18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Calais we Francji

zielak300 • 2016-09-07, 22:01
Polski kierowca we francji - chyba wczoraj.


kulad8

2016-09-07, 22:03
I po ch*j hamował ? Pytam się ? Po ch*j ?

mygyry

2016-09-07, 22:08
Te sk***ysyny z żabojadzkiej policji powinni sądzić za niezapewnianie bezpieczeństwa kierowcom i nic nie robienie z tym burdelem, nawet nie chcę myśleć co przeżywają kierowcy którzy muszą ryzykować życie próbując przejechać przez to robactwo do tego uważać, żeby nie zrobić krzywdy tym robakom, bo chłopa jeszcze zamkną

kosioraldo

2016-09-07, 22:13
k***a gdyby u nas na autostradzie ktoś odpie**alał takie rzeczy, z reguły wiadomo że zareagowali by od razu w sekundowym tempie. Rodzi się pytanie czemu tam nikt nie reaguje, skoro to jest codzienną sytuacją. Widać że ten napływ tego syfu jest kontrolowany i sk***iele nei chcą w tym przeszkadzać, przecież co to za filozofia wjechać w kajdany sk***ieli i na areszt.. No w sumie ta bo za co przecież to podchodzi pod rasizm. Napływ tych sk***ieli jest kontrolowany i ma swój cel, sami faceci jeszcze gdyby miały same baby wjezdzać to ch*j przyjąłbym to, bo takiej dasz dwa papierosy albo troche piwa to Ci od razu powie allach akbar kiełbasa na ruszt :D no ale niestety same pedały... Dobrze że nasz Polski rząd nie przyjął warunków UE i tych sk***ieli nie przyjmujemy :D

AtomicFeelings

2016-09-07, 22:16
Prawka na c+e nie mam, ale dajcie mi tira z naczepa (kamerkami) i wjezdzam w kazda napotkana blokade 8-)

tranzystor

2016-09-07, 22:31
kosioraldo napisał/a:

Rodzi się pytanie czemu tam nikt nie reaguje, skoro to jest codzienną sytuacją.




Problemem jest wmawianie przez lewicowych działaczy, że to są ludzie biedni, poszkodowani i uciekają przed wojną. Policja się boi reagować, żeby nie być posądzoną o ksenofobię, rasizm itp. To są na zachodzie najgorzej odbierane oskarżenia. A arabusy to wykorzystują. Poza tym, Francuzom nie zależy, żeby to gówno u nich zostało.

elnino027

2016-09-07, 22:44
Wygląda niczym apokalipsa zombie

BrianGriffin

2016-09-07, 22:50
O co chodzi z tym Calais, bo już któryś filmik z tym jest?

mariusz3pl

2016-09-07, 22:51
U nas na autostradzie to staneły by samochody i wpie**al spuścili tym małpom.

Zachód wpuścił ciapactwo ok ale jak powodują zagrożenie jak na filmiku oraz mordują w zamachach to powinni zamykać granice wyłapać małpy i odesłać na pustynie a winnych surowo ukarać do ch*ja!

Ti...........ch

2016-09-07, 22:56
j***ne zwierzęta

surojak

2016-09-07, 22:58
Postawcie się w roli kierowcy! Przecież Ja bym się bał o swoje życie do ch*ja! Jak wjebią się do kabiny to już po tobie a jeszcze sk***iałe prawo zabrania ci strzelać do tego ścierwa! Dali by na tym odcinku przed wjazdem Bazzoke do ręki czy kałacha i sprawa by się sama rozwiązała w dwa dni.

6T...........ak

2016-09-07, 22:59
Bo problem ma być i trwać! Dzięki temu jest poparcie dla naszej obecności na bliskim wschodzie.

Corid

2016-09-07, 23:01
Podobno w obozie w Calais jest 18 tyś tego czegoś, a tyle bomb na świecie się marnuje...

Lostu

2016-09-07, 23:02
Przecież to jest jakiś pier*olony matrix a nie rzeczywistość. Jak kadr z filmu zombie. Współczuję naszym kierowcom którzy muszą jeździć przez to bagno ryzykując własne życie by utrzymać rodzinę. Wieszczę wam wszystkim, że lada chwila poleje się krew, bo oni są bezkarni. W swoich lepiankach z gówna już szykują ostrzejszą broń, bo nad tym miejscem nie ma żadnej kontroli. Wyobrażacie sobie jak opanować gruzowisko w którym mieszka prawie 9000 takich poj*bów ?

remi1982

2016-09-07, 23:04
Zj***nych czasów dożyliśmy. Jakieś murzyny pałętają się po drodze, rzucają jakieś k***a drzewa na jezdnię i nie można ich tak po prostu zastrzelić. A to co robią, to nic innego jak bandytyzm. Każdy lewak który broni tego czarnego ścierwa, niech się przejedzie choćby do RPA i odpie**oli taki sam cyrk gdzieś na autostradzie. Gwarantuje, że szybko zmieni poglądy.

Lostu napisał/a:

Przecież to jest jakiś pier*olony matrix a nie rzeczywistość. Jak kadr z filmu zombie. Współczuję naszym kierowcom którzy muszą jeździć przez to bagno ryzykując własne życie by utrzymać rodzinę. Wieszczę wam wszystkim, że lada chwila poleje się krew, bo oni są bezkarni. W swoich lepiankach z gówna już szykują ostrzejszą broń, bo nad tym miejscem nie ma żadnej kontroli. Wyobrażacie sobie jak opanować gruzowisko w którym mieszka prawie 9000 takich poj*bów ?



Sęk w tym, że w afryce w chatkach z gówna, żyją normalni murzyni którym jest dobrze u siebie. To co przyjeżdża do nas to odpady, które nie potrafią sobie dać rady. Taki śmieć ludzki.

A co do opanowania takiego szamba. To najlepszym rozwiązaniem jest ołów, dołek w ziemi i wapno :D