18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Cała prawda o narodzie wybranym

gracii • 2014-11-15, 21:36
Oglądałem ostatnio serial o inwestorach z Wall Street i natrafiłem na fragment który może przykuć waszą uwagę.
Główna akcja do 0:25

~Beny

2014-11-15, 22:28
Mamusia pewnie też jest dumna że zatrzyma synka na zawsze, bo żony to on, k***a, raczej nie znajdzie.
A jak znajdzie, to mamusia ją pogoni.

MaczoJuh

2014-11-15, 22:41
jedneum sie uda, a 999999 straci, inaczej skad by sie braly te pieniadze?

ZmianaNicka

2014-11-15, 22:52
nie dam piwa za skąpego żyda... za mało gazu

ZR...........E_

2014-11-16, 08:40
Tak hamburgerlandia - wszystko pod publiczkę

~Velture

2014-11-16, 09:48
Cytat:

bo żony to on, k***a, raczej nie znajdzie.


Spokojna twoja rozczochrana. Bogaty żydek zawsze znajdzie jakąś rywkę, która po ślubie zamieni się w maciorę rozpłodową ważącą ze 150-200kg z pięknym wąsem pod nosem. Ewentualnie jakąś gojkę co potem przejdzie na judaizm albo odnajdzie żydowskie korzenie 50 pokoleń wstecz.


Re...........ms

2014-11-16, 11:09
no i wychodzi na to, że ten skąpy żyd jest w ch*j mądrzejszy niż 99% użytkowników tego portalu :P bo polaczki już zawsze będą tacy zazdrośni i zamiast się od nich uczyć to będą z nich szydzić. Już teraz skośni r*chają nas w dupę bo sobie pomagają i robią w ch*j pieniędzy a polaczki podpie**alają się nawzajem jeszcze chwila i w tym kraju nie będzie nas bo sami się pozabijamy a reszta wejdzie i przejmie cały potencjał zmarnowany przez naszych "patriotów".

swoją drogą to też chciałbym, żeby mi starzy dali 12.000$ na rozruch własnego biznesu.

bolebor

2014-11-16, 12:00
@Rems
Ja od rodziców usłyszałem. "i tak ci się nie uda...idź na etat" i "pieniądze są na czarną godzinę" Dodam że mają ich trochę :) .

zachy

2014-11-16, 12:53
Niestety Rems ma rację, zamiast zająć się robotą w większości Polacy narzekają bo prościej jest samemu jęczeć, że sąsiad ukradł, że w rządzie nieroby i kradną albo tamtemu się udało bo miał szczęście niż chwycić się jakiejś mądrej roboty.

Ne...........ro

2014-11-16, 13:59
Ból dupy wyczuwam. Zamiast coś zmienić, wolicie narzekać. Tutaj nigdy nie będzie dobrze, póki są tacy, jak wy.

OHMP

2014-11-16, 14:05
ja dostałem 5koła od starych i zrobiłem z tego w ciągu pół roku 70koła, następnie po wszelkich kosztach amortyzacyjnych zainwestowałem resztę pieniędzy co mi zostało (gdzieś 50koła) i jak miałem już do zwrotu podatku 180koła to skarbówka mi je shaltowała, skarga nic nie dała, sprawa do WSA też w sumie nic nie dała :) Kocham Polski Urząd Skarbowy

GanDzas

2014-11-16, 18:51
wydaje się Wam że skośni r*chają nas w dupę a tak naprawdę to Polacy wszystkich dymają, skośniaków jest po prostu za dużo i są wszędzie dlatego często o nich słychać. jakby było ich tylu co Eskimosów to nikt by o nich nie gadał tylko ich sobie tatuował bo tacy na wyginięciu :D żyd czy nie żyd cwanym trzeba być, programy są pod publiczkę ale pokazują nam właśnie jak można żyć, jeśli takiemu się udaje co wygląda jak nerd to czemu nam ma się nie udać. brać przykład i robić swoje

Kuriki

2014-11-16, 20:09
Ja tam mam szacunek do każdego kto potrafi mnożyć hajs :-P

MaczoJuh napisał/a:

jedneum sie uda, a 999999 straci, inaczej skad by sie braly te pieniadze?


:shock: Kolejny co to myśli, że życie to gra o sumie zerowej :roll:

OHMP,
No k***a nie dziwię się. W końcu w Polsce urzędnicy działają na szkodę przedsiębiorców bo są za głupi by wiedzieć, że sami gówno wytwarzają i są w sumie realnie patrząc bezużyteczni i że to w dużej mierze dzięki przedsiębiorcom mają wypłaty. No ale czego oczekiwać od urzędnika, w końcu ogarnięci ludzie raczej o tego typu karierze nie marzą
:nazimaja:

gracii

2014-11-17, 00:46
Jak kogoś to interesuje to ten typek z filmiku w 2007 zbankrutował. :mrgreen:

Gruszek83

2014-11-17, 03:46
Ma poczucie humoru :D no k***a faktycznie do matki cyt. Ty zdziro :D