topic

Były prezes Pfizer o koronawirusie, kłamstwach rządòw...

patgaw • 2021-05-29, 15:16
Jak wplywa sie na naukowcòw. Skutecznosci testow i o przeciwciałach.

Halman

2021-05-29, 15:18
przeczytam czy usłyszę jeszcze z trzy razy o koronawirusie i puszę pawia...

Momonti

2021-05-29, 16:53
@halman łap- koronawirus, koronawirus, koronawirus

somet

2021-05-29, 22:54
@halman deserek na wieczór - koronawirus, koronawirus, koronawirus.

mecenaz

2021-05-30, 15:17
Gdzieś o tym czytałem, ten pan nie był prezesem tylko jakimś wiceszefem od czegoś i wyj***li go w 2011 roku z tego hajzera. Ogólnie to podobno pie**oli głupoty. :-o

huehuebr

2021-05-30, 17:22
mecenaz napisał/a:

Gdzieś o tym czytałem, ten pan nie był prezesem tylko jakimś wiceszefem od czegoś i wyj***li go w 2011 roku z tego hajzera. Ogólnie to podobno pie**oli głupoty.

Gdzies czytalem... wiceszefem od czegos... podono pie**oli glupoty.

Merytorycznie w ch*j

nebelwerfer

2021-05-30, 17:47
huehuebr napisał/a:

Gdzies czytalem... wiceszefem od czegos... podono pie**oli glupoty.
Merytorycznie w ch*j

daj typowi spokój na pewno wie co gada. Przecież czytał.

mam_racje

2021-05-30, 18:48
Na resztę mądrych pytań odpowie jego wysokość Tomasz "Koperta" Grodzki wraz z Konkubinem:

RRRRs

2021-05-31, 17:30
nebelwerfer napisał/a:

daj typowi spokój na pewno wie co gada. Przecież czytał.

5 minut "przecież czytania" (jurnal.ie Guardian Reuters) i można dowiedzieć się, że koleś powtarza te bzdury od września ubiegłego roku i co jakiś czas wypływają znowu. Wtedy mówiło wychodzeniu z pandemii i o tym, że właśnie dlatego szczepionki nie będą potrzebne. Potem w październiku, grudniu i już marcu tego roku. Pfizer cały czas się tłumaczy, że gość do 10 lat u nich nie pracuje i nigdy nie zajmował się szczepionkami, a rozstanie się z nim i jego zespołem badawczym było trudne.

Sam koleś jest mocno nieścisły w swoich wypowiedziach. Zaczynał od tego, że Covid sam przejdzie i nie potrzebna będzie nam szczepionka... potem, ze zdrowi ludzie nie powinni się w ogóle szczepić (to już po fali zgonów w UK), jeszcze później, że szczepionka to eksperyment na ludziach, teraz podobno ma powodować bezpłodność kobiet....
czym będzie szczepionka za kolejne 3 miesiące?
Pewnie inwazją obcych nadzorowaną przez reptilian.