18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Celny strzał

Puncherfaust • 2021-03-28, 16:15
Nawet nie protestował. :dead:



glimza89

2021-03-28, 22:14
A.... Nie będę się klucil.

Cratos

2021-03-28, 22:38
Zacytuję klasyka dla wszystkich debilnych bambinistów "Podstawowym prawem zwierząt jest to aby mi dobrze smakowały". A jak ktoś chce pieścić kotki po jajkach to niech to robi u siebie w domku a nie narzuca swoich poglądów innych.

PeteN88

2021-03-28, 22:53
Gazownik napisał/a:

j***ć frajerów co strzelają do zwierząt dla zabawy. Oby kiedyś zdechli z głodu



Dokładnie tak, ale skąd wiesz że ten nie zamierza go zjeść?

Pereze87

2021-03-28, 23:07
Bedzie grill .. pycha .!haha

Pred

2021-03-28, 23:39
Halman napisał/a:

dobra, potrzebuję eksperta; czym było strzelane?



Łuk

Disturbed10

2021-03-29, 00:39
Gazownik nawet sprawy sobie nie zdajesz ile umiejętności potrzeba by podejść Jelenia tak blisko i oddać celny strzał z łuku...Nikt nie strzela dla zabawy! Mięso zostanie zjedzone a trofeum trafi pewnie na medalion.Obyś sam zdechł z głodu...

castagir napisał/a:

Twój post to dowód na to, że szkoły są zamknięte już zbyt długo.
Takich pie**oletów już dawno nie czytałem.
Myśliwi rozwalili naturalny ekosystem. Głodni mięsożercy jak np. wilki zaglądają do gospodarstw coraz częściej, bo sarny i dziki zostały zdziesiątkowane przez kłusoników z PZŁ dla mięska na handelek i samodzielne przeżarcie. Również masowo odstrzeliwane są zwierzęta chronine/zagrożone jak bobry, rysieczyi borsuki . Poza tym są nie tylko zagrożeniem dla dzikiej przyrody, ale także dla ludzi i ich zwierząt domowych, a swoimi "bojowymi" wozami regularnie niszczą zieleń i ryją pola rolnikom, więc też powodują straty.
A tym to już w ogóle mnie powaliłeś.
Już ja widzę armię pijanych wąsaczy, którzy walczą np. z takimi ruskimi metodą na wabika - stawiają flaszke na łące a sami zkitrani w krzach przyczajka w swoich osranym moro i uj***nych bagnem gumofilcach oraz pedalskich czapeczkach z piórkiem.
Strzelać do nic niespodziewającego się zwabionego do łatwego pożywienia zwierzęcia może każdy idiota. a w starciu z człowiekiem z jakimkolwiek militarnym wyszkoleniem nie mieliby najmniejszych szans.
Także skończ pie**olić i weź lepiej do ręki jakiś podręcznik do polskiego, bo nie da się czytać tego co piszesz.



Castargin gówno wiesz o łowiectwie.Więc sam się edukuj...

notak

2021-03-29, 00:49
nic nie mam do polowań, ale sama forma nagrania świadczy o tym, że to podony typ, do takich stulejarzy którzy kręcą filmy innym ludziom uprawiających seks,
to i to jest jakąś formą dewiacji

ququa

2021-03-29, 05:38
castagir napisał/a:

Twój post to dowód na to, że szkoły są zamknięte już zbyt długo.
Takich pie**oletów już dawno nie czytałem.
Myśliwi rozwalili naturalny ekosystem. Głodni mięsożercy jak np. wilki zaglądają do gospodarstw coraz częściej, bo sarny i dziki zostały zdziesiątkowane przez kłusoników z PZŁ dla mięska na handelek i samodzielne przeżarcie. Również masowo odstrzeliwane są zwierzęta chronine/zagrożone jak bobry, rysieczyi borsuki . Poza tym są nie tylko zagrożeniem dla dzikiej przyrody, ale także dla ludzi i ich zwierząt domowych, a swoimi "bojowymi" wozami regularnie niszczą zieleń i ryją pola rolnikom, więc też powodują straty.
A tym to już w ogóle mnie powaliłeś.
Już ja widzę armię pijanych wąsaczy, którzy walczą np. z takimi ruskimi metodą na wabika - stawiają flaszke na łące a sami zkitrani w krzach przyczajka w swoich osranym moro i uj***nych bagnem gumofilcach oraz pedalskich czapeczkach z piórkiem.
Strzelać do nic niespodziewającego się zwabionego do łatwego pożywienia zwierzęcia może każdy idiota. a w starciu z człowiekiem z jakimkolwiek militarnym wyszkoleniem nie mieliby najmniejszych szans.
Także skończ pie**olić i weź lepiej do ręki jakiś podręcznik do polskiego, bo nie da się czytać tego co piszesz.





Ziomus zluzuj majty ....h*ja wiesz a pie**olisz, typowy fejbukowy bojownik pie**oli o edukacji innych a sam nieuk

Nienawisc do konkurencji kłusowniku??

Cz...........as

2021-03-29, 10:58
pazuzu napisał/a:

Co innego ubój zwierząt na jedzenie a co innego zabijanie zwierząt dla zabawy, ale skoro tego nie rozumiesz to nie mamy o czym dyskutować



A ty myślisz że strzelający potem takie truchło wrzucił do rowu?

castagir napisał/a:

Również masowo odstrzeliwane są zwierzęta chronine/zagrożone jak bobry



"Wirtualna Polska" przypomina, że w latach 2008-2018 RDOŚ wydała blisko 40 mln zł na odszkodowania za szkody wyrządzone przez bobry. Wynika to z dynamicznego wzrostu liczebności populacji. W 2000 roku w Polsce żyło 24 464 tych gryzoni, a w 2018 już 127 173.

W skrócie to j***ć bobry

karolo_m

2021-03-29, 12:17
Gazownik napisał/a:

j***ć frajerów co strzelają do zwierząt dla zabawy. Oby kiedyś zdechli z głodu



Sam się jebaj ekozjebie

Misiek_KRK

2021-03-29, 12:19
przemkosz napisał/a:

To opie**ol ojcu kiełbasę


I ty masz niby 20 lat? Śmieszą Cię takie teksty, czy naprawdę twój tatuś za karę daje ci laskę do zrobienia? Takie "śmieszne" teksty możesz dawać swoim debilnym kolegom ze szkoły. Będą mieli bekę.

omenlol

2021-03-29, 18:25
I będzie pyszny gulasz, uwielbiam dziczyznę

sanchezon

2021-03-29, 20:13
NiemiecWaszPan napisał/a:

Polowanie to fajna zabawa.



Jaki zdziwiony...

St...........on

2021-03-29, 20:44
Fistach napisał/a:

Ale wiecie, że myślistwo to nie zabawa?
Wiadomo, może się znaleźć jakiś nadgorliwy, któremu od tego bryknie, ale myślistwo jest turbo potrzebne, bo inaczej powiedzmy wilki wyżrą wszystkie sarny a na koniec same padną z głodu jak już nie będzie nic do żarcia.
Przecież myśliwi mają swoje statystyki, jak po przeliczeniu jest za mało zwierzyny to ją dokarmiają i dbają o to żeby mogły na nowo się namnożyć do odpowiedniego poziomu. To nie jest tak że myśliwy strzela do wszystkiego co się rusza.
Kto tego nie rozumie pracy myśliwego ten jest ignorantem.



pie**olisz farmazony, mysliwych mozna zastapić pułapkami to raz, dwa, byłem w Polsce na polowaniach i widziałem co te ch*je odpie**alają, strzelali sobie do kaczek, a potem ,zaden nie chiał zabrać truchła, bo mu się skubać nie chciało ( do tego 5zł za sztukę). Też mam licencję na myśliwską na Islandii ,ale tylko dlatego, że krótka jest zabroniona (do obrony miru domowego). Nie poluję, co najwyżej na jakąś k***ę co szuka po nocach wrażeń w cudzych domach. Polskie myślistwo to zabawa dla snobów, zero wyzwania. I tak jak pisałem ,problem wilków, ryjących dzików można rozwiązać puła[pkami jak w bardziej rozwiniętych krajach. Nie wspomnę o zastrzelonych psach w lasach ,które były na spacerze z właścicielem. Szkoda ryja strzępić, dla mnie to tępe ch*je z flintą. A co do dokarmiania, to paśniki są wypełniane również przez leśniczych i gajowych.

nebelwerfer

2021-03-29, 22:28
Gazownik napisał/a:

j***ć frajerów co strzelają do zwierząt dla zabawy. Oby kiedyś zdechli z głodu



po czym poznałeś że strzela dla zabawy? :D po światełku na końcu strzały? :D