18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Była noga i nie ma.

sqn2142 • 2019-04-16, 19:01
Pro-ruski separatysta wchodzi na minę przeciwpiechotną.



Na harda, moim zdaniem za słabe ale jakby co, to proszę przenieść.

r061071

2019-04-16, 19:05
to teraz moze pospiewac daj mi noge daj mi noge

Ca...........on

2019-04-16, 19:20
"Mam horom noge, dej Krym".

siwybis

2019-04-16, 19:27
Szkoda że to nie ta co wyskakuje na metr i napie**ala odłamkami.

poligon6

2019-04-16, 19:52
j***ć prorosyjskie bydło! oby wiecej takich filmików!

alfLeso

2019-04-16, 20:29
Amba fatima, była noga i nima.

Rejti

2019-04-16, 21:28
Uwaga, wysyp debili w komentarzach.
Szkoda chłopaka. Już sobie nie powalczy, a tak mógł ubić jeszcze trochę ukraińskiego ścierwa.

Criner

2019-04-16, 21:35
Oni już byli naj***ni że tak trzęsło?

He...........el

2019-04-16, 21:40
siwybis napisał/a:

ytuj  siwybis • Dzisiaj 19:27



Schützenmine 35! Tylko niemiecki umysł mógł stworzyć coś tak śmiertelnie skutecznego.

meriadoc

2019-04-16, 21:50
Za ruskie ścierwo bez nogi zawsze piwo !

poligon6

2019-04-16, 21:55
Katie napisał/a:

Uwaga, wysyp debili w komentarzach.
Szkoda chłopaka. Już sobie nie powalczy, a tak mógł ubić jeszcze trochę ukraińskiego ścierwa.



Albo estońskiego, litewskiego, polskiego.... UPS!!!!

Sipidripilampoponi

2019-04-16, 22:03
Gdyby to była mina wyskakująca Schützenmine 35 to nie urwałoby mu nogi tylko latające odłamki zabiłyby obu kolesi. Wygląda mi to natomiast na zwykłą minę fugasową raniącą siłą samego wybuchu.

Poza tym teoretycznie miny przeciwpiechotne są zakazane na mocy międzynarodowego prawa humanitarnego konfliktów zbrojnych, jeżeli nie są odpalane zdalnie przez operatora, lub nie znajdują się chociaż pod kontrolą odpowiedzialnego żołnierza. Wynika to z zasady rozróżniania, która ma chronić przypadkowe ofiary i cywili.

Ten konflikt to jedno wielkie złamanie wszelkich zasad, uwolnione bestialstwo i ukazanie prymitywizmu Ukrainy i Rosji. Rosję jestem w stanie zrozumieć - zawsze byli poj***ni i łamali wszelkie reguły. Ukraina nie ma natomiast co marzyć o wstąpieniu do NATO i innych organizacji. Już zawsze będzie zadupiem Europy.

Rejti

2019-04-16, 22:10
Sipidripilampoponi napisał/a:

Gdyby to była mina wyskakująca Schützenmine 35 to nie urwałoby mu nogi tylko latające odłamki zabiłyby obu kolesi. Wygląda mi to natomiast na zwykłą minę fugasową raniącą siłą samego wybuchu.
Poza tym teoretycznie miny przeciwpiechotne są zakazane na mocy międzynarodowego prawa humanitarnego konfliktów zbrojnych, jeżeli nie są odpalane zdalnie przez operatora, lub nie znajdują się chociaż pod kontrolą odpowiedzialnego żołnierza. Wynika to z zasady rozróżniania, która ma chronić przypadkowe ofiary i cywili.
Ten konflikt to jedno wielkie złamanie wszelkich zasad, uwolnione bestialstwo i ukazanie prymitywizmu Ukrainy i Rosji. Rosję jestem w stanie zrozumieć - zawsze byli poj***ni i łamali wszelkie reguły. Ukraina nie ma natomiast co marzyć o wstąpieniu do NATO i innych organizacji. Już zawsze będzie zadupiem Europy.



Naiwny jesteś. Konwencje są uchwalane a nikt ich nie przestrzega, patrz amerykański arsenał wojenny

jbone

2019-04-16, 22:15
gówno nie obchodzi jaka to mina.jeśli uszkodziła sk***iela który na rozkaz putina zagrabia cudzy kraj to niech zdycha w męczarniach.

YebaneDigidongi

2019-04-16, 22:17
@Sipidripilampoponi
Właśnie miałem o tym pisać, tylko czekać aż się będą nawzajem obrzucać napalmem