18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Był pesek nie ma peska

carl92 • 2018-09-17, 16:31
Gówniak nie upilnował :cry:

vippero

2018-09-18, 00:15
No i będzie wpie**ol na chacie jak się stara dowie że z pieseła zostało tylko futro.

Gondone

2018-09-18, 06:58
kierowca się pewnie wystraszył dzieciaka biegnącego mu pod auto, a nie za kajtkiem się rozglądał...

poligon6

2018-09-18, 08:27
Też nie zwalniam przed pachlarzami na ulicy, każde hamowanie to potencjalne zagrożenie poslizgu. Zderzenie z pchlarzem to wymiana zderzaka , lamp ewentualnie klapy jak trafi sie durzy okaz.

~Bambi~

2018-09-18, 09:28
Oby nikt na widok niezwalniających również nie zwolnił :amused: bohaterzy sadistica, twardziele, przejeżdżający małe pieski bez mrugnięcia okiem :hitler:

poligon6

2018-09-18, 09:41
Bambi~ napisał/a:

Oby nikt na widok niezwalniających również nie zwolnił bohaterzy sadistica, twardziele, przejeżdżający małe pieski bez mrugnięcia okiem



Okiem mrugam bo jest to odruch, którego nie moge powstrzymać. Natomiast nagłe hamowanie moze spowodowac poslizg i uderzenie w przeszkodę, nawet przy małej predkości moze dojść do przesuniecia/skręcenia kregów szyjnych u pasażerów, którzy nie kontroluja drogi i nie moga w pore przygotowac sie do hamowania.

Dlatego wole przejechac pchlarza z mrugnięciem oka, który lata samopas po ulicy niz narazac siebie czy rodzine na pobyt w szpitalu. I tyle całej filozofii rozjezdzania pchlarzy latajacych samopas na ulicy. Jak to mawiał listonosz który zabił mi kopniakiem pchlarza bo go gryzł: "ja mu do budy nie właziłem".

Mors_Nigra

2018-09-18, 10:21
Widzę trochę czasu minęło, ale w końcu zoofile w komentarzach zawyli. Winnym tego, że pies zdechł jest dzieciak i jego rodzice. Oni są odpowiedzialni za jego śmierć i to do nich miejcie pretensje.

seremak1987

2018-09-18, 10:26
W Chinach po przejechaniu człowieka nikt by tak nie rozpaczał, jak u nas po śmierci psa.

wu...........py

2018-09-18, 10:42
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Tak powinny kończyć wszystkie miejskie wszarze bez smyczy.


To chyba w Polsce, zatem double win, czyż nie? ;)

i wszystkie rebelianty zpf, bonusy bgc, pedaly zcb i poligony6 itp.

robsonx79

2018-09-18, 13:19
Cóź, twarda nauka, ale nauka. A kierująca głupio zrobiła, bo jeśli coś sobie urwała to będzie naprawiać z własnego AC bez wskazania sprawcy :)

hoghsofwar

2018-09-18, 20:43
conderus i korowiow777 possijcie sobie jeszcze.

korowiow777

2018-09-19, 09:46
hoghsofwar napisał/a:

conderus i korowiow777 possijcie sobie jeszcze.



Strzepał byś się chętnie do tego. Ale twoje pedalskie marzenia mało mnie obchodzą. Masz internet.

pawelelek

2018-09-28, 18:33
art. 431 § 1 kc. "Kto chowa zwierzę albo się nim posługuje, obowiązany jest do naprawienia wyrządzonej przez nie szkody niezależnie od tego, czy było pod jego nadzorem, czy też zabłąkało się lub uciekło, chyba że ani on, oni osoba, za którą ponosi odpowiedzialność, nie ponoszą winy" Przynajmniej wiadomo, kto zapłaci za ewentualne szkody w aucie