18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chalino Sanchez dostaje wiadomość od kartelu

~Sunday • 2022-07-05, 19:19
15 maja 1992 roku, podczas występu w Salon Bugambilias w Culiacán , Chalino otrzymał notatkę od kogoś z tłumu mówiącą, że zostanie zabity, gdy tylko wyjdzie.
Po odczytaniu wyroku na samego siebie schował kartkę i kontynuował śpiewanie.
Następnego dnia, o szóstej rano, dwóch rolników znalazło ciało Chalino przy kanale irygacyjnym w pobliżu autostrady 15, w pobliżu Los Laureles w Culiacán.
Miał zawiązane oczy, a na nadgarstkach ślady po sznurach. Został dwukrotnie postrzelony w tył głowy.


wiki

Figlarz_

2022-07-05, 19:22
Uprzejmie proszę o przeniesienie do działu HARD.

wir00z

2022-07-05, 19:35
Ja bym w ogóle usunął to z sadola, przecież to co się tu wydarzyło nie powinno się znajdować na żadnym portalu! Masakra,co ja zobaczyłem,szok..

Kutasiarz

2022-07-05, 19:35
W sumie to się nie dziwię, za takie śpiewanie należało mu się, a akordeoniście za granie

Ukasz995

2022-07-05, 19:46
Na harda dodaj to .nie napiszę debilu bo napiszę za mało. Inwalido z tym to na pudla won :!:

nowynick

2022-07-05, 20:03
pamiętam jak mi ojciec kiedyś mówił że jakiegoś piłkarza odj***li za samobójczego gola na mundialu. Poj***ne czasy kiedy rządziły tam dolary za narkotyki a życie człowieka nie było warte splunięcia Escobara

Skrzek007

2022-07-05, 20:10
No i..?
Admin.. Może jakieś warny, bany...? Widać że wakacje i dzieci się nudzą. :roll:

PentagramOdDiabła

2022-07-05, 20:20
nowynick napisał/a:

pamiętam jak mi ojciec kiedyś mówił że jakiegoś piłkarza odj***li za samobójczego gola na mundialu. Poj***ne czasy kiedy rządziły tam dolary za narkotyki a życie człowieka nie było warte splunięcia Escobara


Znam historię. To było po mundialu w USA w 1994r. Piłkarz ten nazywał się Andreas....Escobar. W jednym z meczów fazy grupowej strzelił samobója. Został zabity przez jakiegoś fanatycznego kibica, naćpanego pewnie też. Ponoć w momencie zabijania po każdym strzale krzyczał "Gol, gol, gol!" Ale akurat z Pablo Escobarem nie miało to związku.

garota

2022-07-05, 20:38
E tam pie**olicie. Wyobraźcie sobie jaki to sadyzm odj***ć komuś taką zapowiedź. Patrzeć sobie jak gość się poci po czym zrealizować groźbę. Sadysta zawodowy.
Btw. czy jest jakiś sens być gwiazdą w meksyku? Odnoszę wrażenie że tam każdego gwiazdora odpalają nieważne jakiej płci.

Kolo_taki

2022-07-05, 20:54
Dokładnie tak, siedzą na jego występie i czekają aż skończy żeby go odjebac. Z drugiej strony gość ma jaja , czyta wiadomość i śpiewa dalej, dobrze wiedząc że to raczej nie żart. A ci co pie**olą żeby to usunąć nie mają pojęcia ,, gimby nie znajo ,, Materiał jest dobry, daje piwko.

7wporzondku

2022-07-05, 20:59
nowynick napisał/a:

pamiętam jak mi ojciec kiedyś mówił że jakiegoś piłkarza odj***li za samobójczego gola na mundialu. Poj***ne czasy kiedy rządziły tam dolary za narkotyki a życie człowieka nie było warte splunięcia Escobara



Cos się tam zmieniło? Przecież gangusy się tam zbroja po zeby a od kiedy jest internet to możemy to oglądać na hardzie i temu podobnych

saintv

2022-07-05, 21:57
Gość miał dość ciekawą historie, i około po roku wcześniej wyłapał 2 kule w klatę.
Był przemytnikiem i "mordercą" jeśli można go tak nazwać, zastrzelił typka który mu siostrę zgwałcił.
Jak wracał z imprezy na filmiku to zatrzymały go suki i zabrali go ze sobą, jego braci i laski które im towarzyszyły zostawili.
Jak napisałem pół roku wcześniej uczestniczył w strzelaninie na coachelli i sporo osób zostało rannych i chyba widz dostał kulke.
Możliwe że nie tego widza co trzeba trafił :)

Marcmich

2022-07-05, 22:49
Dzięki, bardzo ciekawy materiał. Jeśli komuś się nie podoba może zajrzeć w inne miejsca sadistica jak jakiś shemale wkłada sobie jaja do dupy.
Dla mnie to zacna rzecz i oby więcej takich materiałów...

Figlarz_

2022-07-05, 23:25
Kolo_taki napisał/a:

Dokładnie tak, siedzą na jego występie i czekają aż skończy żeby go odjebac. Z drugiej strony gość ma jaja , czyta wiadomość i śpiewa dalej, dobrze wiedząc że to raczej nie żart. A ci co pie**olą żeby to usunąć nie mają pojęcia ,, gimby nie znajo ,, Materiał jest dobry, daje piwko.



Serio uważasz to za dobry sadystyczny materiał? Koleś sobie sobie czyta coś z karteczki, a potem śpiewa. Dla mnie nie ma w tym nic dobrego, wg. mnie na główna się nie nadaje, nawet w połączeniu z ta super mroczna historia, ze gościa zabili po tym koncercie. Co kto lubi :roll: