18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Butelką w pedalarza

Pantilion • 2018-11-05, 13:18
Może był spragniony


TB303

2018-11-05, 13:19
Trochę taki smutny ten film... Mógłby nie mieć kasku :amused:

RoboCat

2018-11-05, 13:45
Tych pedalarzy to nienawidza juz chyba na calym swiecie :D

Sa...........hi

2018-11-05, 13:52
Pedalarze i motop*zdy nie mają lekkiego życia na Sadisticu.

Pa...........or

2018-11-05, 14:07
Nie ma nic śmieszniejszego niż zakompleksiony, sfrustrowany wieśniak w swoim passacie (czy jego odpowiednik w innych krajach) bluzgający na rowerzystę, który przepisowo jedzie na rowerze droższym niż auto tego typa hehe.

Wiewór

2018-11-05, 14:17
Widzę, że "armstrongów" w jajogniotach lubią i szanują wszędzie tak samo jak Ziemia długa i szeroka :amused:

Pan_Dyktator napisał/a:

Nie ma nic śmieszniejszego niż zakompleksiony, sfrustrowany wieśniak w swoim passacie (czy jego odpowiednik w innych krajach) bluzgający na rowerzystę, który przepisowo jedzie na rowerze droższym niż auto tego typa hehe.


Nie ma nic bardziej wk***iającego jak j***ny frustrat życiowy zapie**ala na kolarzówce środkiem jezdni, blokując ruch jak obok ma ścieżkę rowerową.
Tacy rowerzyści najczęściej nie mają żadnych osiągnięć żywicowych i wydaje im się, że jak będą udawać profesjonalnych sportowców to komuś zaimponują.
Przebierają nóżkami do zesrania na rzadko jak pie**olone chomiki na kołowrotkach i zerkają kątem oka czy ktoś ich podziwia. Inteligencja chomika i "armstronga" jest na tym samym poziomie skoro jednemu i drugiemu do szczęścia wystarczy machanie nogami.

tarcer123

2018-11-05, 14:25
A ja napiszę tak. Od czasu do czasu jeżdżę na motocyklu. Jak ładna pogoda to i od roweru nie stronię. Jak już muszę jechać rowerem ulicą to jadę w taki sposób żeby łatwo było mnie wyprzedzić. I nikt nie ma z tym problemu. A nie jadą k***y jeden obok drugiego całym pasem bo muszą sobie pie**olić bzdury w czasie jazdy a to że utrudniają mają wyj***ne.

Podsumowując na przykładzie własnym oraz innych motocyklistów i rowerzystów nie można wrzucać wszystkich do jednego wora. A gnojenie kogoś tylko dlatego że jedzie na moto czy rowerze jest poj***ne. To tak jak nie każdy mężczyzna jest gwałcicielem i mordercą.

Kiedy jadę zestawem to kilkakrotnie miałem już sytuację żę rowerzysta był myślący i mimo tego że miał zielone i przejazd dla rowerów puszczał mnie bo zdawał sobie sprawę że z kabiny mogę go nie zobaczyć i rozetrę nieświadomie na miazgę.
Z kolei inny ch*j wj***ł się na czerwonym jeszcze pyskował. Wszystko zależy od człowieka.

jackalski

2018-11-05, 17:03
russian-roulette napisał/a:

dobrze mu tak :D



'Jej' jeżeli już.
Pasażer pickupa rzucił butelką z wodą w dwie kobiety jadące na rowerach…
… no prawdziwy bohater dla incelowatych spaślaków…

Essent

2018-11-05, 18:30
Chyba przyzwyczajona do takich akcji skoro dwie kamerki zamontowane na rowerze :kawa:

PhantomMask

2018-11-05, 18:38
Pan_Dyktator napisał/a:

Nie ma nic śmieszniejszego niż zakompleksiony, sfrustrowany wieśniak w swoim passacie (czy jego odpowiednik w innych krajach) bluzgający na rowerzystę, który przepisowo jedzie na rowerze droższym niż auto tego typa hehe.


No rurka od siodełka w dupie też jest zabawna.

Mors_Nigra

2018-11-05, 20:36
Ale ruch tamują, cholerne pedalarki, wiatr za nimi nie może spokojnie przez jezdnie przejechać!!!11onoeneoneooenoe

fsdfsdsf

2018-11-05, 21:21
Ten ból dupy frustratów antyrowerowych na sadisticu jest piękny :D Jak taka baba 70 letnia która siedzi na emeryturze i na wszystkich narzeka, każdy jej przeszkadza. Smutne to musi być żeby tak nie umieć się cieszyć swoim życiem i myśleć tylko o tym jak wyładować swoje frustracje na kimś :D

Noside

2018-11-05, 22:12
Abraxus napisał/a:

Nie ma nic bardziej wk***iającego jak j***ny frustrat życiowy


No to się przedstawiłeś. A jak się to ma do jebnięcia butelką z naprzeciwka, z drugiego pasa, w jadących sobie rowerzystów? Jakiś kontekst tejże sytuacji jest Ci znany? Czy znowu żyłka pękła i trzeba się na sadolu wysiusiać?

panta_rhei

2018-11-05, 22:46
Jedzie samochód, kierowca patrzy i mówi "ooo, j***ni pedalarze, rzucę w nich butelką, może w mordę trafię". Jak powiedział tak zrobił. Tak było. Naprawdę.