18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Byczek wyjaśnia kolejnego torreadora

Jesse.Pinkman • 2022-03-05, 13:55
Karetka już czekała na niego.

Zasysacz

2022-03-05, 15:31
Jeszcze mu klaszczą xD a byczek zj***ł powinien deptać pajaca aż by zrobił się cały miękki zwłaszcza głowa bo i tak pusta :P

Kurde26

2022-03-05, 19:44
"Mięso ala korrida"
Pewien Polak wyjechał za pracą. Niestety dla ludzi z jego wykształceniem nie było pracy. W kieszeni zostało mu 3 euro. Głodny, brudny zniechęcony wchodzi do restauracji. Wszystkie potrawy 5 euro, nawet na kawę go nie było stać. Nagle na samym dole menu małymi literami mięso ala korrida 2 euro. Zaryzykował, zamówił. Nagle kelner przynosi mu półmisek surówek, dzban wina, talerz a na nim 2 kule mięsa, ziemniaki, jakieś kluski, dodatki do tego sosu w opór. Zadowolony, najedzony na drugi dzień wpada i od progu drze ryja "MIĘSO ALA KORRIDA" i znów sytuacja się powtarza, stół zastawiony w opór. 3 i 4 dzień to samo. Piątego dnia wpada i drze się w progu to co zawsze. Kalner przynosi mu marchewkę liść sałaty i takie dwie malutkie kulki mięsa. Ej. Co jest k***a, oszukać mnie chcecie? Na to kelner. Korrida jak korrida raz byk raz torreador.

Balonn

2022-03-05, 19:46
Bardzo lubię, gdy byczek wygrywa.

teleimpact

2022-03-05, 20:07
Torreador trafił na inteligentniejsze zwierze od niego

WiesławPaleta

2022-03-05, 22:31
Kurde26 napisał/a:

"Mięso ala korrida"
Pewien Polak wyjechał za pracą. Niestety dla ludzi z jego wykształceniem nie było pracy. W kieszeni zostało mu 3 euro. Głodny, brudny zniechęcony wchodzi do restauracji. Wszystkie potrawy 5 euro, nawet na kawę go nie było stać. Nagle na samym dole menu małymi literami mięso ala korrida 2 euro. Zaryzykował, zamówił. Nagle kelner przynosi mu półmisek surówek, dzban wina, talerz a na nim 2 kule mięsa, ziemniaki, jakieś kluski, dodatki do tego sosu w opór. Zadowolony, najedzony na drugi dzień wpada i od progu drze ryja "MIĘSO ALA KORRIDA" i znów sytuacja się powtarza, stół zastawiony w opór. 3 i 4 dzień to samo. Piątego dnia wpada i drze się w progu to co zawsze. Kalner przynosi mu marchewkę liść sałaty i takie dwie malutkie kulki mięsa. Ej. Co jest k***a, oszukać mnie chcecie? Na to kelner. Korrida jak korrida raz byk raz torreador.



:anegdotka: Lubi to.

kocur

2022-03-06, 07:09
i bardzo k***a dobrze. j***ne śmiecie męczą zwierzęta dla zabawy.

Kurde26

2022-03-06, 10:20
WiesławPaleta napisał/a:

Lubi to.



Ale do programu nie wejdzie bo za długi, nie zapamięta całego

:mrgreen:

kvoice86

2022-03-06, 11:07
Kiedys była taka zasada ze gdy byk wygrywał to miał zapewnione zajebiste życie. Obecnie czesto sie byka usypia nawet jesli wygrał. Jak ja tymi k***ami gardze..

toastt

2022-03-08, 13:08
Zj***ny sport dla zj***nych ludzi.

Perhydrol

2022-03-08, 17:37
I pedalska czapeczka spadła, jak przykro.

to...........10

2022-03-25, 01:06
Widzowie przyszli oglądać krew i śmierć, więc powinni być zadowoleni :amused: