18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski o Komorowskim i Tusku

uookie • 2010-08-29, 16:01
Fragment programu 'Warto rozmawiać'

troopoernik

2010-08-29, 21:35
jakim prawem on zabiera głos o sprawach politycznych skoro zrzekł się polskiego obywatelstwa!
Lubie go jako reportera, globtrotera, ale o Polsce nie powinien mówić nic i tak się zachowuje człowiek honoru, który jest inteligentny i ma świadomość, że jest osobą opiniotwórczą

Psycho Dad

2010-08-29, 21:37
jak ma jaja, to nich sam zasponsoruje tą tablicę, styka go... i niech sam chodzi boso palić znicze...
yebnięty psycho-ultra-katol, tak jak prowadzący, są siebie warci uje

Uriz

2010-08-29, 21:40
Co za skretyniały debil z tego Cejrowskiego.
To może Pan wielce obeznany przypomni sobie co jest powodem podniesienia podatków, bo przecież na świecie nie było kryzysów, Polskę nie nawiedzały skrajności pogodowe.
BO przecież Tusk dobrze wiedział co Polskę czeka składając obietnicę przedwyborcze.

Skoro taki Cejrowski jest chętny do obrzucania wyzwiskami, to może sam zorganizuje zrzutkę na tablicę albo wyłoży z własnej kieszeni? Niech udowodni jakim to jest mężem stanu.

think666

2010-08-29, 21:43
TTszpan napisał/a:

gość ma racje i ma jaja - za to go lubię i uległ manipulacji jak większość.


Czasem bywa tak, że ludzie którzy mówią, że nie dają sobą manipulować dawno wiszą na sznurkach. Ma racje? Prezydent za własne pieniądze powinien zamówić tablice, która powinien wmurować w chodnik? To jest ta zajebistość Cejrowskiego?

TTszpan napisał/a:

a to co teraz mamy w Polsce to dzięki wam ja do tego ręki nie przyłożyłem


Ty nie pamiętasz co się działo wcześniej? Jak już SQT napisał nie dość, że rządzili bardzo krótko to jeszcze z Giertychem i Lepperem, nie wpuścili dziennikarzy na podpisanie paktu stabilizacyjnego przy czym wyłączność miała TVTrwam.

PS: Nigdy w życiu nie zagłosowałem na PIS i chyba już więcej nie zagłosuje na PO.

calypso

2010-08-29, 22:07
Cejrowski dobrze powiedział!!! Zgadzam się z nim i na pewno jest dużo więcej takich osób które także się zgodzą.

Pan_Jan

2010-08-29, 22:57
Prawdziwy mężczyzna jedyne co zapaliłby pod tym krzyżem to napalm, a potem kazał zamknąc dupy tym wszystkim krzykaczom.

Rząd w ogóle nie powinien pertraktować z idiotami, bo jedynie swoją nieudolność pokazuje. Zamiast straży miejskiej można było prewencyjnych wpuścić żeby rozgonili całą hałastrę i byłby spokój.

fi...........ik

2010-08-29, 23:03
@castagir: Taki z ciebie obrońca wartości katolickich (bo przecież nie chrześcijańskich, wszak NMB to wytwór katolski) a wchodzisz na sadistica i zachwycasz się postami typu "Damski bokser"? Wzorcowy z ciebie katol albo biedaczysko cierpiące na rozdwojenie jaźni.

guan0

2010-08-29, 23:21
Cejrowski to kosmita i pierdoła z krzyżem na czole. Powinien był trzymać się swoich wypraw i dokumentów na temat Ameryki południowej (co było całkiem fajne) a nie wpie**alać się w felietonistykę dot. polityki. W ten sposób zrobił z siebie fanatyka stojącego zaraz obok zamachowców samobójców.

Halibut

2010-08-30, 01:50
Uriz napisał/a:

Co za skretyniały debil z tego Cejrowskiego.
To może Pan wielce obeznany przypomni sobie co jest powodem podniesienia podatków, bo przecież na świecie nie było kryzysów, Polskę nie nawiedzały skrajności pogodowe.



Co bylo powodem? Sk***ysyn tusk wolal zatrudniac wiecej urzednikow, placic haracz unii, rozdawac kase na prawo i lewo pedalom, nierobom, studentom, menelom i innym ciawusom. To byly powody podniesienia podatkow ale skad taki kretyn jak ty moze cos wiedziec na temat ekonomii? Wazne ze na tvnie pochawla tuska i wszystko jest cacy.

mieciuuuu

2010-08-30, 02:34
Halibut dzięki rozdawaniu kasy na prawo i lewo pedalom, nierobom, studentom, menelom i innym ciawusom Twoja matka i ojciec mają Ci za co kupić bobofruty.

hrabik

2010-08-30, 03:05
Ludzie to pie**olą ze teraz tak zle i zle, że jakby kaczory rządziły to Polska byla krajem mlekiem i miodem płynącym...

alorkar

2010-08-30, 04:03
cejrowski, sp***alaj w kocnu do tegom ekwadoru...

Ta koszulka... ja pie**ole...

TTszpan

2010-08-30, 08:26
think666 napisał/a:


Czasem bywa tak, że ludzie którzy mówią, że nie dają sobą manipulować dawno wiszą na sznurkach. Ma racje? Prezydent za własne pieniądze powinien zamówić tablice, która powinien wmurować w chodnik? To jest ta zajebistość Cejrowskiego?



"Zajebistość" Cejrowskiego polega na tym że ma swoje zdanie choć jakie brednie by chciał przekazać (swoje poglądy) to zapytany udzieli tej samej odpowiedzi w każdej stacji - wywiadzie.
Jak wiadomo że często pisze się uogólniając - tak było ze mną ale nie podoba mi się to że każdy prawdziwy mężczyzna powinien tam postawić pomnik - raz powinien oddać choćby cześć

think666 napisał/a:


Ty nie pamiętasz co się działo wcześniej? Jak już SQT napisał nie dość, że rządzili bardzo krótko to jeszcze z Giertychem i Lepperem, nie wpuścili dziennikarzy na podpisanie paktu stabilizacyjnego przy czym wyłączność miała TVTrwam.

PS: Nigdy w życiu nie zagłosowałem na PIS i chyba już więcej nie zagłosuje na PO.


Jeżeli podsumowania rządu ktorego już nie ma około 1-1,5 roku dalej Cie bulwersują to ciekawi mnie kiedy dotrą do Ciebie fakty związane z owym rządem.

r4dzik

2010-08-30, 08:37
dlatego tez zawod polityka powinien byc BEZPLATNY jak to jest bodajze w szwajcarii lub jakims innym kraju.

i nie ma zadnych problemow, konfliktow, oraz panstwo nie cierpi na tym ze musi wyplacac kase na reklamy przedwyborcze -,-

Złowroga Pralka !

2010-08-30, 09:00
Oglądałem cały ten program dokładnie cejrowski tak pie**olił pie**olił a potem ktos go tam zgasił . Ale nie jego wypowiedz zapadłą mi w pamięć tylko profesora który siedział z lewa :


Prezydent nie powinien być stronniczy

bo jak ktoś z zagranicy przyjedzie i zobaczy krzyż pod pałacem a dajmy na to bedzie muzłumaninem to jak to bedzie wygladać prezydent jest dla wszystkich Polaków nie tylko dla tych którzy wierzą czy nie wierzą także ustawianie symboli religijnych w takim położeniu jest wysoko nie na miejscu " i domagał się wyinstalowania z pałacu kaplicy ^.^ :lol: