18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Była ładniejsza i została pobita

Musashi_Miyamoto • 2019-05-27, 22:44
Była ładniejsza od innych dziewczyn w okolicy i chroniła ją jedynie litość Da Silvów romantycznych kochanków z Faveli... Chronili oni dziewczynę przed grubymi brazylijkami ale do czasu... Gdy zrozumieli że dziewczyna nie docenia ich serca i czas mija a się nie r*cha przytulona z miłości do dwóch da silvów w Duble Penetration ich cierpliwość się skończyła a dziewczna no cóż sama sobie jest winna bo przeginała od dawna... Zresztą sama to czuła bo często przechodziła i koło grubych świń coraz bardziej cicho bo wiedziała że je wk***ia i koło miłych da silwów którzy pokazywali jej że na prawdę ją chcą chronić a prawdę widziała po pały im stały aż na twarzach grymas bólu mieli... Miarka się przebrała... Włosy obcięte i co jej z tego a na kopy też została wzięta... Jeżeli ona niema szacunku i poczucia jakiegoś zadość uczynienia dla kogoś kto się stara i czeka te parę dni a jaja bolą to jaki napiszcie można mieć szacunek dla takiej wywłoki co się ubierze jak jakaś taka i patrzy z góry jak by była nie wiadomo kim bo ma wszystkie zęby i rosną one wewnątrz jamy ustnej a nie tak jak grubym brazylijskim lochom na zewnątrz jamy ustnej... Ehhh Życie.


r061071

2019-05-27, 23:05
co za kultura mogli zrobic wszystko a im w glowach futbol

impressa88

2019-05-27, 23:08
Bo oni jeszcze nie doszli do etapu r*chania, tylko kopania :roll:

Loaloa

2019-05-27, 23:58
Doigrała się, to była kara za podbieranie mężów.

botspam

2019-05-28, 00:10
Piwo za opis bo damskich bokserów oglądać nie lubię

lm65

2019-05-28, 00:41
Po przeczytaniu opisu coś mi się z oczami porobiło i teraz widzę białe paski.

dlwar

2019-05-28, 06:06
Ale ten opis jest ch*jowy jak życie w tym kraju.

nowynick

2019-05-28, 08:36
nie mogli po prostu wyr*chać?

_P...........me

2019-05-28, 10:11
r*chasz się, albo wpie**ol. Wybrała wpie**ol.

skywalker75

2019-05-28, 11:18
Ciekawe czy tak tam zawsze było w Brazylii , czy teraz dopiero to gówno wychodzi na jaw, wraz z dostępem do smartfonów i neta ? Polecam film Miasto Boga o dorastaniu w favelach

Wesoły_Januszek

2019-05-28, 17:36
UP@ kiedyś brazylia wydaję mi się że była w znacznie lepszym stanie albo pie**oli mi się z wenezuelą

Maraza7.1

2019-05-28, 17:36
k***a, ku*asie, naucz się pisać poprawną polszczyzną, bo ch*j strzela jak trzeba te twoje wypociny czytać.

ProVVe

2019-05-28, 18:00
skywalker75 napisał/a:

Ciekawe czy tak tam zawsze było w Brazylii , czy teraz dopiero to gówno wychodzi na jaw, wraz z dostępem do smartfonów i neta ? Polecam film Miasto Boga o dorastaniu w favelach



Wydaję mi się, że od czasu kryzysu i rosnącej korupcji... Całe kurestwo zaczeło sie mnożyć i potęgować. Wcześniej wraz ze względnym dobrobytem i rosnącym rozwojem bylo spokojnie... To te "nowoczesne czasy" i chęć nachapania się kosztem wszystkich doprowadziły do tego co widzimy. Inna sprawa, że jest bogate południe i biedna północ iz południa ameby się wk***iają, że tam sa pakowane pieniążki... Zresztą długo by pisać. Ogólnie korupcja, a co za tym idzie bezprawie. Np policjant dał namiar dziennikarzowi do płatnego mordercy, aby ten napisał o nim książkę... k***a i tam to norma, że policja i mordercy się znają.

kulawiec

2019-05-29, 03:10
Zaraziła ich HIV to ją tłuką.

adam33x

2019-05-30, 10:08
Ten opis to dla żartu, czy naprawdę poziom edukacji w tym kraju upadł tak nisko?