18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski i spluwa

Essent • 2017-05-05, 20:46
Witajcie
Filmik poniżej pokazuje prowokację z racji nabycia broni przez Wojtka dla jego mamy w celu obrony przed pełzającymi szatanami :mrgreen:



Broń oczywiście nabita ale ten pierdoła wysypał wszystkie kulki.
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_V-Gn3d_DIk

No to Szczęść Boże ;-)

C0...........BO

2017-05-05, 20:51
orisuniek napisał/a:

pierdoła


sam jesteś pierdoła i na dodatek nieuzbrojona...
szacunek dla gościa który zwiedzając i poznając glob, wybrał po prostu wolność :amused:

_R...........s_

2017-05-05, 21:01
Oj tam wielkie mi coś. Przecież ten ekwadorczyk który wyrzekł się Polski i obywatelstwa (bo złe podatki i nie zapraszajo na bankiety polityczne od połowy lat 90, odkąd na jednym przyjęciu kowboj czacza próbował wyr*chać córkę wpływowego polityka) może legalnie posiadać broń w Ekwadorze. Co ja k***a mówię, nawet w Polsce może załatwić sobie papiery, a robi się to równie łatwo co prawko, co ja mówię, może sobie legalnie kupić w Polsce rewolwer czarnoprochowy i nie potrzeba do tego żadnych papierów.

Więc po ch*j ta cała podnieta? Czyżby gimby które z broni strzelały jedynie w CSie i ani artykułu nie przeczytały o broni, dostają cieczki, bo ich talibański idol rozwodnik pokazał pistolet? No ale co tam, reżimowy chłopak w reżimowej telewizji. Trochę go zlali po wyborach, dlatego popsioczył troche na pis, ale pamiętajmy że to ta sama banda.

Essent

2017-05-05, 21:02
C0C0JAMBO napisał/a:


sam jesteś pierdoła i na dodatek nieuzbrojona...
szacunek dla gościa który zwiedzając i poznając glob, wybrał po prostu wolność :amused:



Ja k***a nie uzbrojony?


C0...........BO

2017-05-05, 21:12
orisuniek napisał/a:


Ja k***a nie uzbrojony?


na dziecięce kulki czy śrut byś mógł do wróbli postrzelać? :smiechzula:
i ładny masz obrusik w swojej zbrojowni :zielonakula:

Wstalodziany

2017-05-05, 21:29
orisuniek,

Mi to wygląda na jakieś plastikowe gówno :D
Zrób zdjęcia zamka i pestek to pogadamy.

ProVVe

2017-05-05, 21:39
_RottenFetus_ napisał/a:

Oj tam wielkie mi coś. Przecież ten ekwadorczyk który wyrzekł się Polski i obywatelstwa (bo złe podatki i nie zapraszajo na bankiety polityczne od połowy lat 90, odkąd na jednym przyjęciu kowboj czacza próbował wyr*chać córkę wpływowego polityka) może legalnie posiadać broń w Ekwadorze. Co ja k***a mówię, nawet w Polsce może załatwić sobie papiery, a robi się to równie łatwo co prawko, co ja mówię, może sobie legalnie kupić w Polsce rewolwer czarnoprochowy i nie potrzeba do tego żadnych papierów.

Więc po ch*j ta cała podnieta? Czyżby gimby które z broni strzelały jedynie w CSie i ani artykułu nie przeczytały o broni, dostają cieczki, bo ich talibański idol rozwodnik pokazał pistolet? No ale co tam, reżimowy chłopak w reżimowej telewizji. Trochę go zlali po wyborach, dlatego popsioczył troche na pis, ale pamiętajmy że to ta sama banda.




Tak prawda, ale... Jako, że też tak sądziłem pouczęszczałem na strzelnice, poznałem wielu ludzi posiadających arsenały to... Stanowczo odradzili taki zakup do celów pif paf... Ponieważ trzeba mieć spore ilości wazeliny (i nie mówimy tu o dupie), żeby mieć pewność wystrzału, a jednocześnie pewność, że podczas strzełu nie wypalą inne kulę... Trudna do utrzymania w czystości, czasem jak wspomniałem może wypalić w kaburze, kieszeni, pasie czy gdzie ją trzymasz... Tak jest k***a spore prawdopodobieństwo, że odstawiając Dżone Łejna trafisz na hard z jakimś uszczerbkiem na zdrowiu ;-) . O zwykłą broń fiu fiu trzeba się trochę nachodzic, a Cejrowski poszedł do sklepu po mleko i po broń

Aleo

2017-05-05, 21:55
RottenFajfus Ty się chyba z choinki urwałeś i przestań wypisywać bzdury

tranzystor

2017-05-05, 22:13
orisuniek napisał/a:

Witajcie
Filmik poniżej pokazuje prowokację z racji nabycia broni przez Wojtka dla jego mamy w celu obrony przed pełzającymi szatanami :mrgreen:



Broń oczywiście nabita ale ten pierdoła wysypał wszystkie kulki.
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_V-Gn3d_DIk

No to Szczęść Boże ;-)





Bardzo rzadko się zdarza, żeby na jednym ekranie pojawiło się jednocześnie dwóch skrajnych debili.

kenzol

2017-05-05, 22:18
W Polsce też można mieć broń. Trzeba tylko zdobyć pozwolenie, tak samo jak prawo jazdy na samochód. Tyle samo kasy kosztuje i tyle samo czasu zajmuje zdobycie.

natking

2017-05-05, 22:24
To jest jakaś tv republika? Prezenter wygląda jakby był skrzyżowaniem Kaczyńskiego i jego kota.

Haylash

2017-05-05, 22:29
Ale Cejrowskiego to ty szanuj.

Ma...........ke

2017-05-05, 22:29
@Kenzol
Możesz wierzyć lub nie ale mój dziadek jeszcze, w pierwszych latach nowej Polski zdobył bardzo szybko i sprawnie pozwolenie na pistolet, który jest w domu rodzinnym gdzieś tam schowany do dzisiaj. Natomiast mój Wuj, który posiada Dom na wsi gdzie, z każdej strony złodziej i szuja musi się zadowolić pistoletem na gumowe naboje i straszyć co najwyżej lisy a stara się dosyć długo ma czego bronić ale nie ma znajomości.

Essent

2017-05-05, 22:39
Wstalodziany napisał/a:

orisuniek,

Mi to wygląda na jakieś plastikowe gówno :D
Zrób zdjęcia zamka i pestek to pogadamy.



Wykonana w całości z metalu, ciężka replika Beretty 92. Pistolet strzela śrutem kulistym typu BB (4,46 mm). Napęd stanowi 12-gramowy nabój CO2 umieszczany w magazynku mieszczącym 21 śrucin. Mechanizm spustu działa - podobnie jak w modelu na ostrą amunicję - zarówno w systemie SA (Single Action) jak i DA (Double Action.Prędkość początkowa 95m/s To dość dużo aby zrobić kuku.
Jakbym strzelił Ci w oko to nie mógłbyś usiąść na kiblu bo zesrał byś się z bólu.Ja chociaż ma to i boczek,a Ty żołnierzu co masz?
:idzwch*j:

Nekromantheon

2017-05-05, 22:44
Up
beka
powiesz potencjalnemu napastnikowi żeby oko ci nadstawił? dobrze że ciężka to przywalisz jak tym młotkiem.