18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski i spluwa

Essent • 2017-05-05, 20:46
Witajcie
Filmik poniżej pokazuje prowokację z racji nabycia broni przez Wojtka dla jego mamy w celu obrony przed pełzającymi szatanami :mrgreen:



Broń oczywiście nabita ale ten pierdoła wysypał wszystkie kulki.
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_V-Gn3d_DIk

No to Szczęść Boże ;-)

Tarab85

2017-05-05, 22:50
Nekromantheon napisał/a:

Up
beka
powiesz potencjalnemu napastnikowi żeby oko ci nadstawił? dobrze że ciężka to przywalisz jak tym młotkiem.


Nie powie, bo mu mama zabroniła wynosić na dwór.

grauper

2017-05-05, 22:52
I ta fejk półka z książkami no ja pie**ole...

ch*j napisał 5 książek ale pewnie ani jednej nie przeczytał... Albo dał innemu ch*jowi napisać.

kenzol

2017-05-05, 22:59
Maupajoke napisał/a:

@Kenzol
Możesz wierzyć lub nie ale mój dziadek jeszcze, w pierwszych latach nowej Polski zdobył bardzo szybko i sprawnie pozwolenie na pistolet, który jest w domu rodzinnym gdzieś tam schowany do dzisiaj. Natomiast mój Wuj, który posiada Dom na wsi gdzie, z każdej strony złodziej i szuja musi się zadowolić pistoletem na gumowe naboje i straszyć co najwyżej lisy a stara się dosyć długo ma czego bronić ale nie ma znajomości.


To może kiepsko się stara... Ja też mam ostatnio ochotę na zdobycie uprawnień i wątpię żeby to trwało tak długo.

somet

2017-05-05, 22:59
_RottenFetus_ napisał/a:

Oj tam wielkie mi coś. Przecież ten ekwadorczyk który wyrzekł się Polski i obywatelstwa (bo złe podatki i nie zapraszajo na bankiety polityczne od połowy lat 90, odkąd na jednym przyjęciu kowboj czacza próbował wyr*chać córkę wpływowego polityka) może legalnie posiadać broń w Ekwadorze. Co ja k***a mówię, nawet w Polsce może załatwić sobie papiery, a robi się to równie łatwo co prawko, co ja mówię, może sobie legalnie kupić w Polsce rewolwer czarnoprochowy i nie potrzeba do tego żadnych papierów.

Więc po ch*j ta cała podnieta? Czyżby gimby które z broni strzelały jedynie w CSie i ani artykułu nie przeczytały o broni, dostają cieczki, bo ich talibański idol rozwodnik pokazał pistolet? No ale co tam, reżimowy chłopak w reżimowej telewizji. Trochę go zlali po wyborach, dlatego popsioczył troche na pis, ale pamiętajmy że to ta sama banda.


Podobno ją wyr*chał, wie ktoś coś więcej???

Mateo.

2017-05-05, 23:00
orisuniek napisał/a:



Wykonana w całości z metalu, ciężka replika Beretty 92. Pistolet strzela śrutem kulistym typu BB (4,46 mm). Napęd stanowi 12-gramowy nabój CO2 umieszczany w magazynku mieszczącym 21 śrucin. Mechanizm spustu działa - podobnie jak w modelu na ostrą amunicję - zarówno w systemie SA (Single Action) jak i DA (Double Action.Prędkość początkowa 95m/s To dość dużo aby zrobić kuku.
Jakbym strzelił Ci w oko to nie mógłbyś usiąść na kiblu bo zesrał byś się z bólu.Ja chociaż ma to i boczek,a Ty żołnierzu co masz?
:idzwch*j:


Toś doj***ł :mrgreen: Z tą wiatrówką to możesz do puszek sobie postrzelać i tyle.
orisuniek napisał/a:

Jakbym strzelił Ci w oko to nie mógłbyś usiąść na kiblu bo zesrał byś się z bólu.

:homer:
Jak bym ci strzelił z kubota w jajca to też byś się zesrał z bólu, więc twoją retoryką mój laczek jest równie "potężną bronią obronno-bojową" jak twoja wiatrówka.

scofi16

2017-05-05, 23:00
Różnica jest taka, że on z tej broni może legalnie skorzystać, a u nas skończysz w kryminale i jeszcze złodziej odszkodowanie dostanie jak wejdzie komuś do domu i go postrzelisz.

kampton

2017-05-05, 23:07
Ja robiłem pozwolenie koło 6-7 miesięcy, a może trwać dłużej. Mowa o pozwoleniu na sportową i kolekcjonerską.

Cappo_di_Tutti_Ferdi

2017-05-06, 02:40
a ja tam uwazam ze bardzo dobrze ze dostep do broni u nas jest "utrudniony" większoś obywateli naszego kraju jest mentalnie w prlu

Xaahaar

2017-05-06, 03:16
Nie przesadzajcie... Normalny obywatel powinien mieć dostęp do broni. Co innego psychole i popaprańcy. Pozwolenie powinno działać jedynie na sesji testów psychologicznych - pieczątka i gotowe. Potem lecimy do sklepu i kupujemy co chcemy i ile chcemy.

Gumior

2017-05-06, 08:19
TO co sadole pochwalicie sie brońkami jakie macie ? :D

bloodwar

2017-05-06, 08:56
@Somet - nie wyr*chał Oli Kwaśniewskiej tylko łapał za dupę podczas tańca ale że dziewczyna była dośc niepełnoletnia (15 czy 16 lat) to tatuś nie był zadowolony a że tak się przypadkiem złożyło że wtedy był prezydentem kraju to Kowboj Czacza dostał szlaban na dłuuuuugie lata na wizyty w publicznej telewizji

Denat_urat

2017-05-06, 12:53
Orisunek i ten bezpiecznik z boku hahahha. Chciałeś poszponcić a wyszłeś na błazna :D

Wiewór

2017-05-06, 14:56
U nas prawo do broni jest regulowane przez przepisy wprowadzone w czasie sowieckiej okupacji po wojnie. Sowiecki okupant wymusił całkowite rozbrojenie Polaków. Co więcej osiągnęli tak fantastyczny sukces, że przekonali wszystkich Polaków, że broń jest im niepotrzebna i że tylko państwo ma monopol na broń i że to państwo, które nie potrafi od IIWŚ nawet utworzyć działającej służby zdrowia, ich obroni.
Gratuluję tak niczym nieuzasadnionej wiary w sprawnie funkcjonującą policję i wymiar sprawiedliwości.

Poza tym tylko niewolnikom odmawia się prawa do broni.

Thomas Jefferson powiedział "Najmocniejszym powodem, by utrzymać prawo do posiadania i noszenia broni przez ludzi jest to, że stanowi ono dla nich ostateczny środek do obrony przed tyranią rządu." I chyba po prostu tego boją się nasze rządy, które dalej mentalnie są w bolszewii i myślą o Polakach w sposób opresyjny.
Ukochany przez lud pracujący PIS również ma wyj***ne na prawo do posiadania broni. Partia która obiecywała wolność wrzuciła nową ustawę o broni do sejmowej zamrażarki czyli miejsca w którym możną ją trzymać do końca świata i umyć od sprawy ręce mówiąc, że nad ustawą pracuje się w komisji co oczywiście jest kłamstwem.

Viperal

2017-05-06, 16:48
@up
No tak, bo przecież jakis losowy dzieciak z ulicy mu wchodzi do domu i grzebie po szufladach

tranzystor

2017-05-06, 23:33
natking napisał/a:

To jest jakaś tv republika? Prezenter wygląda jakby był skrzyżowaniem Kaczyńskiego i jego kota.




Obecnie nie ma różnicy pomiędzy TVP i TV Republika. A ten "reporter" przed ostatnimi wyborami prowadził rubrykę sportową w gminnej telewizji, a i to go przerastało. Teraz robi karierę.