18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bywaj!

de_Sade • 2019-09-25, 10:42
Bywaj, droga przyjaciółko!!!


diablo5257

2019-09-25, 11:12
pewnie mysz zobaczyla, skoro tak sp***ala

de_Sade

2019-09-25, 11:17
Raczej stówkę za pół godziny leżącą tam na dole ;)

SirKotek

2019-09-25, 11:58
Srać się zachciało.

iam_not_a_robot

2019-09-25, 12:01
Motory powinny być dozwolone jedynie na ogrodzonym terenie - torze - tam jest ok,

Niestety to co widzimy na video , to wąska ścieżka przeznaczona dla pieszych ew, rowerów - i zawsze będąc w górach wkurza mnie że musze uciekać ze ścieżki bo jadą nią jakieś intelektualne ułomki na tzw "pełnej piśdzie" ......

SirKotek

2019-09-25, 12:46
iam_not_a_robot napisał/a:

Motory powinny być dozwolone jedynie na ogrodzonym terenie - torze - tam jest ok,
Niestety to co widzimy na video , to wąska ścieżka przeznaczona dla pieszych ew, rowerów - i zawsze będąc w górach wkurza mnie że musze uciekać ze ścieżki bo jadą nią jakieś intelektualne ułomki na tzw "pełnej piśdzie" ......



No ludzi tam byłonod zaj***nia.

jestemgosc

2019-09-25, 22:21
Poszła jak dzik w szyszki :D

Oponka

2019-09-25, 23:10
iam_not_a_robot napisał/a:

Motory powinny być dozwolone jedynie na ogrodzonym terenie - torze - tam jest ok,
Niestety to co widzimy na video , to wąska ścieżka przeznaczona dla pieszych ew, rowerów - i zawsze będąc w górach wkurza mnie że musze uciekać ze ścieżki bo jadą nią jakieś intelektualne ułomki na tzw "pełnej piśdzie" ......



a ja bym k***a stała jak "święta krowa" i czekała, aż gość się we mnie wjebie albo wypie**oli na zbocze. bez względu na sytuację, wszystko bym nagrała.

skoro ścieżka jest pieszo/rowerowa to czemu mam ustępować miejsca cwe*owi, którego nie powinno tam być?

edmund

2019-09-25, 23:14
piękne rozstanie, tylko że to fake
bo nie dość że nie zabrała swojego motocykla to jeszcze ma na czym siedzieć i czym nagrywać śmieszek