18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cenzura ma się dobrze.

cuurniprime • 2020-07-14, 14:48
Witajcie sadole, cieplutki temacik. :-)

Reddit skasował temat o morderstwie kobiety za słowa all lives matter. Jessica Doty Whitaker została zabita za odpowiedzenie tymi słowami na hasło black lives matter co nie spodobało się węglowemu księciu. Post trafił na reddita bo amerykańskie media zlały sprawę. Niestety moderacja się zesrała i uj***li posta pomimo 16k głosów [a może właśnie dlatego]. Dałbym linki do bezpośredniego źródła ale nie wchodzą.
Dlatego macie do wypoka :lodowka:
https://www.wykop.pl/link/5602047/reddit-usuwa-post-o-kobiecie-zamordowanej-za-powiedzenie-all-lives-matter/

botspam

2020-07-14, 18:03
1865 - zniesienie niewolnictwa w USA, tłumaczenie że ich sytuacja jest pokłosiem tegoż niewolnictwa
1808 1872 - uwłaszczenie chłopów na terenach Polski będącej pod zaborami, nie ma tłumaczenia




Eknen

2020-07-14, 18:12
janlew napisał/a:

Twój opis niczego nie zmienia. Black Lives Matters to terrorystyczna rasistowska organizacja (coś jak izrael), i powinna zostać zdelegalizowana



Sądzę ,że gdyby powodem kłótni było cokolwiek innego, skończyłoby się tak samo. Czarny oddałby strzał na ślepo w grupę ludzi z którymi miał dysputę, a którzy myśleli, że konflikt został zażegnany . To typowe dla czarnych. Sądzę, że patologiczni czarni mają w dupie BLM.

jan0sik1

2020-07-14, 18:14
Ja czekam na wojne domową... Popcornu mam już ze dwie tony to mi wystarczy.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-14, 19:00
Attero132 napisał/a:

Ale zwróć uwagę, że fox to telewizja wspierająca trumpa i republikanów. A w cnn i innym gównie które trafia do lewackich mas nie ma ani słowa...to jest przykre



Oczywiscie wiem, po której stronie stoi FoxNews.
Po prostu trzeba czerpać informacje z wielu źródeł, a nie z "jedynie słusznych".
Ja będziesz oglądał TVP,TVN,POLSAT i czerpał wiedzę z wielu źródeł z internetu, to jak to złożysz do kupy i przesiejesz... to będziesz miał jakiś pogląd na świat. Jak ktoś ogląda tylko TVPIS i z niej czerpie wiedzę o świecie to potem mamy zaślepienie w społeczeństwie i fanatyzm. To samo się tyczy kogoś, który bezgranicznie wierzy TVN.

U nas też cenzurują przekaz w mediach, niedawno bandersyn zadźgał we Wrocławiu człowieka, prawdopodobnie były szef, podobno wisiał mu kilka stów. W mediach ogólnopolskich cisza o narodowości...

se...........ed

2020-07-14, 19:05
Eknen napisał/a:

a było to tak...... Ofiara wraz z grupą znajomych i swoim chłopakiem Jose Ramirezem szwędała się po okolicy . Natrafili na grupę czarnych i przez przypadek komuś wymsknęło się słowo nigga . Czarni się oburzyli . Ktoś powiedział "black lives matters " . Ofiara odpowiedziała " all lives matter" Zaczęła się bijatyka . Okazało się, że obie strony są uzbrojone. Grupy postanowiły zakończyć kłótnię i rozejść się. Kiedy ofiara była na moście w znacznej odległości od miejsca bijatyki., została postrzelona w tył głowy i zmarła na miejscu. Czyli klasyczny przykład murzyńskiego kodeksu honorowego.



czego murzyńskiego ?


NataliaW

2020-07-14, 20:06
Przeciętne IQ murzyna jest o 20punktow niższe od białego człowieka. Ludzie glupsi są bardziej agresywni. Nauka, a przede wszystkim statystyki nie kłamią.

jurcys80

2020-07-14, 20:18
botspam napisał/a:

1865 - zniesienie niewolnictwa w USA, tłumaczenie że ich sytuacja jest pokłosiem tegoż niewolnictwa
1808 1872 - uwłaszczenie chłopów na terenach Polski będącej pod zaborami, nie ma tłumaczenia



Zniesienie było w 1863.Taki prezencik od wujka Lincolna

Cryo

2020-07-14, 21:19
Reddit to gówno do szerzenia propagandy. Ktoś tam wstawił kiedyś zdjęcie Jachiry, jak to niby ją policjanci spacyfikowali, gdy "broniła w Polsce demokracji". Wstawiłem w komentarzu film, gdzie widać, że zdjęcie było manipulacją, a ona sama pchała się w kordon i szukała zaczepki. Trolle momentalnie zminusowały mój komentarz, żeby nie był widoczny.

Ca...........on

2020-07-14, 21:57
Strasznie mi się śmiać chciało, kiedy w jakiejś dyskusji z udziałem czarnoskórych i białych z ust białego profesora padło hasło, że "największym błędem białych ludzi było przymusowe sprowadzenie do Ameryki ludzi z Afryki". Czarnoskórzy się oburzyli potwornie. Zdziwiony profesor na to: "Czemu się państwo oburzają, że zniewolenie czarnoskórych było błędem?!" :)

Drulec

2020-07-14, 22:27
To był klasyczny pojedynek, ona nie zdążyła się odwrócic albo zj***ła liczenie kroków

jebacpisdy

2020-07-15, 08:00
Mam nadzieje ze już niedługo ludzie się ogarną i zaczną rozpie**alać tych murzynów nawet za otwarcie mordy. Czas żeby znowu zrobić porządek z tm ścierwem...historia musi zatoczyć koło.

pak88

2020-07-15, 08:22
Eknen napisał/a:

a było to tak...... Ofiara wraz z grupą znajomych i swoim chłopakiem Jose Ramirezem szwędała się po okolicy . Natrafili na grupę czarnych i przez przypadek komuś wymsknęło się słowo nigga . Czarni się oburzyli . Ktoś powiedział "black lives matters " . Ofiara odpowiedziała " all lives matter" Zaczęła się bijatyka . Okazało się, że obie strony są uzbrojone. Grupy postanowiły zakończyć kłótnię i rozejść się. Kiedy ofiara była na moście w znacznej odległości od miejsca bijatyki., została postrzelona w tył głowy i zmarła na miejscu. Czyli klasyczny przykład murzyńskiego kodeksu honorowego.



A to spoko, to jedno nigga w pełni usprawiedliwia morderstwo, jak dla mnie sprawa zamknięta a temu co zastrzelił należy się 100$ mandatu.

Qunda

2020-07-15, 15:21
A mogla grzecznie siedziec u mnie pod biurkiem, i ssac mi laske.

skurwensyn

2020-07-15, 21:16
"Planeta małp" mówi wam to coś?