topic

Cham w lesie drze pizdę na rodzinę z dzieckiem

elektr0n1ka • 2017-03-12, 15:58

Cham jest podobno szefem gnieźnieńskiego LOK-u.

tepad.no

2017-03-13, 07:47
ejdzbikej napisał/a:

gowno prawda, ja jestem na zachodzie i nie moge sie doczekac powrotu do tego zasciankowego chamskiego katolandu. tutaj to jest dopiero rozpie**ol na kazdym kroku. ale wszystkiego na raz miec nie mozna.

Jedzenie prawda, jest dokładnie tak jak piszę. Jeśli lubisz polskie 'piekiełko' - które w ostatnich 2 latach znowu się rozkręca - to prędzej czy później do niego wrócisz. Jeśli Ci nie odpowiada to wyjedziesz na zachód i tam zostaniesz. Oby tylko granice były otwarte bo szkoda ludzi, którzy jednak tam nie pasują a byliby zmuszeni do pozostania.

ramirezi

2017-03-13, 08:53
właściciel działki ma racje...ale za chamstwo skułbym mu ryj tylko tyle, skułbym cwe*owi ryj.

Krak

2017-03-13, 10:13
ejdzbikej napisał/a:

powiedzialbym mu dokladnie to samo...., wypie**alac.

No właśnie ale ludzie z większym polotem, czy też bardzie ogarnięci umysłowo porozmawialiby w klimacie:
"Miło, że się interesujecie ale pan lasu napisał regulamin, że może sobie jeździć po nim, bo stanowi jego własność" lub pobobnie i z uśmiechem na ustach.
Można było normalnie z ludźmi porozmawiać...ale cham musi pokazać, że jest chamem i mieć chamskie dzieci.
Gość jest zapewne zerem, które tu przybyło w wagonach a las ma bo prawdziwego pana, u którego j***li od pradziada pańszczyznę to opuścili a państwo dało ziemię po reformie.

W............R.

2017-03-13, 10:48
@up Waćpan jest smok i Dratewka w jednej powłoce (za ten komentarz).

Amur

2017-03-13, 12:04
Zbigniew stonoga prędzej czy później trafi za karty za te poniżanie ludzi

jerry280

2017-03-13, 15:19
@Ejdzgej to ty jesteś tym chamem z opla czy może tatuś że się tak udzielasz w tym temacie. To że kamerkowcy to kiepy każdy widzi ale chamstwo i buractwo gościa praktyczne bez powodu jest nie do zaakceptowania. Ale jak taki imbecyl może to zrozumieć swoimi 4 komórkami.

sezamkowyRozpierdol

2017-03-13, 18:16
@km2bp

Co Ty k***a do mnie pie**olisz człowieku, jaka j***na cebula robi z siebie "specjalistę od prawa" bo wielki k***a pan z Warszawki przyjechał na prowincję i wytyka innym wykroczenia jakby nie miał niczego innego do roboty, tylko przypie**alać się do kogoś kto sobie samochodem przez las jedzie, a może k***a na grzyby jedzie?
Przecież ta parka to typowe cebulaki, potraktowały gościa po cebulacku więc gość potraktował ich wzajemnie po cebulacku, bo wk***ił się gdy zobaczył ordynarnie poj***ną osobę, która przypie**oliła się do niego o taką pierdołę.
Swoją drogą mógł facet po prostu parsknąć śmiechem im w twarz, wsiąść do samochodu z powrotem i jechać dalej robiąc z nich pośmiewisko :lol:
Przecież nie można poważnie traktować kogoś, kto np. chodzi po ulicy i wytyka każdej napotkanej osobie że np. nie przeszedł po pasach tylko 20 cm obok pasów.

coopra

2017-03-13, 18:23
Niby @ejdzbikej ma rację. Ale wystarczyło odpowiedzieć na zaczepkę gościa "ale to jest mój teren proszę Państwa - tam jest karteczka. Mogę na nim jeździć i proszę go opuścić."

Ale nie, trzeba było być pie**olonym prostakiem, burakiem i chamem, nomen-omen zniżyć sie do poziomu zaczepiających. Typowe, agresywne bezmóżdże. Aż żałuję, że rodzinka nie miała przy sobie gazu pieprzowego - oglądanie zapłakanego, a przed chwilą cwaniackiego ryja błagającego o pomoc to coś pięknego ;)

I ch*j że na jego terenie - nie było ogrodzone, tabliczka mogła być zasłonięta - nie chce żeby mu łazili to jego obowiązkiem jest ogrodzić. Jak jest agresywny mogliby go spryskać i byłby ciekawszy materiał.

Ci wszyscy co pie**olą że na prośbę właściciela nawet takiego terenu trzeba go opuścić - no tak, trzeba, jak otrzymamy potwierdzenie że to jego teren (wiarygodną informację), czyli np. papierek z urzędu albo gdy potwierdzi przy policji. Bo tak to może sobie byle żul powiedzieć, taki jak ten z filmu ;)

NietoperzowyToperz

2017-03-13, 18:50
Buahahahahah! Chcieli sensację zrobić k***y j***ne a tu klops! wypie**alać hahaha! Myślę że jakby nie wyskoczył z tym jeżdżeniem po lesie to by sytuacja trochę inaczej wyglądała

Dżizas_kurde

2017-03-13, 19:16
Żaden cham tylko wlaściciel prywatnej posesji na której ktoś wyprowadza psa celem wysrania i jeszcze zwraca mu uwagę że "po lesie nie wolno"

skin88

2017-03-14, 10:02
Jak by ktoś się tak zachował względem mojej żony i dzieciaków w mojej obecności, to jak bym mu wyj***ł w p*zde, to by się k***a zgubił w tym swoim lesie.

BKKWK

2017-03-14, 14:19
I po ch*ja ta dyskusja, czy pan z Opla jest chamem i wieśniakiem, czy nie? Skoro po swoim lesie może jeździć czym chce, to ludzi chodzących po tymże lesie może traktować dowolnymi słowami. A jeśli zahaczy o groźby karalne, to już jest jego problem.

PapierowyUmysł

2017-03-14, 15:47
skin88 napisał/a:

Jak by ktoś się tak zachował względem mojej żony i dzieciaków w mojej obecności, to jak bym mu wyj***ł w p*zde, to by się k***a zgubił w tym swoim lesie.

ch*ja byś zrobił bohaterze, jak ty k***a żony nie masz :lodowka:

Ve...........ek

2017-03-15, 15:42
PapierowyUmysł napisał/a:

Ha! Dobry pocisk! :mrgreen:

skin88

2017-03-17, 16:47
PapierowyUmysł napisał/a:

mam żone i dwójkę dzieci pajacu, nie wszyscy są takimi prawiczkami jak ty, że muszą marszczyć freda przez całe życie, posprzątaj w pokoju zanim mama się wkurzy.