18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chciał połączyć przyjemne z pożytecznym

~Sunday • 2020-07-17, 09:41

Grill na żurawiu :ciasteczkowy:

Halman

2020-07-17, 09:52
nie to ze się przypie**alam ale coś mi to jebie montażem dwóch rożnych nagrań biorąc pod uwagę wysokość widoczna z tego gdzie się grilluje w stosunku do tego palacego się, znacznie niższego...

Pralpunkt

2020-07-17, 09:55
Nawet jak fotomontaż to jaki problem grill elektryczny zrobić?

McQurwa

2020-07-17, 10:20
Ciapaci to są wstanie wszystko sp***olić

Seavitia

2020-07-17, 10:33
~Halman napisał/a:

nie to ze się przypie**alam ale coś mi to jebie montażem dwóch rożnych nagrań biorąc pod uwagę wysokość widoczna z tego gdzie się grilluje w stosunku do tego palacego się, znacznie niższego...



ja bym tu jescze zwrocila uwage na to, ze tam gdzie grilluje jest tez jakis wiadukt/ zaczatek autostrady czy cos w tym guscie i widac, ze to wlasnie ten element, przy ktorym prace trwaja - w drugim prcuja przy bloku

JarQQ

2020-07-17, 10:36
Przecież tam nie ma klimatyzacji, kabina się gotuje w słońcu a on jeszcze grilluje w środku :mrgreen:

Eknen

2020-07-17, 11:03
~Halman napisał/a:

nie to ze się przypie**alam ale coś mi to jebie montażem dwóch rożnych nagrań biorąc pod uwagę wysokość widoczna z tego gdzie się grilluje w stosunku do tego palacego się, znacznie niższego...



pzrecież to może być złudzenie optyczne. Nigdy nie ogarniesz wysokości dopóki nie wejdziesz na szczyt , dopiero jak widzisz ludzi jak mrówki to wiesz, że jest wysoko w ch*j. Poza tym żuraw znajduje się na szczycie wzgórza co pokazuje grilujący, ale filmujący pożar też jest na szczycie wzgórza , bo żuraw nie mieści się w kadrze. No to jak możesz stwierdzić , że płonący żuraw jest niżej ? Ponadto grillujący filmuje tylko dokładnie to co jest za plecami filmującego pożar., podczas
gdy filmujący pożar pokazuje to co jest po lewej stronie grillującego . Znowu brak punktu odniesienia. Jedno jest pewne - to ten sam rodzaj żurawia, przynajmniej kolory się zgadzają.

proximq

2020-07-17, 11:06
I żuraw na grillu...

Yanush

2020-07-17, 12:04
Dobry ziomek. Ja tylko robiłem grilla elektrycznego w pokoju (5 piętro), raczej nie rozpalił bym w domu ogniska/grilla palnego. Torcik od kochanej Mamusi. Niestety wtedy były restrykcje, więc musiałem zapędzić urodziny w domu.


Se...........cz

2020-07-17, 12:05
Ten po arabsku w jakieś Palestynie a tu gadka po rusku. Obok brakuje niższego żurawia, widac go pod grilem.