18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Byk pierwszy raz wychodzi ^^

Pomurnik666 • 2016-02-20, 01:05



te mięso nie ma za grosz uczuć . Po ch*j uwolnił kotleta :niggasmile:

Promien1

2016-02-20, 01:24
heh nawet zwierze jest wstanie się odwdzięczyć za 1 % wolności. w przeciwności do ludzi. a szczególnnie do allah akbarów.

Norbek

2016-02-20, 01:27
Ciapate się z kóz na byki przerzucili?

ProVVe

2016-02-20, 01:43
ehhh no kupiła mnie ta karkówka ;-)

S.T.U_Cummins

2016-02-20, 02:25
Jestem rolnikiem i jestem EKSPERTEM. Wybrali najbardziej oswojonego cielaczka i sieją propagandę, że taki słodki byczek cierpi. Zapraszam do mnie na taki projekt, wybiorę im takiego buhaja, że nawet siana dać nie podejdzie o połamanych stanowiskach nie wspomnę. Bo to raz przy sprzedaży było tak, że wszyscy się chowali za ciężarówkę, bele siana, gdzie tylko można a jedna ofiara losu biegła z postronkiem w ręku a drugi koniec u byka na rogach i co sił na samochód jak w Pampelunie :D . Znajomy kupił raz jałówkę, która po przewiezieniu do gospodarstwa po prostu ogłupiała, atakowała wszystko, nie dało się do niej podejść. Chyba nawet z przyczepki jej nie zdejmował, tylko pojechali do masarni. Jak powiedział rzeźnikowi o co chodzi, to krówkę zabili na przyczepce, nawet nie chcieli próbować zaprowadzić jej do ubojni i widłakiem przewieźli na rozbiór. Więc, niech wam drodzy sadole, serduszka się nie krajają, bo takie zwierzę to 1 na 20 :)

mateusos

2016-02-20, 02:33
A na koniec mu wyj***l z bani :)

janniezbedny23

2016-02-20, 03:29
@up @up

Ty nam już tu oczu nie mydl znalazłeś już żonę?

id...........an

2016-02-20, 04:17
liczyłem że po tej ckliwej muzyczce nastąpi totalny rozpie**ol krew flaki i heavy metal. nie dam piwa

~Velture

2016-02-20, 07:35
Poj***na propaganda wpie**alaczy bezglutenowych chlebów i kotletów sojowych uprawiających cross-fit ze swoimi gejowskimi koleżankami feministkami na marszach KODu.

mazin

2016-02-20, 08:41
A gdzie druga część, z wyjazdu do rzeźni?

Tafariel

2016-02-20, 09:17
S.T.U_Cummins napisał/a:

Więc, niech wam drodzy sadole, serduszka się nie krajają, bo takie zwierzę to 1 na 20 :)



Dokładnie! No tutaj to raczej zbyt dużo serduszek się nie zaciśnie nad losem byka, ale k***a na fb czy innych portalach gdzie zagląda o wiele więcej ludzi zaraz zaczną pie**olić, że każda krówka taka. Najlepsze jest to, że najwięcej o tych krowach, że biedne itp to mówią ludzie, którzy nigdy w życiu na wsi nie byli. Takie byki to są wredne sk***ysyny :idzwch*j:

DFM

2016-02-20, 09:31
Jak się rozbiega będzie lepiej smakował :amused:

somet

2016-02-20, 10:40
Wyróbcie dowód i dajcie prawa wyborcze. Miejskie pojebusy.

bleblebator1

2016-02-20, 10:54
S.T.U_Cummins napisał/a:

Znajomy kupił raz jałówkę, która po przewiezieniu do gospodarstwa po prostu ogłupiała, atakowała wszystko, nie dało się do niej podejść. Chyba nawet z przyczepki jej nie zdejmował, tylko pojechali do masarni. Jak powiedział rzeźnikowi o co chodzi, to krówkę zabili na przyczepce, nawet nie chcieli próbować zaprowadzić jej do ubojni i widłakiem przewieźli na rozbiór. Więc, niech wam drodzy sadole, serduszka się nie krajają, bo takie zwierzę to 1 na 20 :)


Bo zwierzęta wyczuwają złych ludzi.
Wiedzą, że każdy rolnik postępowy sam zapładnia swoje krowy :mrgreen:

fortunately

2016-02-20, 12:39
tak samo wygladam jak wychodze z roboty po 8.5h