18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

CD-Projekt i ich podejście do Prima Aprilis / Wiedźmin

mateusz28011 • 2016-04-01, 14:17
Żartobliwy film wykonany przez twórców wiedźmina :D


WeedLover

2016-04-01, 14:42
k***a! Dałbym te 5 dolców czy ojro za taki dlc! Byle tylko Płotka miała głos Wojciecha Manna!

hellbwoi

2016-04-01, 14:58
Niestety sądze, że 01/04 ale patrząc na ilość chętnych.. może wypuszczą :>

gówniaczek

2016-04-01, 18:27
Ale mnie to wk***ia. Duże, rozpoznawalne na cały świat studio reklamuje się po ang.

zakrza59

2016-04-01, 19:17
2x up

może dlatego jest rozpoznawalne bo nie nak***iają tylko dla polaków?

KAmil18ss

2016-04-01, 19:29
Czy głos płotki to nie Wojciech Mann czy mi sie wydaje??!!

gówniaczek

2016-04-01, 20:01
zakrza59 napisał/a:

2x up

może dlatego jest rozpoznawalne bo nie nak***iają tylko dla polaków?

Co niby znaczy "nak***iają tylko dla polaków"? Wystarczą ang. napisy do filmu. Ogarnij dupę, nowoczesny europejczyku.

hellbwoi

2016-04-01, 20:31
gówniaczek napisał/a:

Co niby znaczy "nak***iają tylko dla polaków"? Wystarczą ang. napisy do filmu. Ogarnij dupę, nowoczesny europejczyku.



Yhy, wieśka 3 też mogli w sumie wypuscic tylko z napisami, na pewno ludzie w innych krajach by kupili równie chętnie. Polaku.

gówniaczek

2016-04-01, 20:37
hellbwoi napisał/a:



Yhy, wieśka 3 też mogli w sumie wypuscic tylko z napisami, na pewno ludzie w innych krajach by kupili równie chętnie. Polaku.

A czy widzisz film w 2 językach? To zamknij p*zdę.

WeedLover

2016-04-01, 20:47
KAmil18ss, nie, to Materna :roll:

pionner

2016-04-01, 21:41
gówniaczek napisał/a:

Ale mnie to wk***ia. Duże, rozpoznawalne na cały świat studio reklamuje się po ang.


Robią film pod największą liczbę odbiorców jak najniższym nakładem pracy, czyli po angielsku (bo może cię zdziwię, ale angielskim nie posługują się tylko Brytole i Amerykanie, a polskim mówią tylko Polacy).
Chcesz mieć tylko po polsku, to załóż swoje studio, możesz wtedy wielomilionowe produkcje wypuszczać nawet tylko ze "ślunsko godko".

Pifffko

2016-04-01, 23:06
Wygląda zatem na to, że dwa polskie studia - CD Projekt RED i Techland robią najlepsze tego typu filmiki na świecie :-)
Bardzo fajne, lekkie i zabawne podejście do tematu. I o to chodzi, bo teraz reklama zrobi się sama, tak jak w przypadku kilku (gorszych), krótkich filmów do techlandu odnośnie dead island. Cieszę się, kolejna branża, w której święcimy triumfy.

gówniaczek

2016-04-01, 23:28
pionner napisał/a:


Robią film pod największą liczbę odbiorców jak najniższym nakładem pracy, czyli po angielsku (bo może cię zdziwię, ale angielskim nie posługują się tylko Brytole i Amerykanie, a polskim mówią tylko Polacy).
Chcesz mieć tylko po polsku, to załóż swoje studio, możesz wtedy wielomilionowe produkcje wypuszczać nawet tylko ze "ślunsko godko".

Ale ty jesteś mądry. Problem w tym, że pie**olisz strasznie. Oczywiste jest dlaczego wydali trailer po ang, nie po polsku. Problem w tym, że mogą sobie pozwolić wydać go w wersji polskojęzycznej. Są na tyle szanowanym studiem, że napisy wystarczą. To jedna sprawa.

Druga sprawa jest taka, że ang wcale nie jest najpowszechniej używanym językiem na globie, bo jest nim hiszpański.

A argument "zrób lepiej, to pogadamy"... no wybacz, ale to jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. W przedszkolu używałem tego argumentu jak chciałem błysnąć, a nie miałem nic sensownego do dodania.

okap121

2016-04-01, 23:37
hiszpański najpowszechniej używanym? doj***łeś do pieca po całości

th...........ng

2016-04-02, 00:31
Prawie śmieszne.