18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Celebryci a zmiana klimatu na ziemi.

ra0mir • 2019-08-01, 13:55
Dnia 30.07.2019r. celebryci spotkali się na włoskiej wyspie na "Google Camp" - tematyka zmiana klimatu.

Wielu znanych gości, w tym książę Harry, Obama, DiCaprio, - którzy mają własne fundacje ds. Zmian klimatu - określiło globalne ocieplenie jako największe zagrożenie dla przyszłych pokoleń.

Ale według włoskich doniesień prasowych uczestnicy pojawili się na wyspie w 114 prywatnych odrzutowcach i 50 mega-jachtach.

Obliczono, że wygenerowali łącznie około 100 000 kilogramów CO2 w jedną stronę :lodowka:

Jak podają źródła, ich trzydniowe spotkanie będzie kosztowało około 20 milionów dolarów.

Dziękujemy :idzwch*j:

Źródło 1

Źródło 2

TB303

2019-08-01, 15:15
Wiecie co jest najgorsze? Dla większości ludzi(czyt. zmanipulowanego bydła), tacy celebryci są autorytetami i mówią zawsze prawdę, tylko dlatego, że są znani. Gdyby ktoś z nich nasrał a na ulicy i mówił ludziom, że to meteoryt, to by w to uwierzyli.

freaky

2019-08-01, 17:25
Zauważcie, że co by się nie działo jest to wina globalnego ocieplenia. Podnosi się poziom wody- to przez topniejące lodowce. Wysychają jeziora- bo słońce za mocno grzeje.
TB303 napisał/a:

Dla większości ludzi(czyt. zmanipulowanego bydła), tacy celebryci są autorytetami i mówią zawsze prawdę, tylko dlatego, że są znani.


W dodatku przyjrzymy się tym celebrytom-autorytetom.
Di Caprio to k***iarz
Obama to murzyn, więc złodziej
I wreszcie Harry, fałszywy rudzielec.

niemamskarpet.

2019-08-01, 21:19



freaky napisał/a:

Zauważcie, że co by się nie działo jest to wina globalnego ocieplenia. Podnosi się poziom wody- to przez topniejące lodowce. Wysychają jeziora- bo słońce za mocno grzeje.
W dodatku przyjrzymy się tym celebrytom-autorytetom.
Di Caprio to k***iarz
Obama to murzyn, więc złodziej
I wreszcie Harry, fałszywy rudzielec.



ale to prawda, nie wiem jak Wy ale ja jasno widzę różnice jak słońce grzało 25lat temu a jak teraz, rośliny są dosłownie palone, trawa spalona, pożary itp. we Francji zaczęto pomiary temperatur w ok 1880 roku i nigdy nie odnotowane tak wysokich jak w tym roku (ponad 40 stopni ),

Oponka

2019-08-01, 21:51
po prostu klimat dostosowuje się do rozprzestrzeniających się uchodźców. dla nich takie temperatury to normalne więc proponuję, żeby ich wszystkich wypie**olić tam skąd przyszli.

Ronoaro

2019-08-01, 21:53
niemamskarpet. napisał/a:

ale to prawda, nie wiem jak Wy ale ja jasno widzę różnice jak słońce grzało 25lat temu a jak teraz, rośliny są dosłownie palone, trawa spalona, pożary itp. we Francji zaczęto pomiary temperatur w ok 1880 roku i nigdy nie odnotowane tak wysokich jak w tym roku (ponad 40 stopni ),



No masz rację, ja też to widzę, kiedyś kuchenki gazowe jakoś tak lepiej się paliły, a ogień ich był bardziej gorący. Powietrze też kiedyś było takie lepszej jakości, a woda taka bardziej mokra. I ogólnie to replilianie, chemitrails i słomiane gwoździe.

C0C0JUMBO

2019-08-01, 22:38
Rozumiem że wyrzucanie śmieci do przyrody to zło!
Natomiast to całe pie**olenie o wpływie czlowieka na ocieplenie to jeden wielki kit napedzajacy ekologiczna drozyzne i wzrost zyskow dla milionerów. Koło samo się nakręca, cudowna machina. Gratuluję im tak wspanialego dzialania ekonomicznego. Ludzie to łykaja jak bocian żabę. :mrgreen: :mrgreen: :-o

pankruk

2019-08-01, 22:48
niemamskarpet. napisał/a:

ale to prawda, nie wiem jak Wy ale ja jasno widzę różnice jak słońce grzało 25lat temu a jak teraz, rośliny są dosłownie palone, trawa spalona, pożary itp. we Francji zaczęto pomiary temperatur w ok 1880 roku i nigdy nie odnotowane tak wysokich jak w tym roku (ponad 40 stopni ),



Bo klimat się k***a zmienia czasami co kilka dekad, a czasami co 100-200 lat. Najlepszym przykładem jest Grenlandia, która w historii świata była raz zieloną wyspą, a raz skuta lodem na przemian.

Globalne ocieplenie to mega biznes, a w Polsce jest nagłaśniany ze wszystkich stron bo konkurencyjne lobby chce za wszelką cenę zabić naszą energetykę opartą na węglu i wejść na ten rynek. Przeszkadza im k***a Enea, Tauron itp. Jak damy sobie odebrać energetykę to co następne? Para wodna wydobywająca się z Morza Bałtyckiego okaże się toksyczna więc prewencyjnie odbiorą nam dostęp do morza? k***a litości ludzie.

FanatiCS

2019-08-01, 22:59
Jedna wielka j***na hipokryzja. Kiedyś człowiek kupił drzewo w promieniu 10km i napalił w piecu co było najczystszą formą pozyskiwania energii cieplnej. Dym ze spalonego drewna nikomu nie szkodził. Są nawet stare książki o leczeniu dymem z różnych gatunków drzew. Wracając do sedna. U mnie w okolicy nie można już kupić pieca do CO na drewno tylko jakieś j***ne pelety, ekogroszki i inne gówno a najlepiej na hamerykański gaz. Żeby to gówno wyprodukować trzeba włożyć energie w celu rozdrobnienia drewna, potem to wszystko znowu złączyć, w pelet, brykiet albo ekonomiczne śmierdzące gówno. Do tego wożą to po całym kraju, po marketach budowlanych. To ma być ochrona środowiska? Następna sprawa, głupi rolnicy masowo sprzedają słomę z pól na produkcję tego szajsu do ogrzewania. Nie da się zrekompensować strat wywołanych przez wiele lat wywożenia materii organicznej z pól uprawnych. Słoma do tego żeby wyrosła potrzebuje wielu pierwiastków a do tego rozkładając się wzbogaca glebę o próchnicę stanowiącą środowisko do rozwoju mikroorganizmów. Teraz taki rolnik wywiezie to wszystko z pola i sypnie jakimś sztucznycm gównem gdzie jest NPK ewentualnie Mg+Ca no i jak kogoś stać to z 8 mikroelementów. Gdzie 79 pierwiastków potrzebnych do prawidłowego wzrostu rośliny? Tak aroślina nie ma szans na wytworzenie wszystkich związków organicznych które powinna zawierać i na zdrowy wzrost. Potem ludzie jedzą takie zubożałe płody rolne i chorują. A ch*j temat rzeka ale wystarczy się rozejrzeć dookoła co się dzieje z ludźmi. Na ociepleniu klimatu władcy tego świata zarobią pierdyliardy a zwykli ludzie stracą bardzo wiele.

Nert

2019-08-02, 03:24
@up palić drzewem też trzeba umieć, podobnie jak węglem. Ludzie po prostu palą nieefektywnie stąd dym, smog i ch*j co tam jeszcze wymyślą. Dodajmy za duże piece w stosunku do domów i tragedia gotowa. W Niemczech dotuje się piece na zrębki, u nas na gaz ot ciekawostka. A nie wiem jakim cymbałem trzeba być by montować sobie gaz, albo k***a pellet. Piec na ekogroszek, no jeszcze ujdzie bo to węgiel tylko mający po 3mm, tylko że wymaga pieca do którego już nic innego nie wrzucisz, a i lubi się sp***olić coś w nim, najczęściej napęd do podawania tego groszku.

ziajos

2019-08-04, 06:01
FanatiCS napisał/a:

Jedna wielka j***na hipokryzja. Kiedyś człowiek kupił drzewo w promieniu 10km i napalił w piecu co było najczystszą formą pozyskiwania energii cieplnej. Dym ze spalonego drewna nikomu nie szkodził. Są nawet stare książki o leczeniu dymem z różnych gatunków drzew. Wracając do sedna. U mnie w okolicy nie można już kupić pieca do CO na drewno tylko jakieś j***ne pelety, ekogroszki i inne gówno a najlepiej na hamerykański gaz. Żeby to gówno wyprodukować trzeba włożyć energie w celu rozdrobnienia drewna, potem to wszystko znowu złączyć, w pelet, brykiet albo ekonomiczne śmierdzące gówno. Do tego wożą to po całym kraju, po marketach budowlanych. To ma być ochrona środowiska? Następna sprawa, głupi rolnicy masowo sprzedają słomę z pól na produkcję tego szajsu do ogrzewania. Nie da się zrekompensować strat wywołanych przez wiele lat wywożenia materii organicznej z pól uprawnych. Słoma do tego żeby wyrosła potrzebuje wielu pierwiastków a do tego rozkładając się wzbogaca glebę o próchnicę stanowiącą środowisko do rozwoju mikroorganizmów. Teraz taki rolnik wywiezie to wszystko z pola i sypnie jakimś sztucznycm gównem gdzie jest NPK ewentualnie Mg+Ca no i jak kogoś stać to z 8 mikroelementów. Gdzie 79 pierwiastków potrzebnych do prawidłowego wzrostu rośliny? Tak aroślina nie ma szans na wytworzenie wszystkich związków organicznych które powinna zawierać i na zdrowy wzrost. Potem ludzie jedzą takie zubożałe płody rolne i chorują. A ch*j temat rzeka ale wystarczy się rozejrzeć dookoła co się dzieje z ludźmi. Na ociepleniu klimatu władcy tego świata zarobią pierdyliardy a zwykli ludzie stracą bardzo wiele.



Ty tak serio z tą słomą, czy po prostu przedawkowałeś mefedron przy sobocie?

No i w ch*j zmieniło w moim życiu ich spotkanie. W pierwszym mieszkaniu mam CO z sieci miejskiej, w domku na wsi i na RODOS mam piece na drewno/węgiel i mam wyj***ne na ich pie**olenia o emisji CO2. Jak wypiję colę, to też butelkę do pieca wpie**olę. A nawet jak mi zależy na szybkim zagrzaniu to płyty meblowe idą w ogień. Jeżdżę 3-litrowym dieslem, którym jak przycisnę, to zostawiam za sobą czarną chmurę większą niż piec w Oświęcimiu. I z uśmiechem mówię "ch*j w dupę ekologom!"