18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CBŚ zatrzymuję Karynę i Sebastiona

hellbwoi • 2018-01-08, 23:11
Cytat:

Policjanci CBŚP pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, której członkowie są podejrzani o wyłudzanie odszkodowań od ubezpieczycieli. Podejrzani zgłaszali fikcyjne kolizje lub pozorowali zdarzenia drogowe, w celu uzyskania odszkodowania z ubezpieczenia. W tej sprawie policjanci zatrzymali 23 osoby. Na obecnym etapie śledztwa straty towarzystw ubezpieczeniowych oszacowano na ponad 160 tysięcy złotych.
Na filmie, jaki otrzymaliśmy od CBŚ widać jaką technikę zatrzymywania stosują funkcjonariusze biura. W akcji brały udział w sumie trzy auta.




Wiewór

2018-01-09, 13:15
ottohetman napisał/a:

160 tys / 4 lata ( dzialalnosci grupy) = 40 tyś na rok,
40 tyś / 23 czlonkow mafii zorganizowanej = 1739 zł. Na łeb. rocznie . ROCZNIE! 144.9 zł miesiecznie. 144.9 złotego MIESIECZNIE NA ŁEB. O CO CHODZI!!!???

Ile taka akcja kosztowala. Co tu jest grane?? To grupa zorganizowana czy zwykle wiesniaki ktore krecą lody od czasu do czasu. Jesli zwykle wiesniaki to po co CBSP a nie zwykli kryminalni. Jesli to prawda ile nakradli przez 4 lata to jutro wychodzą. Zlożą sie po 2000 zł i po sprawie. No ludzie nie robcie z nas debili.


To policja ma nie łapać jak za mało ukradli???
Policja ma liczyć ile bandycie wychodzi dniówka i jak jest za niska to odpuszczać bo słaby zbój?
Jesteście poj***ni?

Zielsko

2018-01-09, 13:18
up
Nie dawać medal, wiadomo, że trzeba ich zatrzymać. Ludzie się wk***iają bo to śmieszne pieniądze w porównaniu do ludzi, którzy kradli i kradną nadal niewyobrażalne kwoty a chodzą sobie np. po Warszawie, machają do ludzi, uśmiechają się i proszą o głos w kolejnych wyborach.

Wiewór

2018-01-09, 13:20
@up ale ci ludzie rządzą wiec są nie do ruszenia. Znasz to przysłowie "kowal zawinił powiesili cygana"?
Polska to ciągle republika bananowa. Korupcja i nepotyzm jest tu na porządku dziennym.
W Polsce prawo tak niewiele znaczy, że policjant, który zatrzymuje auto na drodze zastanawia się za każdym razem czy właśnie nie zafundował sobie dyscyplinarki. Wystarczy, że nieświadomie popełnił taki nietakt wobec jakiegoś ultracujsza i go wypie**olą z roboty.

josscelin

2018-01-09, 13:35
Wszystkie firmy ubezpieczeniowe powinni tez pozamykac za to jak oszukują nas klientow. Oni dopiero kradna na potege zanizajac odszkodowania i orzekajac szkody calkowite..

Ne...........ro

2018-01-09, 13:41
a kiedy się wezmą za pis i po? :roll:

BigDaddyD

2018-01-09, 14:13
Ale Karynę to policjant widzę potraktował ulgowo, w stosunku do Seby :D

Zielsko

2018-01-09, 14:23
@Abraxus
Ja się akurat wyjątkowo z Tobą zgadzam, nie musisz mi tłumaczyć rzeczy oczywistych. Ja poruszałem zupełnie inny temat.
Chodziło mi tylko o to czemu innych śmieszy zatrzymanie "poważnej grupy przestępczej" która wyj***ła ubezpieczalnie na 160k, która to ubezpieczalnia jebie każdego obywatela przy wypłacie odszkodowania, a prawdziwi złodzieje chodzą na wolności.

Wiewór

2018-01-09, 14:23
BigDaddyD napisał/a:

Ale Karynę to policjant widzę potraktował ulgowo, w stosunku do Seby :D


Pewnie ją zna z roksy.

gacus

2018-01-09, 14:49
kampton napisał/a:

Na ponad 160 tyś.

Ja pie**ole a za prawdziwe wały na grube miliony nikogo nie łapią. Szkoda gadać.



Bo takie płotki nie mają ochrony polityków. Łatwo przyskrzynić, a statystyka wypełniona.

Hrabia Drapula

2018-01-09, 15:05
a ja się dziwiłem kiedyś gdzie te czerwone młoteczki z autobusów giną, a to murzyn na robotę kradły

Wacław.Milczek

2018-01-09, 15:05
kampton napisał/a:

Na ponad 160 tyś.

Ja pie**ole a za prawdziwe wały na grube miliony nikogo nie łapią. Szkoda gadać.



Np. sprawa FOZZ`u - na początku lat 90-tych oj***li Polskę na 1-1,5 mld zł (dzisiejsza siła nabywcza pieniądza), kilka osób skazano po 10 latach (tych co wiedzieli że nie sypną), kilka osób zgineło,nawet policjanci (ci co mogli sypnąć), a reszta jak np BRONEK w nagrodę został głową państwa w ramach zasłóg dla WSI :facepalm2:

Dorzucam jakiś przykładowy tekst o tym jak naprawdę funkcjonuje demokracja w Polsce po 89:

18.08.2014 (IAR) – Prokuratura powinna podjąć odpowiednie działania w sprawie wycieku aneksu do raportu z likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Kancelaria Prezydenta przedstawiła swoje stanowisko po publikacji tygodnika Wprost. Tygodnik twierdzi, że jest w posiadaniu tajnego aneksu. Z zapisów wynika, że prezydent Bronisław Komorowski wykorzystywał materiały WSI do niszczenia podwładnych a także patronował fundacji, która wyłudzała pieniądze z Wojskowej Akademii Technicznej. Joanna Trzaski – Wieczorek z Kancelarii Prezydenta podkreśla, że aneks do raportu cały czas jest ściśle tajny i jego ujawnianie to przestępstwo. Zwraca ona uwagę, że aneksu przez trzy lata nie ujawniał prezydent Lech Kaczyński. Zdaniem Trzaski – Wieczorek decyzja była świadectwem wiarygodności i jakości tego dokumentu. Raport znajduje się w kancelarii tajnej i jest niedostępny dla osób postronnych.

W 2008 roku oskarżonym o ujawnienie aneksu został dziennikarz Wojciech Sumliński. Publikacja Wprost jest pierwszym dowodem na wyciek dokumentu. Zdaniem Joanny Trzaski – Wieczorek prokuratura działa w tej sprawie zbyt opieszale. Przypomina ona, że Sumliński został oskarżony o płatną protekcję w kontekście raportu.

Sumliński miał jakoby żądać pieniędzy od jednego z funkcjonariuszy za pozytywną weryfikację. Podpułkownik Leszek Tobiasz zmarł w 2011 rok, w niejasnych okolicznościach.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/A. Pszoniak

dziobak90

2018-01-09, 15:28
Jakby to was na odszkodowanie złapali oszuści to byście nie mówili że za mało...ja pie**olę. Przestępstwo to przestępstwo!

0slawek

2018-01-09, 15:39
No to k***a rozbili i uratowali polskich przedsiębiorców!
Jakichś małolatów co rozbijają się starą bmką albo jakąś fiestą z 2000 roku

spawaczwow

2018-01-09, 16:11
Niech zrobią tak jak Państwo Waltz. My teraz oddamy wpłacimy wam na konto. I po sprawie.

kam332

2018-01-09, 16:35
kampton napisał/a:

Na ponad 160 tyś.

Ja pie**ole a za prawdziwe wały na grube miliony nikogo nie łapią. Szkoda gadać.



Tych co robią prawdziwe wały na grube miliony stać na łapówki...