18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sushy

2017-01-28, 22:39
Niech ktoś wrzuci tego gifa z żółwiem rozrywającym mysz :roll:

uho82

2017-01-28, 23:59
Zastanawia mnie po co ludzie trzymają takie zwierzęta w dom, ani z tego radości, ani przychodu, ani nawet dotknąć się nie da bo ujebie. Bez sensu. Jednak wolę żonę.

Cyjanek

2017-01-29, 00:12
uho82 napisał/a:

Zastanawia mnie po co ludzie trzymają takie zwierzęta w dom, ani z tego radości, ani przychodu, ani nawet dotknąć się nie da bo ujebie. Bez sensu. Jednak wolę żonę.

Poszukaj w internetach o tym, o czym napisałeś, bo jesteś w błędzie :/

Antek01

2017-01-29, 00:15
@uho82: radość każdy czerpie z czego innego. Przychód jednak z tego jest, bo ktoś tymi zwierzętami handluje, a dotknąć też się da, tylko trzeba wiedzieć jak. Jeszcze coś Ci wyjaśnić?

W............R.

2017-01-29, 05:17
Aż się zainteresowałem i okazuje się, że w UE ten gatunek jest uznawany za inwazyjny i jest zakaz jego hodowli.

KolejnaJednostka

2017-01-29, 17:19
No dobra, ale na ch*j dawać żywe myszy? Trudno kupić martwe?

NafazowanyKoleś

2017-01-29, 20:44
KolejnaJednostka napisał/a:

No dobra, ale na ch*j dawać żywe myszy? Trudno kupić martwe?

A co ty myślisz, że one się k***a urodziły i urosły martwe?

Co za różnica czy pracownik w sklepie skręci jej kark czy żaba sobie upoluje i zeżre? Pomęczy się te kilkanaście sekund i tyle. Jak już zdechnie to jej wszystko jedno czy umierała w cierpieniach czy w mgnieniu oka.

Tak samo po twojej śmierci. Wszystko jedno jak umrzesz, po śmierci już cię nie będzie, tak samo jak przed tym zanim zyskałeś świadomość - nie będzie niczego. Więc co za różnica jak umrzesz? Praktycznie żadna.

To tylko ludzki strach przed cierpieniem budzi w tobie takie reakcje. Boisz się umierania, wolałbyś żeby to stało się nagle i tego samego chcesz dla myszy. :roll:

gonzales1988

2017-01-29, 21:17
Uważam to za bestialstwo i sadyzm. Dlaczego? Bo w wolnym środowisku mysz ma szanse ucieczki i ma równe szanse z ropuchą, jest jakaś rywalizacja. No ale różne ludzie mają fetysze :D

z3r0c00l1337

2017-01-29, 22:06
Jak można takie sk***ysyństwo w domu trzymać?

karimata2121

2017-01-29, 23:12
Jaki jest sens istnienia takich opasłych ropuch? Ani to owadów nie złapie żeby przysłużyć się innym organizmom, ani to warte podziwu, w ogóle po co to?

Zapi93

2017-01-30, 08:29
Nafazowanykolesiu, masz rację ale tylko częściowo. Jest różnica czy sobie pocierpisz przed śmiercią czy też nie. Być może jesteś takim turbotwardzielem że jakby Ci wyrywali paznokcie to byś poprosił jeszcze o sól na rany. Jednak ja mając do wyboru śmierć po torturach a szybką bezbolesną wolę tą drugą. Mysz też można po prostu łaskawie zapie**olić przed śmiercią, bo też w jakim celu ma cierpieć? Jak rozumiem są fetyszyści tych obrzydliwych pająków czy tego żabiego sk***iela, ale bez przesady. Zawsze mnie zastanawia fakt czy oni czasem nie podniecają się byciem panem życia i śmierci, bo oto PAN daje ch*jożabie mysz trzymając ją za ogon. Cóż Cezarem nigdy nie będziecie, a to jedyne ,,egzotyczne" zwierzę na jakie was stać. Gardzę mocno. :)

Wiewór

2017-01-30, 10:39
Czy to jest słynny pan korniszonek?