topic

Cham w lesie drze pizdę na rodzinę z dzieckiem

elektr0n1ka • 2017-03-12, 15:58


Cham jest podobno szefem gnieźnieńskiego LOK-u.

os79

2017-03-12, 16:03
i takie śmieci marnują tlen normalnym ludziom....

ejdzbikej

2017-03-12, 16:06
Cham chamem ale jakby mi jakis p*zdus na moim wlasnym terenie pie**olil ze nie moge czegos na nim robic, to pomimo naogol lagnodnego i przyjacielskiwgo usposobienia powiedzialbym mu dokladnie to samo. Moze tylko nie pilowalbym tak ryja przy dziecku.
Zupelnie tak samo jakby ci jakas k***a wlazla do domu bo drzwi byly nie zakluczone i zaczela jeczec ze w nim palisz. No k***a, wypie**alac.

Halman

2017-03-12, 16:08
jeszcze kiedyś mu spalą ten las...

mateusos

2017-03-12, 16:08
Prywatny las. No k***a chyba bym go tam zakopal w tym jego lesie.

Al...........go

2017-03-12, 16:09
ejdzbikej napisał/a:

Cham chamem ale jakby mi jakis p*zdus na moim wlasnym terenie pie**olil ze nie moge czegos na nim robic, to pomimo naogol lagnodnego i przyjacielskiwgo usposobienia powiedzialbym mu dokladnie to samo. Co innego ze p*zdus mogl nie wiedziec ze jest w lesie typa, a typ mogl niedokladnie oznaczyc ze teren prywatny chociaz w to drugie watpie.Zawsze można wypowiedzieć się z kulturą. Szczególnie jak według autora facet jest kimś wysoko postawionym w organizacji, która jest powiązana z MON.

orzeszwmorde

2017-03-12, 16:11
Leśnicy jeździli i "łazili" po prywatnych drogach, polach, lasach, podobnie myśliwi, grzybiarze i inni amatorzy plenerowych uciech i nikt k***ami nie rzucał.

Porobiło się w tym kraju, oj porobiło.

ejdzbikej

2017-03-12, 16:13
AleDlaczego napisał/a:Zawsze można wypowiedzieć się z kulturą. Szczególnie jak według autora facet jest kimś wysoko postawionym w organizacji, która jest powiązana z MON.
MON to chyba wojskowi nie? Po wojskowemu on powiedzial mniejwiecej ' Prosze szanownych panstwa, to jest moj las wiec moge po nim jezdzic, a jesli sie Panstwu to nie podoba to zapraszam do Lasu Panstwowego, o tu dwie bruzdy obok '' :amused:

Al...........go

2017-03-12, 16:17
ejdzbikej,

Wojskowi nie mają nic do obywateli, o ile kraj nie jest w stanie wojennym bądź w czasie wojny. LOK to organizacja paramilitarna, a to, że współpracuje z MON nie daje jej żadnych przywilejów podobnie jak harcerzom.

orzeszwmorde

2017-03-12, 16:21
Jeszcze trochę będzie jak w "hameryce"
Zaczną sobie nogi łamać na "prywatnych" terenach i będą skarżyć "właścicieli" o nieogrodzenie terenu....

Za straty moralne też można do sądu iść i za znieważenie i za ubliżanie....

elektr0n1ka

2017-03-12, 16:22
Ale on nie jest wojskowym tylko urzędnikiem. Autor nagrania mówi, że typ był mocno obsrany, bo wycinał drzewa w okresie lęgowym, na nagraniu słychać dźwięk pił, może stąd ta histeryczna reakcja.

Jak nie chce żeby mu chofzili po lesie to niech ogrodzi, nawet jak stała tabliczka to kto wie gdzie się kończy teren prywatny? Właściciel powinien zabezpieczyć teren jeżeli muzależy na tym, żeby nikt tam nie wchodził.

A co prawo mówi o jeżdżeniu po lesie i napoerdalaniu trąbką (podobno też to robił)? Orientuje się ktoś?

ejdzbikej

2017-03-12, 16:27
elektr0n1ka napisał/a:

Ale on nie jest wojskowym tylko urzędnikiem. Autor nagrania mówi, że typ był mocno obsrany, bo wycinał drzewa w okresie lęgowym, na nagraniu słychać dźwięk pił, może stąd ta histeryczna reakcja.

Jak nie chce żeby mu chofzili po lesie to niech ogrodzi, nawet jak stała tabliczka to kto wie gdzie się kończy teren prywatny? Właściciel powinien zabezpieczyć teren.
Moze stad, ale jego to jego i nic nie musi ogradzac. Zwlaszcza jesli przy drodze jest tabliczka.

Al...........go

2017-03-12, 16:38
ejdzbikej napisał/a:
Moze stad, ale jego to jego i nic nie musi ogradzac. Zwlaszcza jesli przy drodze jest tabliczka.Mylisz się, zgodnie z art. 193 kodeksu karnego jeżeli nie ogrodzi nie może nikogo wyrzucić ponieważ nie będzie to traktowane jako wtargnięcie na teren prywatny.

mateusos

2017-03-12, 16:50
Jak tak patrze na to się dzieje to już jest jakieś popie**olenstwo do 5 wymiaru. Ludzie kupują lasy na własność płacisz myto za autostrady wybudowane z własnych podatków. k***a w tym kraju jest potrzebny jakiś Janosik 21 wieku, bo k***a inaczej się nie da. Nie wspomnę o śmierdzącej wrzeszczącej spasionej świni która drze ryja jak zarzynany wieprz podczas erekcji.

Jeszcze trochę to Polacy zaczną robić miasta pod ziemia bo przecież jak kupujesz jakiś teren to nie jest on sprzedawany metrami sześciennymi.

Nic tylko k***a płakać że dochodzi do takiego sk***ysyństwa.

Pocieszeniem jest jedynie to ze są jeszcze kraje takie jak Republika Islamska Niemiec, Francji i Holandii w których jest gorzej.

A tak co do nie tematu.

Podobno ostatnio kawa podrożała ze względu na kurs dolara.
Ciekaw jestem z jakiego powodu polskie produkty spożywcze podrożały w tym samym czasie o ponad 50%.

DzidaZawodnik

2017-03-12, 16:59
@elektr0n1ka

Gdybyście k***a nie pyskowali, to pewnie by was kulturalniej wypie**olił. Wj***liście się komuś na działkę, straszycie go prawem, a teraz jeszcze szukacie za co by tu go podpie**olić. Na koniec się k***a żalisz na sadisticu jak to Cie k***a niesprawiedliwie potraktowano. pie**olona patologia.