18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Chciał posiedzieć u sąsiadki...

GlassEdi • 2017-10-26, 21:05
Pewien 22-letni mieszkaniec Boguszowa Gorc pozazdrościł ciepła ogniska domowego swojej sąsiadce i postanowił posiedzieć sobie u niej w mieszkaniu. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie sposób jaki wybrał by dostać się do 33-latki. Mężczyzna wykuł w podłodze swojego mieszkania dziurę i wszedł do środka.

Policjanci przyjechali na miejsce zdarzenia z informacją o włamaniu do mieszkania. Widok jaki zastali, bardzo ich zaskoczył. Dziura w suficie, przez którą sprawca dostał się do pomieszczenia. Zgłaszająca przestępstwo kobieta, stwierdziła jednak, że nic nie zostało skradzione.

Podczas śledztwa szybko ustalono winnego. 22-letniemu sąsiadowi pokrzywdzonej postawiono zarzuty uszkodzenia mienia oraz naruszenia miru domowego. Mężczyzna tłumacząc swoje postępowanie ponownie wszystkich zaskoczył. Włamywacz chciał tylko zaznać prawdziwego zacisza domowego.

Za popełniony czyn Kodeks Karny przewiduje karę pozbawienia wolności do roku czasu.

Źródło

barni123pl

2017-10-26, 21:19
chcial cukier pozyczyc k***a ludzie nie rozumieja dobry k***a kapiszon piwo

kevlarx

2017-10-26, 21:27
kolejna nieudana próba wydostania się z patologii

krzyks

2017-10-26, 21:44
kevlarx napisał/a:

kolejna nieudana próba wydostania się z patologii



Tobie też się nie udało :kawa:

KillerLaugh

2017-10-26, 21:45
A właśnie trwa głosowanie nad ustawą "Mój dom, moja twierdza."
GlassEdi napisał/a:

Pewien 22-letni mieszkaniec Boguszowa Gorc pozazdrościł ciepła ogniska domowego swojej sąsiadce i postanowił posiedzieć sobie u niej w mieszkaniu. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie sposób jaki wybrał by dostać się do 33-latki.


Tak to normalne, że kiedy zazdroszczę samochodu mojemu sąsiadowi, to niezależnie od sposobu dostania się do środka mogą sobie w nim posiedzieć.

ToPrzeciezJa

2017-10-26, 21:52
Myślicie, że to jeden z ekipy molestowanych?

Gizmolka

2017-10-26, 22:09
Wpadł posiedzieć do sąsiadki.

Zadi_

2017-10-26, 22:28
To pod Wałbrzychem. Wiadomo, że patola

~Velture

2017-10-27, 05:59
Cytat:

Myślicie, że to jeden z ekipy molestowanych?


Prawdopodobnie tak bo coś cisza w komentarzach więc pewnie w końcu jednego z tych patusów złapali.

Al...........go

2017-10-27, 07:04
ToPrzeciezJa napisał/a:

Myślicie, że to jeden z ekipy molestowanych?



Krzyks i Velture są obecni - tata biskup któremuś pomógł wyjść z aresztu.

techon

2017-10-27, 12:26
Cytat:


Za popełniony czyn Kodeks Karny przewiduje karę pozbawienia wolności do roku czasu.



Co za dziennikarz-debil to pisał... Denerwują mnie takie pleonazmy.

emperorzbigniew

2017-10-27, 12:57
@techon - to nic nie znaczy, to o niczym nie świadczy ;)

krasnal_hałabała

2017-10-27, 14:07
@2up, Język prawny musi być skrupulatny i precyzyjny i nie uwzględnia się w nim pleonazmów, możesz a nawet powinieneś powiedzieć coś w stylu "Szedłem sobie rano do sklepu na zakupy aby kupić kilo słodkiego cukru "Słodziak", kiedy wszedłem do mieszkania to podszedłem do lodówki w której było zimno i wypakowałem pakunki kupione na zakupach, rankiem o świcie" w języku prawniczym jest to poprawne.

czarnykun

2017-10-27, 14:22
Szukał zacisza domowego i włamał się do mieszkania kobiety... Jebie fejkiem

techon

2017-10-27, 14:28
@emperorzbigniew

No wiem... Dziś mam gorszy dzień więc byle co potrafi zdenerwować :-P


krasnal_hałabała napisał/a:

@2up, Język prawny musi być skrupulatny i precyzyjny i nie uwzględnia się w nim pleonazmów, możesz a nawet powinieneś powiedzieć coś w stylu "Szedłem sobie rano do sklepu na zakupy aby kupić kilo słodkiego cukru "Słodziak", kiedy wszedłem do mieszkania to podszedłem do lodówki w której było zimno i wypakowałem pakunki kupione na zakupach, rankiem o świcie" w języku prawniczym jest to poprawne.



Jeśli twierdzisz, że to jest niedość, że poprawne to jeszcze wymagane, to taki Kodeks Karny jest źle napisany...