18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Budżetowa zabawka

~Sunday • 2020-02-26, 12:58

a ile radości :szczerbaty:

pi...........33

2020-02-26, 20:40
Recydywista napisał/a:

a kim ty jestes szmulo zeby mowic komus co powinien...



Źle mówi to zwracam mu uwagę. Jak ktoś coś złego mówi lub robi to trzeba to tolerować? Nie sądzę. To już uwagi nie wolno zwrócić ?
A co do szmuli, to uważaj sobie gówniarzu na słownictwo i w jaki sposób zwracasz się do użytkowników tego portalu. Mam wrażenie że jesteś jakimś idiotą co 16 roku życia nawet nie skończył. Wiesz kim jest szmula? Chyba nie masz bladego pojęcia albo i je masz. Jak chciałeś się popisać i dostać piwa za to że dałeś nieźle popalić jakieś dziewczynie która nie toleruje aborcji i obrażenia chorych ludzi to jesteś żałosny

kzf

2020-02-26, 22:18
miyu20 napisał/a:

Źle mówi to zwracam mu uwagę. Jak ktoś coś złego mówi lub robi to trzeba to tolerować? Nie sądzę. To już uwagi nie wolno zwrócić ?
A co do szmuli, to uważaj sobie gówniarzu na słownictwo i w jaki sposób zwracasz się do użytkowników tego portalu. Mam wrażenie że jesteś jakimś idiotą co 16 roku życia nawet nie skończył. Wiesz kim jest szmula? Chyba nie masz bladego pojęcia albo i je masz. Jak chciałeś się popisać i dostać piwa za to że dałeś nieźle popalić jakieś dziewczynie która nie toleruje aborcji i obrażenia chorych ludzi to jesteś żałosny



Oj słoneczko, to chyba nie jest odpowiednie miejsce, ani towarzystwo dla Ciebie. Dla własnego komfortu psychicznego i zachowania tego ogromu empatii usuń tu konto, przenieś się na takie strony, gdzie są użytkownicy podobni Tobie.

de_marco

2020-02-26, 22:34
Z dzieciaka noblista raczej nie wyrośnie, ale to komentujący wyżej pod tym filmikiem zdają się mieć dodatkowy chromosom...

Misiekoqs

2020-02-26, 23:11
Pewnie chce się dobodźcować. W sumie ludzie z downem są spoko ;D

koras24

2020-02-26, 23:17
[quote="miyu20"] Wiesz kim jest szmula? Chyba nie masz bladego pojęcia albo i je masz. /quote]

Ty już lepiej weź przestań pie**olić.

Recydywista

2020-02-27, 13:35
miyu20 napisał/a:

Źle mówi to zwracam mu uwagę. Jak ktoś coś złego mówi lub robi to trzeba to tolerować? Nie sądzę. To już uwagi nie wolno zwrócić ?
A co do szmuli, to uważaj sobie gówniarzu na słownictwo i w jaki sposób zwracasz się do użytkowników tego portalu. Mam wrażenie że jesteś jakimś idiotą co 16 roku życia nawet nie skończył. Wiesz kim jest szmula? Chyba nie masz bladego pojęcia albo i je masz. Jak chciałeś się popisać i dostać piwa za to że dałeś nieźle popalić jakieś dziewczynie która nie toleruje aborcji i obrażenia chorych ludzi to jesteś żałosny




k***a ch*jochłonie.... zmien portal...

ElektrycznyMordulec

2020-03-02, 23:11
miyu20 napisał/a:

Jak możesz tak mówić ...
Aborcja to morderstwo i największe okrucieństwo.
A co do dziecka- kochany mały słodki bobasek
A nawet jeśli byłby chory na zespół Downa to nie powinieneś pisać ,,j***ny down'' , a powinieneś mu współczuć




Nie jeden dałn jest mądrzejszy od NIEGO....

:-D