18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Całuję rączki

de_Sade • 2020-01-11, 03:30
Cenna dla wszystkich katolików akcja promująca całowanie księży w rękę:




Byku35

2020-01-11, 03:56
To jest ludzkość i i bogaci są ci co to wykorzystują

bogaci w pieniądzach

wczoraj wasze babcie dziś wy i tak wkoło

GLES

2020-01-11, 04:00
40 sekund, a ten już odpust sprzedal :-)

bobek833

2020-01-11, 07:16
Ta ta pedofilskie łapy masz cwe*u

Mietek7567

2020-01-11, 07:47
Księży w rękę się nie całuje. Nie rozumiem za bardzo co ma na myśli ten ksiądz na filmie.

Fiksat

2020-01-11, 07:49
To w zasadzie tłumaczy chęć, ba! Konieczność wręcz nawet dzielenia się z innymi swoim ku*asem.

Idąc tą logiką to po święceniach święty ku*as

skywalker75

2020-01-11, 08:27
Mietek7567 napisał/a:

Księży w rękę się nie całuje. Nie rozumiem za bardzo co ma na myśli ten ksiądz na filmie.



Chodzi o to ze kapłan według nauczania i teologii większości religii jest niejako pośrednikiem, pomiędzy nami a Bogiem. Więc całując go po rękach , co czasami się zdarza osobom głęboko wierzącym, ale nie jest w żaden sposób promowane przez kościół, przekazujemy nasze uwielbienie bezpośrednio Bogu. Podobnie jest ze spowiedzią. Nie spowiadamy się kapłanowi , tylko Bogu.
Stąd min tajemnica spowiedzi, za która wielu księży poniosło śmierć w czasach komunistycznych, czy hitlerowskich. Oczywiście części forumowych sadoli, uzależnionych od walenia konia do widokuo zmasakrowanych ciał, zabijanych dzieci czy gówna, będzie się to kojarzyło inaczej, Ale to jedynie problem ich zanurzonej psychiki

mygyry

2020-01-11, 09:03
To chyba odpowiedź na akcję wiernych pod tytułem "całujcie wiernych w dupę"

dyhayne

2020-01-11, 09:18
Nosz k***a mać.. 21 wiek (wołanie w eter).. Ludzie opamiętajcie się! Do pieca z nimi wszystkimi :!: Pieprzony nowotwór ludzkości.

żmij

2020-01-11, 09:51
Odpust za ucałowanie dłoni księdza? No to ciekawe, na co mogą liczyć dzieci robiące im gałę? Mamy jakiegoś praktyka? Któryś przybliży?

skywalker75 napisał/a:

tajemnica spowiedzi, za która wielu księży poniosło śmierć w czasach komunistycznych, czy hitlerowskich



Bardzo wielu przekazywało te Twoje tajemnice dalej. Jak myślisz, dlaczego komuna w Polsce tak opieszale ( w porównaniu do krajów sąsiednich) zwalczała kościół?

kr...........81

2020-01-11, 10:03
no ja mam jakoś odwrotnie jak widzę maga pedofila w czarnej sukience zawsze mam ochotę dać mu w mordę

Mgmacius

2020-01-11, 10:15
skywalker75 napisał/a:

Chodzi o to ze kapłan według nauczania i teologii większości religii jest niejako pośrednikiem, pomiędzy nami a Bogiem. Więc całując go po rękach , co czasami się zdarza osobom głęboko wierzącym, ale nie jest w żaden sposób promowane przez kościół, przekazujemy nasze uwielbienie bezpośrednio Bogu. Podobnie jest ze spowiedzią. Nie spowiadamy się kapłanowi , tylko Bogu.
Stąd min tajemnica spowiedzi, za która wielu księży poniosło śmierć



To jest wybitna herezja i nic więcej. Ksiądz czy pastor nie nabywa żadnych specjalnych cech, jest pośrednikiem i tylko pośrednikiem. Takim chłopcem na posyłki. To jest rola służebna!!
I teraz robi się ciekawie, bo np w dziejach apostolskich apostołowie leczyli chorych sama swoją obecnością, gdy ich cień padał na chorego. Czy to jednak oznacza, ze należy całować ich po rękach? NIE! To bałwochwalstwo! Byli napełnieni Duchem Świętym do tego poziomu ze działy się aż tak wielkie cuda. Ale w żadnym razie nie stawali się Bogiem. Ich dłonie to nadal były tylko ich dłonie.
Plus ta koszmarna herezja KK na temat spowiedzi... Jezus jakoś nikogo nie spowiadał, a grzechy wybaczał ot tak, kto się nie nawinął. Plus oczywiście nieśmiertelny fragment z Galacjan i oczywiście DzIeje apostolskie 13:38-39

pazuzu

2020-01-11, 10:42
No skoro to ręce Jezusa to już wiadomo dlaczego tak chętnie je pchają w majtki dzieci.

kosmodrombajkonur

2020-01-11, 11:06
Ja nadal się dziwie ze ktoś chodzi do kościoła ba! daje na to kasę i słucha księży ;D