18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Był pesek nie ma peska

carl92 • 2018-09-17, 16:31
Gówniak nie upilnował :cry:

Mors_Nigra

2018-09-17, 19:44
On tam w 0:30 się zrzygał na czerwono, czy flaki pieska trzymał po coś w łapach i w końcu wyj***ł na chodnik? Tak czy siak, dobrze się stało.

GrubyKleks

2018-09-17, 19:54
jak pesek to i peseka

gramatyka się kłania :(

Stewie

2018-09-17, 20:02
Coś tam o tym słyszałem od kogoś ale podobno pisali że niby kierująca przejechała psa i prawie potrąciła dziecko teraz dopiero widze filmik i widać jakie smuty oni pie**olą w tych gazetach gdzie jakie prawie potrącenie jak gostek stał z daleka ale swoją drogą kierująca dobrze nie postąpiła że sp***oliła ale najpierw by trzeba było sie spytać czemu ten mały gówniak 4 nogi biegał bez smyczy a widać, że dzieciaka sie nie słucha i robi co chce..

Arti_moto

2018-09-17, 20:09
jednego kundla mniej

AN...........or

2018-09-17, 20:10
psa się na smyczy prowadzi a nie jak świnię na wypas, dobrze tak małemu sk***ielowi ch*j mu w dupę

dziobak90

2018-09-17, 20:31
Jak tak biegł na pałę, to liczyłem na double kill :D

Nert

2018-09-17, 20:53
No sadolowa ekipa w normie. Wiecie że wszyscy psychole lubili się znęcać nad zwierzętami ? Dzięki takim pie**olcom jak wy, trzeba chodzić z bronią za paskiem, bo nigdy nie wiadomo kiedy wam coś strzeli w te chore łby

kr...........81

2018-09-17, 21:13
trzyma się gówno na smyczy mamusia nie uczyła jak to robić

Konikmamy

2018-09-17, 21:16
Pies psem ale tej tepej p*zdzie powinni zabrac prawo jazdyn w bialy dzien nie zobaczyla dosc duzej przeszkody przed maskan ktora wcale nie pojawia sie jak grom z nieba

spoons

2018-09-17, 21:55
Ale k***a pie**olicie "dobrze, nauczka, kara, więcej nie będzie" j***ni obrońcy moralności i dobrego wychowania. W piździe macie psy bez smyczy, i nieogarnięte gówniaki, po prostu cieszy was jak coś się sp***oli i dodatkowo jeszcze dopie**olicie tym leżącym. Jak by była możliwość to byście na gówniaka z psem opony rzucili, pie**olone murzyny :P

Tymotekspokomłotek

2018-09-17, 22:15
Szkoda mi tego chłopca , dla niego to duże przeżycie tym bardziej, że uświadomił sobie pewnie że to jest jego wina po części... a tytuł "był pesek nie ma peska"? Tak jakbyś drwił z tej sytuacji.. nie ładnie oj nie ładnie! ;) :oops:

Szkoda mi tego chłopca , dla niego to duże przeżycie tym bardziej, że uświadomił sobie pewnie że to jest jego wina po części... a tytuł "był pesek nie ma peska"? Tak jakbyś drwił z tej sytuacji.. nie ładnie oj nie ładnie! ;) :oops:

Loaloa

2018-09-17, 22:39
Szkoda, że gówniak noe wpadł pod śmieciarkę. Ale i tak cudowny filmik, miód na me oczy!

roughfuck

2018-09-17, 23:02
spoons napisał/a:

Ale k***a pie**olicie "dobrze, nauczka, kara, więcej nie będzie" j***ni obrońcy moralności i dobrego wychowania. W piździe macie psy bez smyczy, i nieogarnięte gówniaki, po prostu cieszy was jak coś się sp***oli i dodatkowo jeszcze dopie**olicie tym leżącym. Jak by była możliwość to byście na gówniaka z psem opony rzucili, pie**olone murzyny :P



Tak, dokładnie. I co nam z tego powodu zrobisz? Jesteśmy poj***ni, witaj na sadisticu miękka p*zdo.

Eftar

2018-09-18, 00:12
Ewidentna wina właściciela, ale j***ny sk***iel mógł się zatrzymać. W końcu widział i nie zapie**alał po tej ulicy.