18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Byczo :)

CoJaTamKurwaWiem • 2019-07-16, 02:58
Słabo to widzę - zgubił oba bambosze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Swinkwizytor

2019-07-16, 08:10
Kochanie wracam do domu. Super zabawa. Nic nie pamietam.

poligon6

2019-07-16, 08:49
Rozumiuem jak torreador przebija zwierze szpadą. Albo pikadorzy wykrwawiaja je na smierć i czeka na cios łaski. Wszak zwierzeta nie tylko służa jako pozywienie ale też sa do zabawy. Wszystkim obrazonym p*zdeczkom przypominam ze w naturze byki też walczyły na smierc i życie, wiec wykorzystuje sie tylko ich naturalne zachowania i na koniec zamiast pozacia żywcem przez wilki byka sie po prostu dobija. Jest to podziękowanie za wspaniałe przedstawienie.

Ale wracając do tematu. Jaki jest sens uciekać przed bykiem i dac sie nadziac na rogi lub stratować.

IOI

2019-07-16, 08:55
@poligon6
ch*jowa prowokacja, postaraj sie bardziej

poligon6

2019-07-16, 09:08
IOI napisał/a:

ch*jowa prowokacja, postaraj sie bardziej



To nie jest ch*jowa prowokacja tylko tak się to odbywa. Dodatkowy byk ma jakies szanse a torreador jak da ciała, np nie zabije byka jednym pchnieciem szpady to czasami moze sie zwiajać, już wieksze szanse na powrót ma jak go byk sponiewiera. Dlatego nie rozumiem dlaczego zakazuje się corridy. Rozumiem w Kataloni, chca się odłoączyc i rzadzą tam czerwone zjeby co to przejmuja się jakimis pchlarzami i bykami, ale to gówno rozlewa się na reszte Hiszpanii.

Tak samo powinny byc dozwolone walki psów i kogutów. Porządna męska rozrywka.

pioter84

2019-07-16, 09:44
poligon6 napisał/a:

Rozumiuem jak torreador przebija zwierze szpadą. Albo pikadorzy wykrwawiaja je na smierć i czeka na cios łaski. Wszak zwierzeta nie tylko służa jako pozywienie ale też sa do zabawy. Wszystkim obrazonym p*zdeczkom przypominam ze w naturze byki też walczyły na smierc i życie, wiec wykorzystuje sie tylko ich naturalne zachowania i na koniec zamiast pozacia żywcem przez wilki byka sie po prostu dobija. Jest to podziękowanie za wspaniałe przedstawienie.
Ale wracając do tematu. Jaki jest sens uciekać przed bykiem i dac sie nadziac na rogi lub stratować.



Zgadzam się całkowicie...

romozomo

2019-07-16, 09:59
@pioter84
Ale czopek.

russian-roulette

2019-07-16, 10:27
Mam nadzieję, że ku*as tego nie przeżył a dla byczka zimne piwkoi

UkrytaPodNickiem

2019-07-16, 10:42
poszkodowanych powinna zbierać śmieciarka a nie karetka

Clarx

2019-07-16, 10:52
Ja myślę, że ludzkie płody służą do zabawy. Są głupsze od zwierząt a aborcja to męska rozrywka :lol:

zwierzak30

2019-07-16, 11:52
Jak ja lubię jak Ci,co szukają wreszcie znajdują upragnione wrażenia. :)

ProVVe

2019-07-16, 13:43
Hahaha jeszcze powinno drugie stado lecieć po tym pajacu :-D


Dla mnie to jest tak bezsensu z tym torreadorem jak mało co. Koleś nie sam a w milion osób, pomoc z każdej strony, z kumplami, lakarzami i całą zgraja męczy byka. Jeśli chce uznania niech go łapami położy. Mięsko pozbawione stresu przed śmiercią jest dużo bardziej smaczniejsze i ma mniej, że tak to poetycko ujme ch*jowych związków. Studiowałem to więc wiem. Dlatego transport zwierząt i ich hodowla powinna byc jak najbardziej humanitarna. Dla super karkówki czy boczku.

PS. Walki byków w naturze z miłą chęcią mogę oglądać. Bo to wulkany testosteronu i agresji. Ludzie z miasta błędnie widzą potulne zwierzaki. Polecam wejść do gospodarza do byków... Byle dalibyście radę sp***olić :-D

meltur

2019-07-16, 13:46
poligon6 napisał/a:

Rozumiuem jak torreador przebija zwierze szpadą. Albo pikadorzy wykrwawiaja je na smierć i czeka na cios łaski. Wszak zwierzeta nie tylko służa jako pozywienie ale też sa do zabawy. Wszystkim obrazonym p*zdeczkom przypominam ze w naturze byki też walczyły na smierc i życie, wiec wykorzystuje sie tylko ich naturalne zachowania i na koniec zamiast pozacia żywcem przez wilki byka sie po prostu dobija. Jest to podziękowanie za wspaniałe przedstawienie.
Ale wracając do tematu. Jaki jest sens uciekać przed bykiem i dac sie nadziac na rogi lub stratować.



Zobacz to zupełnie jak twoja stara, nie tylko żreć zapewni ale i zabawę również.

poligon6

2019-07-16, 14:16
meltur napisał/a:

Zobacz to zupełnie jak twoja stara, nie tylko żreć zapewni ale i zabawę również.



O juz sie pierwsza p*zdeczka złamała.

ProVVe napisał/a:

PS. Walki byków w naturze z miłą chęcią mogę oglądać. Bo to wulkany testosteronu i agresji. Ludzie z miasta błędnie widzą potulne zwierzaki. Polecam wejść do gospodarza do byków... Byle dalibyście radę sp***olić




Do tych przedsyawien byki sa selekcjonowane. Nie moze to byc jakis cherlawy osobnik by nie padł po trzech pikach i o dziwo zbyt agresywny, by nie popsuł przedstawienia.

W Polsce na pastwiskach czasami można spotkac i osobniki po 800kg wagi, a wiec marne szanse na przetrwanie.

Siemasz123

2019-07-16, 19:50
Jak mam być szczery, to powiem wam, że uwielbiam te filmy z udziałem byków. Żal mi ich, ale mam satysfakcję jak takie zwierzę rozdeptuje/tratuje/nadziewa na rogi tych biegających nie wiadomo po co idiotów