topic

Cham w lesie drze pizdę na rodzinę z dzieckiem

elektr0n1ka • 2017-03-12, 15:58

Cham jest podobno szefem gnieźnieńskiego LOK-u.

gimi84pl

2017-03-12, 21:39
"-dzień dobry, co tu państwo robicie?
-dzień dobry, nie wie pan że po lesie..."

ja się nie dziwię, że koleś się wkórwił.
a typek nagrywający to chyba echo własnej baby

Neton

2017-03-12, 21:39
t3mp napisał/a:

Jeśli ktoś się zna na prawie to wie, że ten z samochodu powinien się cieszyć że na tym spacerze nic im się nie stało. Tablice może sobie w dupe wsadzić, obcokrajowiec lub dzieci nie umieją czytać. Jeśli ktoś złamałby sobie noge na czyimś nieogrodzonym terenie to właściciel nieogrodzonego terenu jest winien odszkodowanie. Lepiej się w ogóle nie przyznawać że to jego.

Mój ty ........ Poj***łeś i to ostro. Po pierwsze to ma miejsce zimą. Po drugie na chodnikach i obejściach ( np. wyjście z sklepu ) A po trzecie jeśli udowodnisz właścicielowi że nie dokładał starań do uprzątnięcia śniegu czy lodu ( jak jest lód ale jest posypane piaskiem i solą np. to możesz go pocałować w trąbkę )

elektr0n1ka

2017-03-12, 21:50
puxynn A ty najpierw przeczytaj co to instytucja.

tepad.no

2017-03-12, 21:52
Nauka dla dziecka, żeby dobrze się wykształcić i uciekać na zachód jeśli chce uniknąć chamstwa. Rok za rokiem będzie sobie dokładał takie sytuacje do swojej kolekcji - albo samo wyrośnie na chama, albo na porządnego człowieka, zostanie i będzie cierpieć albo też wyjedzie i będzie OK.

ePeeL

2017-03-12, 22:02
Na początku mówi normalnie: "Dzieńdobry, a Państwo co tu robią?". Gdyby odpowiedzieli: "A nic, na spacery wyszliśmy sobie" to zapewne usłyszeliby normalną, ludzką odpowiedz, że to teren prywatny i pewnie by ich normalnie, jak człowiek poprosił, żeby go opuścili, a że Ci do niego z ryjem, że "po lesie się nie jezdzi" to się chłop wk***ił. I dobrze. Piwko dla Pana z Insigni.

JamesPort12

2017-03-12, 22:03
Nie wiem gdzie was wychowali ale domyslam sie , ze byli to rodzice po zawodowce i mieszkacie w mieszkaniu 2x2 w bloku.
To, ze wtargneli mu na teren i zwrocili uwage to jedna sprawa. Popelnili blad i tyle.

Zachowanie faceta przy dziecku i kobiecie jest totalanie nieakceptowalne. Facet mogl powiedziec, ze maja natychmiast opuscic teren bo to jego i juz. Watpie zeby sie rodzinka buntowala i zaczela mu drzec ryj , ze tego nie zrobia.

Powaznie jak mozna byc takim pastuchem bez klasy i krzty godnosci , zeby akcpetowac takie zachowanie w obecnosci kobiety i dziecka.

Cisniecie po feministkach i lewakach, ze to takie smiecie bez zasada itp(poniead sie zgadzam) ale jak przychodzi do tradycyjnego staroswieckiego zachowania z klasa to tez nie i ch*j.

ejdzbikej

2017-03-12, 22:15
elektr0n1ka napisał/a:

Nie rozumiem o ch*j ci chodzi. Nie jestem autorem filmu, ale myślę, że człowiek zajmujący wysokie stanowisko w publicznej instytucji powinien panować nad językiem, szczególnie gdy ur*chamia tryb wypie**alania za bramę przy kobiecie i dizecku.

kobieta nie jest bidna czcinka na wietrze,nie bedzie wymagac psychiatry i terapii po uslyszeniu kilku ch*jow, a dziecko raz na zawsze nauczy sie ze za wtargniecie na teren prywatny moze spotkac opie**ol :amused:

tepad.no napisał/a:

Nauka dla dziecka, żeby dobrze się wykształcić i uciekać na zachód jeśli chce uniknąć chamstwa. Rok za rokiem będzie sobie dokładał takie sytuacje do swojej kolekcji - albo samo wyrośnie na chama, albo na porządnego człowieka, zostanie i będzie cierpieć albo też wyjedzie i będzie OK.

gowno prawda, ja jestem na zachodzie i nie moge sie doczekac powrotu do tego zasciankowego chamskiego katolandu. tutaj to jest dopiero rozpie**ol na kazdym kroku. ale wszystkiego na raz miec nie mozna.

tl...........01

2017-03-12, 22:37
elektr0n1ka napisał/a:

A co prawo mówi o jeżdżeniu po lesie i napoerdalaniu trąbką (podobno też to robił)? Orientuje się ktoś?

Art. 29. 1. Ustawy o lasach:
spoiler

Art. 30. 1. Ustawy o lasach:
spoiler

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19911010444

MaczoJuh

2017-03-12, 22:37
Gosc ladnie zaczal, a oni do niego zacwaniakowlai, i sie przejechali :)

robert357

2017-03-12, 23:33
Pewnie mu się wyczerpała cierpliwość, a to "nie można jeździć po lesie" zadziałało jak zapalnik. Na bank to nie jest pierwsza akcja, zwłaszcza przez tych nagrywających.

OpenStreetMaps

2017-03-13, 00:04
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

No ale przecież widać wyraźnie, że to oni pierwsi się do niego przypie**olili, że "samochodem nie można jeździć po lesie" - a co ich to do k***y nędzy interesuje? niech se jedzie w p*zdu, co oni pracują w jakiejś k***a inspekcji leśnej czy co?
Został potraktowany po cebulacku więc odpowiedział po cebulacku, taki kraj, czasem trzeba :roll:

Nie przypie**olili tylko zapytali .
Z początku bardo ładnie cham powiedział im że dzień dobry i nazwał ich kulturalnie państwem. tylko po to żeby za chwilę im ten rzekomo dobry dzień doszczętnie sp***olić swoim wrzaskiem i wulgarnymi wyzwiskami przy dziecku. Niewspółmiernym wybuchem agresji do ich drobnego przewinienia , nawet nie pozwoził im się wytłumaczyć , nie musieli koniecznie do lasu wchodzić drogą główną i widzieć jego tabliczki.
Kretyn i cham kwalifikujący się na otrzymanie solidnej plomby w ryj za takie zachowanie. Bo na takich schamiałych cwaniaków tylko strzał w ryj z zaskoczenia działa. Dzieciak ma pewnie traumę do dzisiaj .

Farkraj

2017-03-13, 02:06
Co za różnica czy z dzieciakiem czy bez? Gówno go obchodzi czyjś dzieciak, mnie też nie obchodzi czy jest dziecko czy nie jeżeli chodzi o opie**alanie wk***iających rodziców

tyld

2017-03-13, 03:40
chcialem, ale mi sie odechcialo

PapierowyUmysł

2017-03-13, 04:56
@JamesPort12 o ty j***na burzujna swinio, jak smiesz mowic cos o klasie, wytykajac komus blok 2x2 nie zwazajac na gorsza sytuacje materialna badz losowa. Pluje Ci w ryj, taki sam wiesniak z Ciebie jak z tym pajacow co to na cudzej posesji chca pograc z dzieckiem w pilke, bo tak k***a wynika z opisu tatusia na fb... jeszcze raz lisc Ci na ryj amebo. Bez poszanowania.

Tych* k***a.

hoszo

2017-03-13, 06:06
km2bp napisał/a:

Dzieciak ma pewnie traumę do dzisiaj .

A ch*j kogo ten dzieciak obchodzi?