18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Byczo

de_Sade • 2019-08-21, 00:09
Tym razem się udało; albo nie udało, zależy, jak patrzeć.


djted

2019-08-21, 00:33
Meczą k***a te zwierzęta... Niepotrzebnie. Sk***iele. Hiszpanie i te ich inne odłamy (czyt latina) to sa najwieksze k***y na ziemi

Marcusfff

2019-08-21, 00:37
Walą pręta z tymi bykami...

HejterSadola

2019-08-21, 01:00
Skubaniec ma siłę, pręt ładnie wygięty...

arekkomp

2019-08-21, 07:46
k***a, i to wszystko dla zabawy. Dla zabawy to powinien mu ten róg w dupę wsadzić.

bercik05

2019-08-21, 09:59
A niech go chudy byk!

poligon6

2019-08-21, 10:00
arekkomp napisał/a:

k***a, i to wszystko dla zabawy. Dla zabawy to powinien mu ten róg w dupę wsadzić.



O-ho juz się zleciały cioteczki od biednych zwierzątek

Przypomne ze od wieków zwierzeta służyły nie tylko jako pozywienie, ale tez i do rozrywki. Wykorzystywano ich naturallne instytnkty walki np u kogutów czy psów, i nie ma w tym nic zdrożnego. Bo w przyrodzie postepuja podobnie, zagryzaja się, walcza na śmierć i zycie.

Dodam ze zywot takie zwierzecia jest czesto o wiele lepszy niz tego "uprawianego" na mieso. Zwierze na pokaz musi być silne, wypoczete, a to wiaze sie z lepszymi warunkami bytowania. Moga dokonac zywota w naturalny sposób nie na tasmie w rzeźni.

arekkomp

2019-08-21, 10:03
poligon6 napisał/a:

O-ho juz się zleciały cioteczki od biednych zwierzątek
Przypomne ze od wieków zwierzeta służyły nie tylko jako pozywienie, ale tez i do rozrywki. Wykorzystywano ich naturallne instytnkty walki np u kogutów czy psów, i nie ma w tym nic zdrożnego. Bo w przyrodzie postepuja podobnie, zagryzaja się, walcza na śmierć i zycie.
Dodam ze zywot takie zwierzecia jest czesto o wiele lepszy niz tego "uprawianego" na mieso. Zwierze na pokaz musi być silne, wypoczete, a to wiaze sie z lepszymi warunkami bytowania. Moga dokonac zywota w naturalny sposób nie na tasmie w rzeźni.



Ja jednak preferuję inne rozrywki niż walki psów, kogutów, byków i innych zwierząt. Chociaż z jednym wyjątkiem - uwielbiam filmiki z walk takich debili i trolli jak Ty.

boo

2019-08-21, 10:10
djted napisał/a:

Meczą k***a te zwierzęta... Niepotrzebnie. Sk***iele. Hiszpanie i te ich inne odłamy (czyt latina) to sa najwieksze k***y na ziemi





arekkomp napisał/a:

Ja jednak preferuję inne rozrywki niż walki psów, kogutów, byków i innych zwierząt. Chociaż z jednym wyjątkiem - uwielbiam filmiki z walk takich debili i trolli jak Ty.



Nie zesrajcie sie. Sa inne strony na ktorych mozecie sie uzalac nad losem zwierzatek.

parolpl

2019-08-21, 12:48
Kurła, kiedyś to były filmy jak byk bawił się toreadorem czy jakimś przygłupem...

Arachmit

2019-08-21, 15:01
boo napisał/a:

Nie zesrajcie sie. Sa inne strony na ktorych mozecie sie uzalac nad losem zwierzatek.



Prawda jest taka że na tej stronie bezmyślna i nieuzasadniona przemoc wobec zwierząt zawsze była, jest i za pewne będzie... gnojona i duszona w zarodku. To że jemy zwierzęta nie znaczy że musimy je torturować przy tym itp.. Wyrażany w komentarzach sprzeciw przeciw takim praktykom, nie filmom jest moim skromnym zdaniem dowodem że ludzie jeszcze myślą co oglądają na tej stronie i daje im do myślenia. No ale czasem znajdzie się ktoś kto ma wszystko w dupie i wyj***ne bo przecież można dowalić innym by poszli płakać na innej stronie albo:

poligon6 napisał/a:

Przypomne ze od wieków zwierzeta służyły nie tylko jako pozywienie, ale tez i do rozrywki. Bo w przyrodzie postepuja podobnie, zagryzaja się, walcza na śmierć i zycie. .



Od zwierząt odróżnia nas rozum, postęp. A to że kiedyś ludzie je zabijali dla rozrywki, nie znaczy oczywiście moim skromnym zdaniem że dziś też powinno to robić. To nie jest to samo co walka dwóch bokserów którzy wiedzą że mają walczyć i bądź co bądź nic im się nie stanie (tak wiem że kilku zmarło ale nie o to chodzi). Tutaj mamy jak to zostało ujęte, zwierze które ma niepowtarzalną szanse:

poligon6 napisał/a:

dokonac zywota w naturalny sposób nie na tasmie w rzeźni.


Nie wiem czy ktoś kiedykolwiek widział dziko biegającego byka (czy z czego on się tam wywodzi) z naturalnie wbitą szpadą.

siwybis

2019-08-21, 15:22
Każdego torreadora, matadora czy inny wyraz bliskoznaczny do pedała (normalny facet się tak nie ubiera) do klatki z lwem i niech tam się szmaciarz próbuje.

URAGE

2019-08-21, 17:44
djted napisał/a:

Hiszpanie i te ich inne odłamy (czyt latina) to sa najwieksze k***y na ziemi



Jeśli tak myślisz to ch*ja żeś w życiu widział. Spuszczasz się nagle po jednym filmiku nad kilkuset sztukami byczków ginącymi rocznie, a w tym czasie gdzie indziej azjaci wpie**alają psy skórowane na żywca, gdzieś tam obcinają rekinom płetwy i pozwalają im zdychać na dnie, gdzieś ktoś wypie**ala tony śmieci do oceanu zabijając miliony stworzeń morskich w tym raf koralowych, w afryce polują na albinosów, zaszywają kobietom c*pki w wieku 6 czy 7 lat powodując ból i traumę podczas wycinania narządów itd itp. No, ale Hiszpanie to nagorsi. Polacy i nasze np. kurze fermy w których zwierzęta wyglądają jak żydzi w obozie to już spoko.

Ludzie to sk***iele, ogólnie, bez wyjątków. W każdej dziedzinie, klasie społecznej, zawodzie, kontynencie, kraju, religii itd. a twój komentarz jest tak ch*jowy jak typek, którego dzisiaj spotkałem na stacji benzynowej. Zamówił wege hot-doga, ale dziwił się, że babka nie podaje mu go z tego rusztu, na którym grzeją się inne MIĘSNE hot-dogi skąpane w tłuszczu, tylko dostaje go z zaplecza, ze specjalnego osobnego pieca. Wege-srege dla poklasku. Pączki na smalcu też pewnie wpie**ala, bo przecież tam nie ma mięsa i zwierzątka przy tym nie cierpiały.

CEDZIOR

2019-08-21, 18:00
poligon6 napisał/a:

O-ho juz się zleciały cioteczki od biednych zwierzątek
Przypomne ze od wieków zwierzeta służyły nie tylko jako pozywienie, ale tez i do rozrywki. Wykorzystywano ich naturallne instytnkty walki np u kogutów czy psów, i nie ma w tym nic zdrożnego. Bo w przyrodzie postepuja podobnie, zagryzaja się, walcza na śmierć i zycie.
Dodam ze zywot takie zwierzecia jest czesto o wiele lepszy niz tego "uprawianego" na mieso. Zwierze na pokaz musi być silne, wypoczete, a to wiaze sie z lepszymi warunkami bytowania. Moga dokonac zywota w naturalny sposób nie na tasmie w rzeźni.



To chodź TWARDZIELU i wpuścimy Cię tam na ring. Zobaczymy czy wtedy będziesz udawał takiego co ma twardą psychikę i serce. Pluje na takich jak Ty

poligon6

2019-08-21, 18:32
Arachmit napisał/a:

Od zwierząt odróżnia nas rozum, postęp. A to że kiedyś ludzie je zabijali dla rozrywki, nie znaczy oczywiście moim skromnym zdaniem że dziś też powinno to robić. To nie jest to samo co walka dwóch bokserów którzy wiedzą że mają walczyć i bądź co bądź nic im się nie stanie (tak wiem że kilku zmarło ale nie o to chodzi). Tutaj mamy jak to zostało ujęte, zwierze które ma niepowtarzalną szanse:



A co ma do tego postęp? W imie postepu zmechanizowaliśmy "uprawę" zwierząt i ich masowe zabijanie. Wiec mnie raczej takie argumenty nie ruszaja.

Arachmit napisał/a:

Nie wiem czy ktoś kiedykolwiek widział dziko biegającego byka (czy z czego on się tam wywodzi) z naturalnie wbitą szpadą.



Ale widujemy zjadane żywcem. Szpada jest wbijana w kark gdzie są pokłady tłuszczu, nie ma na celu zabicie zwierzecia, tylko jrgo rozjuszenie. Bykadobija się pchnięciem w serce, a torreador który zawali ten moment, raczej nie ma czego szukać na arenie, nawet jak przezyje.