18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Casting do The Walking Dead

crossdressphyxia • 2021-07-21, 09:34
Ładnie go porobiło


weedsoN71

2021-07-21, 16:28
Wiewór napisał/a:

Przykro nam że wychowałeś się w patologii i kirałeś butapren. Nie każdy ma szansę na normalne dzieciństwo jednakże bycie dumnym z życia w rodzinie z marginesu społecznego jest nawet zabawne na swój przykry sposób.



Z kontekstu wynika, że jest dumny, iż pomimo różnych doświadczeń nie został ćpunem czy marginesem, a Ty tu wyjeżdżasz argumentem ad personam, obrażasz jego rodzinę, bo nie masz logicznych argumentów to żeś zabłysnął. Największa beka z tych porządnych co to gardzą ćpunami, a sami pisząc te komentarze umawiają się na piątkową wódeczkę po robocie przy grillu albo siedzą na sito-dupie pokłutej od teścia i zaciągają się przy tym co minutę z elektronicznego papieroska.

Każdy praktycznie jest w coś wj***ny, mniej lub bardziej. Np. Halman jest uzależniony od wirtualnych piw, wiesz co by było jakby mu ktoś usunął konto i wygonił z tego serwisu? :D Podejrzewam, że wszyscy jego bliscy przeżyli by dopiero piekło =D Ty z kolei jesteś uzależniony pewnie od internetu i oglądania materiałów, które Halman wrzuci.

Ogólnie warto być człowiekiem ogarniętym i pozbawionym nałogów, skupionym na rozwoju, zdrowiu i rodzinie, ale nie każdy taki będzie. Świat nie jest czarno-biały. Seks, pieniądze (władza), hazard, narkotyki, obżarstwo, wybierz swoją ucieczkę i pozwól żyć innym. I tak to niedługo wszystko jebnie =D

tycho

2021-07-21, 16:46
Sputnik widzę wchodzi jak złoto, a u nas szczepią jakimś zachodnim gównem i schodzisz w nocy, we śnie, bez żadnych fajerwerków.

PękniętySłoik

2021-07-21, 17:02
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co doj***ł do pieca. Jego sprawa co bierze i ch*j wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



Wstrzykiwałem sobie marihuanen w odbyt, więc wiem co to życie, wy pie**olone nieudaczniki. Jestem wyjątkowy i w ogóle k***a wspaniały. pie**olcie się wy nieznający życia nadwiślańscy podludzie - tyle wyczytałem z twojego bełkotu o wielki narkotykowy buddo.

luxpiotr

2021-07-21, 17:07
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co doj***ł do pieca. Jego sprawa co bierze i ch*j wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



Ćpuńskie lamusy do pieca :fuck-off: Przyćpałeś i teraz uważasz się za jakiegoś oświeconego Janusza co to wszystko o życiu wie.

Rutik

2021-07-21, 17:17
Bonzacz92 napisał/a:

Przepraszam, nie miałem pojęcia, że ćpanie jakiegoś brudnego syfu to takie wartościowe, otwierające umysł doświadczenie, teraz już wiem, że kto się nie odciął krokodylem ten życia nie zna



Gdzie w moim poście przeczytałeś, że ćpanie jest wartościowe i że na cokolwiek otwiera mu to umysł? Twój komentarz ma sens ale nie w kontekście mojej wypowiedzi.

petru23 napisał/a:

Czy Ty nie jesteś zbyt inteligentny i ogarnięty na Sadistic? Patrząc na przekrój IQ choćby po komentarzach, to aż razisz w oczy



Chyba nie jestem, bo nie wiem czy Twój komentarz to komplement czy krytyka.

Wiewór napisał/a:

Przykro nam że wychowałeś się w patologii i kirałeś butapren. Nie każdy ma szansę na normalne dzieciństwo jednakże bycie dumnym z życia w rodzinie z marginesu społecznego jest nawet zabawne na swój przykry sposób.



Pokaż mi fragment w którym napisalem, że byłem dumny z tego co robiłem i gdzie się wychowalem, bo przeczytałem swój komentarz jeszcze raz dla pewności i dziwi mnie skąd u ciebie i innych taka opinia.

Mors_Nigra napisał/a:

Sraty taty j***ny ćpunie. Ubodło najwyraźniej bo chyba i o tobie mowa. A to, czy wyszedłeś na ludzi, to nie tobie oceniać lol.



Każdy ma swoją definicję ćpuna i alkoholika jak i tego czy ktoś wyszedł na ludzi czy nie. Na każde standardy, nawet twoje radzę sobie lepiej niż niejeden z użytkowników tego potralu. Różnica jest taka, że nie mam w zwyczaju oceniać po pozorach innych żeby samemu poczuć się lepiej.

Halman

2021-07-21, 18:29
Rutik, stul się pokornie bo przegrałeś - narkotyki sa dla frajerów co sobie dali sprzedać gówno "rozwiązujące twoje problemy"...

focusek

2021-07-21, 18:54
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co doj***ł do pieca. Jego sprawa co bierze i ch*j wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



jebac cie cpunie

lucilla

2021-07-21, 18:57
@Rutik
Oni nie mieli dzieciństwa, młodości, nie bawili się i stąd te spięte 4 litery.

Zywezwłoki

2021-07-21, 19:07
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co doj***ł do pieca. Jego sprawa co bierze i ch*j wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



Dokładnie ludzie są teraz jacyś nie teges każdego by najchętniej odstrzelili xddd a może pewnie za chwilę po co trzymać ludzi z amputowaną dłonią lub palcem lepiej odstrzelić poco ma się męczyć i tak umrze prędzej czy później przecież będzie miał trudności tylko i jeszcze ludzie go wyśmieją których też najlepiej by było odstrzelić bo się wyśmiewają i są tylko śmieciami po co lekarze psychiatrzy po co nauka wychowania żeby nie było takich sytuacji że ktoś kogoś gnębi nie najlepiej męczyć tłuc i kulkę w łeb XD

ruddie

2021-07-21, 19:19
Powinni wyciągnąć z busika łopaty i zakopać go w tym miejscu - wtedy mielibyśmy do czynienia z prawdziwą służbą zdrowia, a tak marnują kacapskie podatki na śmieci.

Rutik

2021-07-21, 19:29
Halman napisał/a:

, stul się pokornie bo przegrałeś - narkotyki sa dla frajerów co sobie dali sprzedać gówno "rozwiązujące twoje problemy"...



Eh, gdybym wiedział że to jakiś konkurs i że przegram, to bym się wcześniej przygotował. Po drugie chłopcze nie mów co mam robić, bo jedyne co w życiu umiesz to wrzucać szajs do internetu czekając na poklask.
P.S. browar był ode mnie przez pomyłkę.

Pan_Czapa

2021-07-21, 19:37
lucilla napisał/a:

@Rutik
Oni nie mieli dzieciństwa, młodości, nie bawili się i stąd te spięte 4 litery.



Czyli co jeśli nie przyćpałem to nie miałem dzieciństwa? Miałem zj***ną młodość? Idź być ćpunem gdzie indziej.

homorek

2021-07-21, 19:48
Typowe zachowanie dzisiejszej młodzieży w pierwszy dzień w pracy, drugi i trzeci zresztą też.

Wiewór

2021-07-21, 20:12
Zywezwłoki napisał/a:

Dokładnie ludzie są teraz jacyś nie teges każdego by najchętniej odstrzelili xddd a może pewnie za chwilę po co trzymać ludzi z amputowaną dłonią lub palcem lepiej odstrzelić poco ma się męczyć i tak umrze prędzej czy później przecież będzie miał trudności tylko i jeszcze ludzie go wyśmieją których też najlepiej by było odstrzelić bo się wyśmiewają i są tylko śmieciami po co lekarze psychiatrzy po co nauka wychowania żeby nie było takich sytuacji że ktoś kogoś gnębi nie najlepiej męczyć tłuc i kulkę w łeb XD



Tak stary. Ćpuny wahające klej i żrące dopalacze z trutki na szczury to totalnie tacy sami ludzie jak inwalidzi którzy np urodziili się niepełnosprawni.
Pewnie masz takie iq za czasem się zapominasz i pijesz wodę z kałuży razem z gołębiami

:lol: