18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Casting do The Walking Dead

crossdressphyxia • 2021-07-21, 09:34
Ładnie go porobiło


Vladar

2021-07-21, 12:50
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co doj***ł do pieca. Jego sprawa co bierze i ch*j wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



Masz racje ale to gimbaza jest, dzieciaki grubaski itd..

Amon1969

2021-07-21, 12:50
Apokalypsa zaczyna sie

Bonzacz92

2021-07-21, 12:55
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co doj***ł do pieca. Jego sprawa co bierze i ch*j wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



Przepraszam, nie miałem pojęcia, że ćpanie jakiegoś brudnego syfu to takie wartościowe, otwierające umysł doświadczenie, teraz już wiem, że kto się nie odciął krokodylem ten życia nie zna

niefartt

2021-07-21, 13:06
opętanie 3

Kutasiarz

2021-07-21, 13:17
wwo19994 napisał/a:

Podejrzewam że dobrą bombkę musiał zaj***ć, po kresce by go tak nie wyj***ło...


Dobra znawcy, ale o czym wy piszecie? Bo jakoś ciężko mi takie objawy przypisać amfetaminie. Co do mefedronu czy ki ch*j innych wynalazkach to nie wiem :roll:

xv89

2021-07-21, 13:25
Skórołapki na spokojnie widzę podeszły. Może sam zejdzie, to Pavulonu zaoszczędzą.

Andre1945

2021-07-21, 13:36
Ćpuny do wora, wór do jeziora.

Kyocera

2021-07-21, 14:12
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co doj***ł do pieca. Jego sprawa co bierze i ch*j wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



Nie zgodzę się z tobą. Jego sprawa to jak będzie brał to gówno gdzieś, gdzie będzie sam siedzieć zamknięty. Sprawia zagrożenie, jest do odstrzału. Każdy ćpun i alkoholik jest taki sam. Jednostki zbyt słabe aby udźwignąć ciężar codzienności,to kolorują sobie chwilę jakimś syfem.

Rutik

2021-07-21, 14:50
Kyocera napisał/a:

Nie zgodzę się z tobą. Jego sprawa to jak będzie brał to gówno gdzieś, gdzie będzie sam siedzieć zamknięty. Sprawia zagrożenie, jest do odstrzału. Każdy ćpun i alkoholik jest taki sam. Jednostki zbyt słabe aby udźwignąć ciężar codzienności,to kolorują sobie chwilę jakimś syfem.



Każdy ma prawo robić co chce i gdzie chce dopóki nie łamie prawa. Nie widzę żeby prowadził jakiś pojazd mechaniczny, lub w inny sposób był zagrożeniem dla otocznia. Jak już to on potrzebuje pomocy a nie ludzie którzy go nagrywają. Zamykać to ty se k***a możesz drzwi od łazienki żeby Ci wujek do wanny nie wchodził a nie ludzi, którzy ćpają lub piją.

Tazo88

2021-07-21, 15:07
Wygrał ten casting?

petru23

2021-07-21, 15:20
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co doj***ł do pieca. Jego sprawa co bierze i ch*j wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



Czy Ty nie jesteś zbyt inteligentny i ogarnięty na Sadistic? Patrząc na przekrój IQ choćby po komentarzach, to aż razisz w oczy ;-)

Zdzisław2002

2021-07-21, 15:58
Musiał zaj***ć jakieś gówna dopalacze czy inne syntetyczne ścierwo.

Wiewór

2021-07-21, 16:02
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co doj***ł do pieca. Jego sprawa co bierze i ch*j wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



Przykro nam że wychowałeś się w patologii i kirałeś butapren. Nie każdy ma szansę na normalne dzieciństwo jednakże bycie dumnym z życia w rodzinie z marginesu społecznego jest nawet zabawne na swój przykry sposób.

Mors_Nigra

2021-07-21, 16:14
Rutik napisał/a:

Człowiek za młodego różne rzeczy próbował i wyrósł na ludzi. Czytając wasze komentarze sprawdziłem 2 czy przypadkiem nie jestem na stronie jakiejś przykościelnej Oazy zamiast na sadistiku, bo śmiech mnie ogarnia jak widzę wasze poruszenie kolesiem co doj***ł do pieca. Jego sprawa co bierze i ch*j wam do tego a komentarze w stylu że trzeba go uśpić lub niech się męczy, świadczą tylko o tym jak mało o życiu wiecie i jak śmieszni jesteście w waszych osądach.



Sraty taty j***ny ćpunie. Ubodło najwyraźniej bo chyba i o tobie mowa. A to, czy wyszedłeś na ludzi, to nie tobie oceniać lol.