskiej osoby że ma raka, podczas gdy nie masz pojęcia że faktycznie go ma.



To nieprawda!! Sieć 5g jest bardzo niebezpieczna, jak postawili maszt niedaleko mnie to co chwila wypada mi odbyt!!!

Mez

2020-04-30, 18:26
Mam nadzieje, że jeśli dożyję starości to IQ aż tak nisko mi nie opadnie. Na takiej samej zasadzie ludzie kiedyś się dziwili, że jak taki mały ludzik może siedzieć w telewizorze i gdzie on tam jest. Ciemna materia od Rydzyka, na 100% kopertę wie jak polizać i wysłać do szarlatana. Ciekawe czy Ociec ma już nadajnik 5G do ruszenia ciemną materią.

Spar1988

2020-04-30, 20:44
SkoPio napisał/a:

pie**olenie o pie**oleniu jest żenujące. Gość całe życie widział gaśnice, wie jak działają, gdzie wiszą, jakie mają elementy, ale postanowił zrezygnować z funkcji myślenia.Nigdzie tam nie było napisu, że jest tam jakaś stacja dezynfekcyjna, był za to napis na gaśnicy, że to gaśnica. Nie, to , że jemu się nie chciało ani przeczytać, ani pomyśleć, nie usprawiedliwia go. Miał podejść do obsługi i zapytać gdzie stoi płyn do odkażania rąk dla wychodzących klientów.. Ale nie.... on przecież wie lepiej i nikt nie będzie mu mówić co ma robić. ;> Dziś uruchomi gaśnicę, jutro gdzieś odkręci gaz.
Najgorsze, że tacy ludzie mają prawa wyborcze.
;>>>



Ojj życzę Ci żebyś na starość potrafił się podetrzeć samodzielnie a nie smarować gównem twarzy, starość jest przej***na , moja luba jest pielęgniarką, jak opowiada historyjki to szczena opada, co tydzień bardziej. Albo ch*j smaruj gównem ryj, będą mieli młodzi co komentować i się dziwić że przecież nie można pomylić kupy z batonikiem.

koniskooooo

2020-04-30, 22:16
Sars_80 ty debil jesteś

Ryszardowo

2020-04-30, 22:25
Miałem tu napisać komentarz, że powinien zostać obciążony kosztem nowej gaśnicy. Ale tak sobie zdałem sprawę, że to jest straszne, że można być, aż takim zjebem

sars_80

2020-04-30, 23:19
ANALizator napisał/a:

Przekaźniki takie montuje się na masztach często deklu



Ale ból dupy. Sam maszt jest niczym, więc jak rano obudzisz się zesrany to sprawdź balkon fiucie

kulawiec

2020-05-01, 10:50
Nie wiem w czym problem. Ja z całą wioską ludzi umawiam się raz w tygodniu i jedziemy do miasta. Kupujemy sobie wspólnie gaśnicę i potem wszyscy dezynfekują nią ręce po masztem 5G.