18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

buty na ryj przed słupskim "klubem"

fgx • 2021-04-18, 00:44
Ukraińcy dostają buty na ryj przed słupskim patologicznym klubem.
Najlepsze akcje : 1:01, 1:40

PS. Polacy w słupsku dupsku tych sk***ysynów nie lubią za to logo upa-owskie




Po tagach nie znalazłem, ale warto obejrzeć cały materiał :D

skywalker75

2021-04-18, 09:16
fgx napisał/a:

nie bedziesz mnie k***iu umoralniac ani uczyc wartosci, wpajano ze jestem potomkiem ludzi ktorzy walczyli za to jak wyglada terazniejsza polska. nie jestem typem p*zdy jak ty halman i wszystkie inne sp***oliny pokroju was na tym portalu, wielki ch*j ci na ryje pedale
ps. pedalow, ukraincow i nazioli zawsze bede napie**alac, a ty k***iu ubieraj swoje rurki i dalej placz w internetach jak ci zle z tym ze nie kazdy jest taki jak ty i ma inne poglady - lewaki tak maja



Opowiedz nam coś zatem o sowieckich zbrodniach, bo jakoś ich nie wymieniłeś, pomimo że cierpieliśmy od ruskich szmat sto razy bardziej niż od banderowców. Przypadek że o nich nie piszesz ? Nie sądzę . Zwłaszcza biorąc pod uwagę co Putin odpie**ala na granicy z Ukrainą. Trolling i próba antagonizowanie nas że Ukraina to celowe działanie i propaganda Kremla

sadolfan

2021-04-18, 09:24
Awanturowali sie to dostali

mam_racje

2021-04-18, 09:42
Patologia, kluby - czego się spodziewać. Tu cokolwiek mogło być pretekstem.
Sram na banderowców, o ludobójstwie na Wołyniu nie zapomnimy ale jak pomyślę że TA SZMATA się cieszy, to aż zaciskam te swoje zwieracze:


lysybog

2021-04-18, 09:43
fgx napisał/a:

walczyli za to jak wyglada terazniejsza polska



Jeżeli już chcesz pisać cokolwiek o historii czy patriotyzmie, proponuję zacząć po pisania poprawnie nazwy własnego kraju, bo wstyd, że aż oczy bolą.

Kosa92

2021-04-18, 10:10
Gównoburza ludzi z klapkami na oczach. Napisane tam jest "Brygada odważnych - 4 lata - dynamo kijów". Sam nie wiem czy więcej w tym UPY, czyj kibolskich bezmyślnych podchodów.
A ból dupy o Ukraińców - bezcenny :D
Nie ma na świecie w pełni parszywego narodu, są za to parszywe charaktery.... Chodź koniec końców poza komunistycznym kagańcem, do tych normalnych Rosjan, Białorusinów, Ukraińców nam najbliżej....

dantee

2021-04-18, 10:24
swampman napisał/a:

nie zesraj sie...
tzn mamy prawo a nawet powinnismy kazdemu wpie**olic bo byc moze mial ch*jowych dziadkow? przemoca chcesz ich uczyc tego ze zbudowali ch*jowy system wartosc i powybierali sobie ch*jowych bohaterow (w sumie to duzego wyboru nie mieli) a pozniej usprawiedliwisz tym swoja chec zemsty?
kazdego niemca napie**alac bo to samo? ruska tez...? na kazdego by sie cos znalazlo. nawet na nas.
wiesz ze zachod a wschod ukrainy to 2 rozne swiaty? na wschodzie gardza upa i bandera...
ja mam cos do powiedzenia: jestes jeszcze mniej rozgarniety niz halman. ch*j ci w dupe i na imie prostaku wyklety.
przeczytaj cos co troche cie ukierunkuje bo nie zyjesz w 43r
kolejny k***a wyksztalcony patriota.



j***ć Cię w ryj amatorze ukraińskich brudasów.
Tak samo jak ukrów z resztą. Sram Ci na ryj

baronturbina

2021-04-18, 10:31
fgx napisał/a:

nie bedziesz mnie k***iu umoralniac ani uczyc wartosci, wpajano ze jestem potomkiem ludzi ktorzy walczyli za to jak wyglada terazniejsza polska. nie jestem typem p*zdy jak ty halman i wszystkie inne sp***oliny pokroju was na tym portalu, wielki ch*j ci na ryje pedale
ps. pedalow, ukraincow i nazioli zawsze bede napie**alac, a ty k***iu ubieraj swoje rurki i dalej placz w internetach jak ci zle z tym ze nie kazdy jest taki jak ty i ma inne poglady - lewaki tak maja


W dużym skrócie to, nie posraj się z wrażenia. Odrób lekcje bo jutro zajęcia zdalne.

Marcin360360

2021-04-18, 10:33
PsikutaBezS napisał/a:

Sranie w banie.
Dla mnie kopanie leżącego = śmieć i pedofil.


Za kopniecie leżącego robisz z czlowieka lgbt?

beegos

2021-04-18, 10:35
Nie mniecie litości dla tych śmierdzących istot ,oni też dla was by nie mieli.

tfujdiler

2021-04-18, 10:36
Powiem tak pracowałem z Ukraińcami i tak jak u nas 80% normalnych ludzi, reszta zjeby genetyczne. Ale powiem wam co się odpie**ala pod komentarzami na yt gdy komentujesz przekłamywanie historii przez pie**olone żydowskie śmieci. Mianowicie pojawia się armia j***nych ukraiuńskich troli myślę że to jakaś część z tycgh 20% zjebów genetycznych. I te kórwy zgłaszają wpis za wpisem trolują każdy jeden nieprzychylny komentarz na temat żydowskich ścierw, jedni wgl się z tym nie kryja że są z Ukrainy innych zdradza pisownia. Wyczówa się wręcz że ch*ja duma rozpiera tylko dla czego bo sp***olił z Ukrainy by nie bronić swojego kraju, tutaj wraz z mkolegami jest sponsorowany przez pie**olone lobby żydowskie. Ciekawe czy mama była by dumna j***ne kórwy !!!

Marcin360360

2021-04-18, 10:39
Jakiś pedal napisał ze ukraicy zabili 100 000 Polaków ale zapomniałem dodać że to była dowodzona przez niemcow Ukraina i ich oddziały SS. Dzisiaj tylko o ukraincach się pamięta bo niemiec daje zbierać szparagi u siebie. Niemic to był morderca to niemiec zabil 6 000 000 Polaków I to niemiec doprowadził do tego ze nazistowskie oddziały ukraińskie zabijały Polaków. Nazsistowskie oddziały były też w rosji,holandi czy Norwegii i wszyscy oni mordowali ludzi w tym Polaków. Chcesz kogoś jechac? Zacznij od niemca. W zaden sposób nie bronie w swojej wypowiedzi morderców z ukrainy tylko pisze kto jest winny wszystkiemu. Na Ukrainie Polaków lubią bardziej niż niemcow Rosjan czy inne narodowości.

picolo

2021-04-18, 10:44
Po śmieci powinna przyjechać śmieciarka , a nie karetka z naszych podatków.

Pralpunkt

2021-04-18, 10:55
To z 2019 - Ukry jak chcą wojować to niech swój Donbas odbija i będą mieć robotę więc niech pakują mandzur i wyp

TomaszKLN1

2021-04-18, 10:59
PsikutaBezS napisał/a:

Sranie w banie.
Dla mnie kopanie leżącego = śmieć i pedofil.



Nie prówb nuj tego do pedofili.
Pedofilia to wykorzystywanie bezbronnych dzieci czy najważniejsze kurestwo.