18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rozrubacz

2016-02-07, 23:57
k***a :D jak te nóżki się trzęsą fajnie :D łap piwo

Organista

2016-02-08, 00:50
To syn Rasiaka?

Nikodem_Szulcc

2016-02-08, 01:20
Dlatego dzieci od małego ponny być przed komputerem posadzone. Przynajmniej nic sobie nie zrobią. :)

r250

2016-02-08, 09:40
k***a przypomniało mi się jak moja była kiedyś poszła popatrzeć z jej koleżanką Karyną na hehe, piłkarzy. Halówka i te sprawy. Z racji tego ze hala była raczej kwadratowa aniżeli podłużna to ławki były na bokach wejść, równolegle do bramek. tępe c**y usiadły zaraz obok bramki aby patrzeć na dupe piłkarza ( mojego ziomka ) wiadomo, strzela się w światło bramki więc większe prawdopodobieństwo jest tego że ta piłka (niecelna) jebnie zaraz obok słupka. No i oczywiście która akcja z rzędu głupia p*zda (moja była) dostała z pełnej epy taką twardą halową piłką (kto grał na WFie a nie siedział na ławce jak moja była ten wie jaka jest twarda) p*zde zesłabiło, karyna panika, ziomek bramkarz do niej na ch*j tutaj siedziałaś, głupia p*zda nagle wstała i się obraziła ( WTF ) odeszła pare kroków i zemdlała a ziomeczki do niej podlecieli. okazało się że miała wstrząs mózgu. Lekarz powiedział że miała szczęście że coś tam coś tam.
wk***iłem się strasznie bo siara przed ziomkami.
puenta : po jakimś czasie j***łem Karyne ( tą jej koleżanke ) tępa tak samo albo i bardziej niż moja była ale c*pka mniej zużyta bo to dziołcha z mega wsi gdzie nawet nie było remizy ( u nas jest nawet 3 hehe ) to nie miała gdzie ćwiczyć klapciochy z chłopakami.

MaNioo

2016-02-08, 20:13
Pół sekundy filmu i już wiadomo jak się skończy.