18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bystry motocyklista

TT4 • 2017-03-16, 03:32
Śmignę z prawej, śmignę z lewej, środkiem śmignę...
Takie k***y swoja brawurą i niedoj***niem psują opinie tych, którzy potrafią się poruszać jednośladami nie stwarzając zagrożenia. j***ny jaszczomp próbuje myśleć, że jest zajebisty bo wszystkich wyścignie. Taki jest zajebisty, że kombinezon mu niepotrzebny. Kuboty i gacie typu bomber wystarczą... Ja pie**ole.




lokalnywatażka

2017-03-19, 01:27
KARMAAAA!!!
Tak uderza karma, dz**koooo!

lysout

2017-03-19, 08:15
55TIGER39 napisał/a:

Jak ja lubie sadolowych ekspertów...


@lysout

pie**olisz farmazony że się tego czytać nie da, kombinezon Cię uratuje przed zdarciem skórki co najwyżej.
A rękawiczki że sobie rączek nie przetrzesz i nie będzie Ci zimno wiec i po powrocie łatwiej zwalisz kapucyna a nie k***a do ochrony życia...

I gości MA doświadczenie co widać m.in po sprawnym wyratowaniu swojej dupy w takiej sytuacji że wyszedł bez zarysowania.


A to że szeryf mu wyj***ł z tą zmianą pasa nie ma nic wspólnego z brakiem doświadczenia bo wtedy jedyne co mógł już zrobić to pomyśleć ,,k***a mać"



ch*ja ma nie doświadczenie - co najwyżej dużo szczęścia. Gdyby miał doświadczenie - przewidziałby, że samochód po wyprzedzeniu autobusu zmieni pas na prawy (prędzej, czy później).
Nie jeździsz - nie masz pojęcia - nie pie**ol jak poparzony, bo jeszcze ktoś cię posłucha i uwierzy.

Imb

2017-03-19, 10:56
55TIGER39 napisał/a:


pie**olisz farmazony że się tego czytać nie da, kombinezon Cię uratuje przed zdarciem skórki co najwyżej.
A rękawiczki że sobie rączek nie przetrzesz i nie będzie Ci zimno wiec i po powrocie łatwiej zwalisz kapucyna a nie k***a do ochrony życia...



Widać, jakie masz zajebiste doświadczenie. No k***a, przejedź się czymś mocniejszym niż skuterek osiągający 40km/h z górki, albo nawet i to nie - wejdź tylko na harda, tam nieraz już były zdjęcia ludzi, którzy się wypie**olili przy tak swobodnym podejściu do bezpieczeństwa. Życzę Ci tylko, żebyś nigdy nie musiał się wyj***ć na drodze i przekonać się, że tarcie to jednak wredna suka i jak potrafi wyglądać to "zdarcie skórki".