18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Casting do The Walking Dead

crossdressphyxia • 2021-07-21, 09:34
Ładnie go porobiło


JebacJulki1488

2021-07-21, 20:22
Dobra tak go oceniacie, a ch*j wie jaka jest historia, choć ten akurat na moje oko wygląda na zaawansowanego ćpuna lvl 75, którego nos już wiele widział, nie mniej jednak zdarzają się różne historie, wujek kiedyś poszedł w barze na pacha, podobno jego ziombel miał coś mocnego. To było jakieś pojebaństwo, jak się później okazało, składnik antybiotyku dla byków czy inny szit i z tego co opowiadał to wyglądał jak na tym filmiku, tylko nieco spokojniejszy był xD
Wnioski wyciągnijcie sami.

djpyza

2021-07-21, 21:11
Rutik napisał/a:

Eh, gdybym wiedział że to jakiś konkurs i że przegram, to bym się wcześniej przygotował. Po drugie chłopcze nie mów co mam robić, bo jedyne co w życiu umiesz to wrzucać szajs do internetu czekając na poklask.
P.S. browar był ode mnie przez pomyłkę.



ty się tu nie tłumacz po większość tu to życiowe przygrywy :D udają mądrych a z ch*jami na rozumy się pozamieniali .

Musashi_Miyamoto

2021-07-21, 21:22
Masakra... W Polsce to trzeba internety przeszukać i z dekady i może na palcach się policzy kilka takich filmów a w Rosji same tylko filmy pokazują olbrzymią plagę patusów a wiadomo ze to tylko film więc skala musi być w ch*j duża w tym jakże dumnym kraju... Ja pie**ole ulice zalane modlącymi msię muslimami i naćpani biali rosjanie. tam to k***a dopiero nam sąsiad rośnie... Jest coś gorszego niż kacap...


...tak Muzułmanin Kacap.

chico35

2021-07-21, 22:11
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co doj***ł do pieca. Jego sprawa co bierze i ch*j wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



prdolisz jak potłuczony, starszy ode mnie nie jesteś i też przyjąłem trochę używek a w latach 90 tych trochę tego było, ale nigdy mi tak nie odj***ło jak temu czemuś ze zdjęcia, ludzie chyba najbardziej wariowali po kleju, to jedna z nielicznych rzeczy jakich nie robiłem

sonico

2021-07-21, 22:58
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co doj***ł do pieca. Jego sprawa co bierze i ch*j wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



Mało o życiu wiecie bo nie ćpacie, jakbyście ćpali to byście wiedzieli, k***a z jakim rodzajem ścierwa ludzkiego idzie się tu spotkać, jakim śmieciem jesteś aby oceniać z wyższością kogoś na podstawie chlania dykty i wąchania kleju. Ty k***a psie j***ny do kopania ostatnie szare komórki wyj***ło Ci za młodu po tym gównie które brałeś xD

BooooomHeadshot

2021-07-21, 23:32
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co doj***ł do pieca. Jego sprawa co bierze i ch*j wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



Z tym "wyrósł na ludzi" to Twoja opinia o sobie, tak? Ktoś może potwierdzić?

weedsoN71

2021-07-22, 00:02
Wiewór napisał/a:

Tak stary. Ćpuny wahające klej i żrące dopalacze z trutki na szczury to totalnie tacy sami ludzie jak inwalidzi którzy np urodziili się niepełnosprawni.
Pewnie masz takie iq za czasem się zapominasz i pijesz wodę z kałuży razem z gołębiami



Twój stary wąhał klej razem z Halmanem i z Twoją siostra na dworcu w Moskwie w 95. Jest nawet film o tym.

I w ogóle j***ć lamusów co największą bombę jaką w życiu mieli to jak opie**olili 0.5 l na 18tce w remizie i obrzygali się od stóp do głów.

Dragi są zajebiste, wszystko jest dla ludzi tylko z głową :D

baronturbina

2021-07-22, 01:49
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co doj***ł do pieca. Jego sprawa co bierze i ch*j wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.


Czyli różne ku*asy też próbowałeś ?

adamo4242

2021-07-22, 02:36
Uspic na miejscu pacjenta . k***a jak mozna tak sie spizgac ja pie**ole !!! Jakis debil wyzej napisal ze czlowiek roznych zeczy w zyciu probowal , a i owszem probowal ale nigdy takiego zgona nie odj***l.

ActAnonymous

2021-07-22, 07:46
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co doj***ł do pieca. Jego sprawa co bierze i ch*j wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



Ok Boomer :lol:

impah

2021-07-22, 23:08
ciekawe z czym walczył inside mind

Krysteeek

2021-07-24, 04:34
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co doj***ł do pieca. Jego sprawa co bierze i ch*j wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



a no zdarzało się

:mrgreen:

K_dithekid

2021-08-02, 12:27
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co doj***ł do pieca. Jego sprawa co bierze i ch*j wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



Jak się parówa zesrała xD inaczej będziesz gęgać jak ci taki matkę lub żonę pobije, lub zabije, czego ci życzę pie**olony moralisto od siedmiu boleści.