18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Chaker szuka pracy

Flodzia • 2016-02-28, 22:15
- Dzień dobry, chciałbym się u państwa zatrudnić jako specjalista od bezpieczeństwa
- Przykro mi, ale nie potrzebujemy kogoś takiego
- Jak Pan uważa. W razie czego moje CV ma pan na pulpicie

Moby_Dick

2016-02-28, 22:17
Z cyklu informatyk szuka pracy.

normale

2016-02-28, 22:24
@up
ktoś kto potrafił się włamać, potrafi również powiedzieć, którędy się włamał i pokazać słabe punkty. Chyba, że jest rudy i wbił fartem na Krzysia...

Norah

2016-02-28, 22:33
@up to tzw. white hat. Ponoć ten typ hakerów zatrudniają do badania bezpieczeństwa stron banków itp.

Kaczorowy

2016-02-28, 23:15
Czaker w sensie - taki haker-debil, co swoje doświadczenia na sadola wrzuca.

Cyrk

2016-02-28, 23:24
Jak ktoś potrafi kodować to albo do korpo dla benefitów i bezstresowej pracy, albo na własnej działalności zlecenia za w ch*j grubą kasę. Każdy inny układ oznacza, że albo za ch*ja nie potrafisz kodować albo jesteś kretynem, więc nie możesz robić dobrego kodu z definicji...

PS. Dobra podatność w banku to jakieś 200k+ PLN od strzała jak się umiejętnie i po cichu sprawę rozegra. Jak się nieumiejętnie sprawę rozegra to trafiasz na niebezpiecznika/z3s i Solorz junior wydaje dwa razy taką kasę, żeby cię znaleziono.

Szaler

2016-02-29, 01:38
A ten błąd nie jest zamierzony? W sumie na sadolu nigdy nic nie wiadomo :D

mikorys

2016-02-29, 02:38
Ty zamiast szukać pracy, to poszukaj słownika. :mrgreen:

MapleLeaf

2016-02-29, 02:54
Żart z cyklu "po co mi nowy Windows skoro mój XP jeszcze działa?"

Absdef

2016-02-29, 03:04
czejker szuka pracy.

endriu107

2016-02-29, 05:28
Tutaj należy rozróżnić haker i cracker, ten pierwszy włamuje się aby testować sprawność zabezpieczeń, robi to na zlecenie firmy lub dla własnego sprawdzenia się, ten drugi włamuje się dla własnych korzyści w tym aby zarobić np. wykradając informacje o danej firmie po to by je móc później odsprzedać.

eligurf

2016-02-29, 11:30
Jakby ktoś wrzucił mi CV na pulpit to by się nigdy nie doczekał odpowiedzi, taki mam tam burdel.
Zresztą złamać Windows to potrafi byle złamas, a większość legendarnych włamań rozpoczynała się od bynajmniej nie internetowych działań tylko fizycznego rozpoznania. Nie pamiętam dokładnie, ale był taki przypadek, że haker zatrudnił się jako sprzątacz w biurze do którego miał się włamać. Ponieważ wszędzie pracują idioci i jest ich większość to bez trudu znalazł jakieś tam podstawowe hasła i dopiero z tą wiedzą narobił jaj. Jak ktoś ma cenne dane to ma ich kilka kopii, a dane wrażliwe jeśli już muszą być w sieci to nigdy nie będą bezpieczne nie ze względu na genialność hakerów tylko głupotę użytkowników.