18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Było blisko.

ifheowna • 2022-01-21, 10:38
Jeszcze trochę i byłby hard.


Halman

2022-01-21, 10:39
mówcie co chcecie ale to się zatrzymało w 3/4 drogi do człowieka..

Mzimu

2022-01-21, 10:55
bębenek w uchu poszedł się j***ć

gustav665

2022-01-21, 11:08
mnie sie wydaje czy to nie byl rewoler nawet? :D

bercisko

2022-01-21, 11:34
gustav665 napisał/a:

mnie sie wydaje czy to nie byl rewoler nawet?



To tzw. muchobój. Mały pistolecik dla kobiet do samoobrony. Laski chowają je w torebce, pod podwiązką lub w gaciach. Wielki czarny gangsta położony na glebę przez pierdnięcie pistoleciku, którego debil nawet trzymać bezpiecznie w łapach nie potrafi.

a2711817

2022-01-21, 11:46
Co za imbecyl, żeby z takiej odległości nie trafić!

CrookerS

2022-01-21, 12:31
a2711817 napisał/a:

Co za imbecyl, żeby z takiej odległości nie trafić!



W 2011r jakis tam zielony pulkownik czy inny ch*j nic nie lepszy. Wlozyl do japy kopyto i nie trafil w dekiel tylko kula wyszla policzkiem

Wiec wszedzie sa niedojeby ale i tak kolor skory zoobowiazuje :krejzi:

goral__

2022-01-21, 12:34
pistolet rasista

cesarz1982

2022-01-21, 13:01
Niech odpali ten wielki wiatrak i ostudzi swoje zapędy na gangstera :lol:

DoMESTOS

2022-01-21, 14:23
bercisko napisał/a:

To tzw. muchobój. Mały pistolecik dla kobiet do samoobrony. Laski chowają je w torebce, pod podwiązką lub w gaciach. Wielki czarny gangsta położony na glebę przez pierdnięcie pistoleciku, którego debil nawet trzymać bezpiecznie w łapach nie potrafi.



Wielkość broni nie ma w tym przypadku znaczenia, możesz mieć wielką giwerę i mały kaliber lub małą giwerę dużego kalibru.

Większość ludzi nawet nie ma pojęcia że mniejszy kaliber 9mm jest głośniejszy od .45 (nie licząc amunicji +P / +P+ która może przekroczyć barierę dźwięku ale nie miałem styczności).

Raz na zamkniętej strzelnicy zapomniałem założyć słuchawki i wystrzeliłem z 9mm - przez resztę dnia piszczało mi w uszach, hałas niesamowity - a co dopiero w takim małym pomieszczeniu..

PS. Ostra amunicja jest DUŻO głośniejsza od hukowych tego samego kalibru.

Gwarantuję że każdy tutaj łącznie ze mną wygiął by się tak samo gdyby strzelił sobie przy uchu, do tego w zamkniętym pomieszczeniu.

Co do nazewnictwa "muchobój" - pierwszy raz spotkałem się z takim określeniem i wynika to raczej ze zerowej wiedzy na temat broni berciska, respekt trzeba mieć do każdej broni - nawet .22 idzie zabić jednym strzałem.

bercisko

2022-01-21, 14:42
DoMESTOS napisał/a:

Wielkość broni nie ma w tym przypadku znaczenia, możesz mieć wielką giwerę i mały kaliber lub małą giwerę dużego kalibru.
Większość ludzi nawet nie ma pojęcia że mniejszy kaliber 9mm jest głośniejszy od .45 (nie licząc amunicji +P / +P+ która może przekroczyć barierę dźwięku ale nie miałem styczności).
Raz na zamkniętej strzelnicy zapomniałem założyć słuchawki i wystrzeliłem z 9mm - przez resztę dnia piszczało mi w uszach, hałas niesamowity - a co dopiero w takim małym pomieszczeniu..
PS. Ostra amunicja jest DUŻO głośniejsza od hukowych tego samego kalibru.
Gwarantuję że każdy tutaj łącznie ze mną wygiął by się tak samo gdyby strzelił sobie przy uchu, do tego w zamkniętym pomieszczeniu.
Co do nazewnictwa "muchobój" - pierwszy raz spotkałem się z takim określeniem i wynika to raczej ze zerowej wiedzy na temat broni berciska, respekt trzeba mieć do każdej broni - nawet .22 idzie zabić jednym strzałem.



Mądrego miło posłuchać. Masz Snikersa!

DoMESTOS

2022-01-21, 14:46
bercisko napisał/a:

Mądrego miło posłuchać. Masz Snikersa!



Nie wiem czy taki mądry ale snikersa i tak wpie**olę, łap browara.

MaksWkurw

2022-01-21, 15:36
DoMESTOS napisał/a:

Nie wiem czy taki mądry ale snikersa i tak wpie**olę, łap browara.


Ile snikersów dziennie wpie**alasz?

robsonx79

2022-01-21, 16:15
DoMESTOS napisał/a:


Raz na zamkniętej strzelnicy zapomniałem założyć słuchawki i wystrzeliłem z 9mm - przez resztę dnia piszczało mi w uszach, hałas niesamowity - a co dopiero w takim małym pomieszczeniu..
.



Na zamkniętym obiekcie to można ogłuchnąć nawet od 22 LR :)