18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tidies

2021-09-19, 15:39
fake, ponizej kamery jest materac

Manii

2021-09-19, 16:19
Mysle ze takich materialow bedzie coraz wiecej. Livestream w rekach atencyjnyc p*zdeuszy i julek zwieksza prawdopodobienstwo ze zrobia "ten krok" bo przeciez nie moga zawiezc publiki ktora ich oglada. Gdyby nie stream, pewnie stwierdziliby ze nie warto bo nie bedzie serduszek.

A poniewaz widac ze sa to "trendowe" cioty (dziary na ryju, rurki, te zj***ne workowate dzinsy na julkach, vejpy i inne zalosne gimbowe gowna) to wystarczy jeden atencjusz ktory mial 5 min slawy post mortem zeby 100 innych poszlo w ich slady. Dla mnie bomba.

McQurwa

2021-09-19, 16:22
Wszystko fajnie, tylko muzy ch*jowa i za głośno. Niech nad tym jeszcze popracują

ZlyMike

2021-09-19, 16:34
Manii napisał/a:

A poniewaz widac ze sa to "trendowe" cioty (dziary na ryju, rurki, te zj***ne workowate dzinsy na julkach, vejpy i inne zalosne gimbowe gowna) to wystarczy jeden atencjusz ktory mial 5 min slawy post mortem zeby 100 innych poszlo w ich slady. Dla mnie bomba.



Absolutnie sam nie rozumiem, jak może się to komuś podobać ale wiesz... jednak ludzie są różni i każdy nosi się jak lubi. Tak najzwyczajniej trzeba oceniać ludzi po tym co robią a nie jak wyglądają. A to że potem laserek na ryju będzie grany albo będą popełniać samobójstwa to oni będą czuć ból nie Ty, więc na ch*j się tym przejmować. A że inne zjeby będą to naśladować? To dobrze, słabi się eliminują sami, zdrowo wychowane dziecko nigdy nie weźmie takiego przykładu.

Pawehan

2021-09-19, 16:44
Powinien to nagrać od nowa jeszcze raz i założyć tym razem normalne portki nie potargane.

programista4k

2021-09-19, 16:56
nic się nie zmieniło, kiedyś się zabijali przy piosence "ta ostatnia niedzieeeeelaaaa" a jeszcze wcześniej po przeczytaniu "Cierpień młodego Wertera"

Banicjusz

2021-09-19, 17:01
Mógł chociaż kamerke ustawić lepiej... Po dziarach na gębie widać, że chory psychicznie był...

Tetrix

2021-09-19, 17:14
McQurwa napisał/a:

Wszystko fajnie, tylko muzy ch*jowa i za głośno. Niech nad tym jeszcze popracują



Nastepnym razem pojdzie mu lepiej ;]

DvT

2021-09-19, 18:02
Krótkie, acz treściwe wideo - nie tracę czasu na jakieś babskie krzyki, tylko sama esencja.

CDN sadistic dział hard - hetzlich wilkommen!

Lam3rZ

2021-09-19, 20:09
takie chellenge to ja rozumiem, im wiecej polskich influencerow pojdzie w ta strone tym lepiej dla swiata

Seligos

2021-09-19, 20:22
Ciekawa moda ...... nie żebym życzył komuś śmierci..... ale akurat jest pewien typ ludzi którzy w sumie mogą się w to bawić do woli

MalcolmX

2021-09-19, 21:55
Manii napisał/a:

Mysle ze takich materialow bedzie coraz wiecej. Livestream w rekach atencyjnyc p*zdeuszy i julek zwieksza prawdopodobienstwo ze zrobia "ten krok" bo przeciez nie moga zawiezc publiki ktora ich oglada. Gdyby nie stream, pewnie stwierdziliby ze nie warto bo nie bedzie serduszek.
A poniewaz widac ze sa to "trendowe" cioty (dziary na ryju, rurki, te zj***ne workowate dzinsy na julkach, vejpy i inne zalosne gimbowe gowna) to wystarczy jeden atencjusz ktory mial 5 min slawy post mortem zeby 100 innych poszlo w ich slady. Dla mnie bomba.



Zgadzam się z Tobą. Świetny mechanizm na polepszenie puli genowej ludzkości. Debile się sami wykluczają za lajeczki na fejsuniu... No i jakby nie patrzył, to zawze jednego kacapa mniej.

Marco_Zg

2021-09-19, 23:21
Darwin z jednym się pomylił, częściowo sami świadomie się eliminują.