18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chciał tylko wyprzedzić z prawej

~Sunday • 2019-12-03, 13:27

W tym mieście poważnie podchodzi się do przepisów ruchu drogowego. :amused:

Wiewór

2019-12-03, 13:30
O k***a a u nas patola histeryzuje, że nasza policja jest brutalna.
U nas jak policja spowoduje stłuczkę to tylko giną nagarnia z monitoringu i uznają kierowce za sprawcę a tam od razu strzelają.

żmij

2019-12-03, 13:47
I to jest szybki mandat :D

Ciekawe, co grozi za przejście na czerwonym? ;)

TRQPL

2019-12-03, 14:16
Tak wygląda nieuchronność kary.

dżuma

2019-12-03, 14:29
k***a zajebista akcja i zajebiste fury. Nie ma to jak USA

Miecz

2019-12-03, 15:40
Tja.

"Przypadkiem" samochód był na celowniku z helikoptera a w około pełno psów. A kierowca ich wszystkich wkurzył bo wyprzedził z prawej.

Powiem krótko: BS! Jak dla mnie to była obserwacja zakończona zatrzymaniem bo figurant zrobił się nerwowy.

żmij

2019-12-03, 16:22
Miecz napisał/a:

Tja.
"Przypadkiem" samochód był na celowniku z helikoptera a w około pełno psów. A kierowca ich wszystkich wkurzył bo wyprzedził z prawej.
Powiem krótko: BS! Jak dla mnie to była obserwacja zakończona zatrzymaniem bo figurant zrobił się nerwowy.



Serio? Ja jebie... Zniszczyłeś cały mój obraz świata....

el_kadafi

2019-12-03, 16:29
Miecz napisał/a:

Tja.

"Przypadkiem" samochód był na celowniku z helikoptera a w około pełno psów. A kierowca ich wszystkich wkurzył bo wyprzedził z prawej.

Powiem krótko: BS! Jak dla mnie to była obserwacja zakończona zatrzymaniem bo figurant zrobił się nerwowy.



Serio myślałeś że wszyscy tutaj uwierzyli w historię z mandatem? Szacunek kolego, szacunek :)

Wiewór

2019-12-03, 16:53
Miecz napisał/a:

Tja.
"Przypadkiem" samochód był na celowniku z helikoptera a w około pełno psów. A kierowca ich wszystkich wkurzył bo wyprzedził z prawej.
Powiem krótko: BS! Jak dla mnie to była obserwacja zakończona zatrzymaniem bo figurant zrobił się nerwowy.



O ja pie**ole. Rozj***les mnie.

:lol:

Tomsza

2019-12-03, 16:55
Miecz napisał/a:

Tja.
"Przypadkiem" samochód był na celowniku z helikoptera a w około pełno psów. A kierowca ich wszystkich wkurzył bo wyprzedził z prawej.
Powiem krótko: BS! Jak dla mnie to była obserwacja zakończona zatrzymaniem bo figurant zrobił się nerwowy.



Biję pokłon przed przenikliwością umysłu Twego

sobekkk

2019-12-03, 18:16
Miecz napisał/a:

Tja.
"Przypadkiem" samochód był na celowniku z helikoptera a w około pełno psów. A kierowca ich wszystkich wkurzył bo wyprzedził z prawej.
Powiem krótko: BS! Jak dla mnie to była obserwacja zakończona zatrzymaniem bo figurant zrobił się nerwowy.



faktycznie ! to ma sens.
Jakbyś jeszcze wytłumaczył jak jest z tym św Mikołajem - istnieje czy nie ?

Szw3dzik

2019-12-03, 19:31
No i to są drogi a u nas AUTOSTRADY 2 pasmowe tfu!

Hannibal_Lecter

2019-12-03, 19:32
k***a, jaka pełna profesjonalizmu akcja, aż miło patrzeć jak sprawnie poradzili sobie z tym zatrzymaniem.

Szacun i oklaski!

andreww49

2019-12-03, 20:02
I to mi się podoba policja robi otwory w szybie co by się kierowca nie udusił

gustav665

2019-12-03, 22:45
to wyglądało jakby pijane auto uderzyło kobietę-auto i losowi przechodni-auta zareagowali