18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Catacombs / Katakumby

wssp • 2010-07-24, 14:08



Victoria (Shannyn Sossamon), mieszkająca w Baltimore samotna i mająca problemy z emocjami dziewczyna zostaje zaproszona do stolicy Francji przez swoją siostrę Carolyn (Alecia Moore), która stanowi jej przeciwieństwo i uwielbia niezwykłe, pełne wrażeń rozrywki. Victoria po przybyciu do Paryża spodziewa się odpocząć, zdobyć miłe doświadczenia i wraz z siostrą spędzić spokojnie czas w sławnym mieście miłości. Carolyn nalega jednak na bardziej ekstremalną zabawę. Postanawia zabrać dziewczynę na nielegalną imprezę zorganizowaną w miejskich katakumbach - sieci mrocznych korytarzy z czasów cesarstwa rzymskiego, będącymi zamkniętym masowym cmentarzyskiem. Victoria początkowo nie zgadza się na propozycję, lecz z czasem ulega namowom siostry. Pierwsze wrażenia wydają się Amerykance przyjemne, jednak z upływem czasu czuje, że towarzystwo w jakim się znalazła jest dla niej zbyt hedonistyczne i libertyńskie, a otaczający ją labirynt wywołuje u niej przerażenie...




Film chwilami monotonny, ale warto dotrwać do końca.

BÃ...........³g

2010-07-24, 20:11
Sama to pisałaś, czy kopiuj+wklej ? :>

wssp

2010-07-25, 15:47
Pozwolę sobie zacytować: "Jak opisywać filmy?
Oprócz tytułu należy dodać opis i zdjęcie okładki, może byc z filmwebu lub IMDB."
Wnioskuję, że kopiuj wklej jest dozwolone? Poza tym nie ja pierwsza tak zrobiłam, przeglądałam inne posty dotyczące filmów i jest to zrobione podobnie. W czym znowu problem? :->

Scarlet

2010-07-25, 16:24
tylko w tym, że jak cytujesz kogoś, to użyj opcji cytowania, żeby nie było wątpliwości, poza tym ok :)

a jaki to w ogóle gatunek, bo z tego opisu nadal nie wiem czego się spodziewać?

wssp

2010-07-25, 18:41
Horror/Thriller
Sadystycznego obcinania paluszków i rozpruwania wnętrzności tu nie ma, raczej panuje w nim klaustrofobiczny klimat i irracjonalny lęk. ;-)

BÃ...........³g

2010-07-27, 13:40
Scarlet napisał/a:

tylko w tym, że jak cytujesz kogoś, to użyj opcji cytowania, żeby nie było wątpliwości, poza tym ok



Dziewcze ma racje, pytałem bo chciałem się dowiedzieć czy potrafi tak ładnie mówić :oops: .

wssp napisał/a:

W czym znowu problem?



Gdzie sÄ… cycki ?

Lashlo

2010-07-31, 10:14
Cytat:

Gdzie sÄ… cycki ?

Też mnie to nurtuje :<