18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Carlos, jebnij go klapkiem

~LegendarnyZiom • 2015-02-09, 00:16
Szybko, póki nie widzi. :trollencjusz:


Zimny_Dran

2015-02-09, 01:43
tego się nie spodziewałem :D

Doktór

2015-02-09, 02:03
Może mam już zlasowaną głowę od tej polityki, ale filmik jest wręcz idealnym odzwierciedleniem polityki zagranicznej naszego nieszczęśliwego kraju.

Po środku siedzimy my, po prawej ruscy, po lewej hamburgery. USA nas podpuszcza przeciw Rosji a w efekcie po łbie dostajemy tylko my i to podwójnie.

k***a genialne w swojej prostocie, wszystkie zawiłości polityki zagranicznej prowadzonej przez naszych umiłowanych przywódców zawarte w jednym 10-cio sekundowym filmiku...

brylant1412

2015-02-09, 08:20
mnie na basenie kiedyś też w ch*ja zrobili.
na drugim basenie wlewali świeżą wode zimna jak sk***ysyn a upał był siarczysty i padło hasło kto nie skoczy ten p*zda no i stało się ja skoczyłem a kumple zostali.Finał taki że myślałem że krzywicy w tej wodzie dostane .

kulad8

2015-02-09, 16:09
No to szalom !

PersiMono

2015-02-10, 23:36
Doktór napisał/a:

Może mam już zlasowaną głowę od tej polityki, ale filmik jest wręcz idealnym odzwierciedleniem polityki zagranicznej naszego nieszczęśliwego kraju.

Po środku siedzimy my, po prawej ruscy, po lewej hamburgery. USA nas podpuszcza przeciw Rosji a w efekcie po łbie dostajemy tylko my i to podwójnie.

k***a genialne w swojej prostocie, wszystkie zawiłości polityki zagranicznej prowadzonej przez naszych umiłowanych przywódców zawarte w jednym 10-cio sekundowym filmiku...



Można by nawet takiego gifa zrobić z dodanymi flagami nad łbami, przyjąłby się w internecie.