18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Calvin Klein i jego nowa kampania

Barnellini • 2020-06-25, 16:48
Oto różnica jaka zachodzi w świecie marketingu. Twarzą nowej kampanii firmy Calvin Klein został czarny tranzystor plus size (czyt. spasiona świnia). Ja pie**olę :facepalm:
Promowanie dewiacji pełną parą. Jak widać na zdjęciu dotychczas wyglądało to znacznie lepiej ale jakiś lewacki debil zarządził zmiany.




Szkoda bo mieli spoko perfumy ;)

Halman

2020-06-25, 16:53
polanie małpy perfumami nie uczyni z niej człowieka...

~DMT

2020-06-25, 17:00
Barnellini napisał/a:


Szkoda bo mieli spoko perfumy



Tylko CHANEL Egoiste... Używam od wielu lat, jest prze kozak...

Zajebisty zapach, pryśniesz się rano, możesz iść na basen, do sauny, 5x prysznic, a tego sk***iela dalej intensywnie czuć...

Kriski

2020-06-25, 17:04
@up Perfumy są dla gejów, prawdziwy facet pachnie dymem z cygara wypalanego po wyrąbaniu lasu.

~DMT

2020-06-25, 17:07
Kriski napisał/a:

@up Perfumy są dla gejów, prawdziwy facet pachnie dymem z cygara wypalanego po wyrąbaniu lasu.



Główną bazą, jak i nutą zapachową w Egoiste, jest właśnie tytoń...

swampman

2020-06-25, 17:09
~DMT napisał/a:

Tylko CHANEL Egoiste... Używam od wielu lat, jest prze kozak...
Zajebisty zapach, pryśniesz się rano, możesz iść na basen, do sauny, 5x prysznic, a tego sk***iela dalej intensywnie czuć...



kogo obchodza twoje preferencje i co to znaczy "tylko" :lol: on lubi inne i ch*j



Kriski napisał/a:

@up Perfumy są dla gejów, prawdziwy facet pachnie dymem z cygara wypalanego po wyrąbaniu lasu.



wódka i potem

Gamera

2020-06-25, 17:10
Takie czarne baby wyobrażam sobie, że nazywają się Dikembe Mutombo

żmij

2020-06-25, 17:15
Tutaj nie można liczyć na półśrodki. łapcie:




Barnellini

2020-06-25, 17:19
swampman napisał/a:

kogo obchodza twoje preferencje i co to znaczy "tylko" on lubi inne i ch*j



Niektórych obchodzą. To jest forum, więc wymiana opinii na różne tematy jest nie tylko dozwolona ale i wskazana. Poprzez "tylko" należy rozumieć, że to są czyjeś ulubione a nie, że już jedzie mi spuścić wpie**ol bo mnie się podobały Calvin Klein One (następne kupię inne bo nie dołożę nawet grosika do budżetu takich odszczepieńców). Spokojnie chłopaku ;)

swampman napisał/a:


wódka i potem



Dodałbym do tego jeszcze tani tytoń :D

Jeszcze jedno estetyczne zdjęcie z kampanii reklamowej firmy:



freaky

2020-06-25, 17:20
Pamiętam jak w starym politniepoprawnym filmie z Eddiem Murphym, dwaj obyci na Wall Street żydowscy bracia Duke postanowili zrobić sobie jaja i pozwolili bezdomnemu afroamerykaninowi poprowadzić rodzinną firmę. Ilekroć analizuję to co się współcześnie odpie**ala, to przypomina mi się właśnie "Nieoczekiwana zmiana miejsc" i mam wrażenie, że i tym razem jakieś żydostwo z kręgów biznesowych odpowiada za ten szajs. Jak to się stało, że piękna szczupła modelka została wyrugowana przez spasionego murzyna i nikt nie ma odwagi powiedzieć co o tym myśli?

Eknen

2020-06-25, 17:51
ale taki trend jest i nie ma co się podniecać, że pokazują kobiety czarne czy białe takie jakie są a nie fotoszopy. Na zachodzie to standard, że masz downa, kalekę , stare kobiety , ogólnie całkiem przeciętnych ludzi reklamujących marki .

boo

2020-06-25, 18:05
[quote=" ogólnie całkiem przeciętnych ludzi .[/quote]

Czarnych, w dodatku transa w to nie mieszaj

ProVVe

2020-06-25, 18:05
Eknen napisał/a:

ale taki trend jest i nie ma co się podniecać, że pokazują kobiety czarne czy białe takie jakie są a nie fotoszopy. Na zachodzie to standard, że masz downa, kalekę , stare kobiety , ogólnie całkiem przeciętnych ludzi reklamujących marki .



nooo to jest w ch*j przeciętne... spasiony tranzystor... Podzielisz się w jakim zakątku zachodu żyjesz, żeby mógł zweryfikować lub ominąć tą część 8-)

saves

2020-06-25, 18:08
W Harleemie wzrośnie im sprzedaż gaci, które będą nosić do opuszczonych spodni.