18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Budowa linii 400 kV

Kiciok • 2015-11-21, 12:40
Polska firma, Polscy fachowcy, fajne ujęcia, warte obejrzenia 8-)


penoxq

2015-11-21, 12:43
patrze i nie wierzę Polacy Fachowcy :o

Sebolix

2015-11-21, 13:13
Elektryzujący materiał .. miło się ogląda fachową robotę :D

paul2433

2015-11-21, 14:10
Hilux'ami jeżdżą, jak terroryści... Przypadek?

9z...........c9

2015-11-21, 15:14
pie**ole te studia, już mi się nie chce. Wrocław szukam pracy!

kenzol

2015-11-21, 15:18
up
we Wrocławiu to nie można narzekać na brak pracy ;-)

The.prophecy

2015-11-21, 15:32
We Wrocławiu to naprawdę komuś musi się nie cieć by nie znaleźć pracy ;)

Kefir93

2015-11-21, 15:33
Miło się ogląda, ale poczytajcie jak mieszkańcy gmin przez które ta linia ma przechodzić zostali wych*jani. Wszystko bez ich wiedzy, w projektach linia zbyt blisko zabudowań a i tak przeszło. Bronek bul podpisał ostateczną ustawę o tej linii na dwa dni przed odejściem z urzędu. Najbardziej została zrobiona w wała gmina Baranów i Jaktorów w której Bronek często bywał (m.in na cmentarzu Grupy AK Kampinos w Budach Zosinych w każdą rocznicę bitwy pod Jaktorowem) bo z wójtem Maciejem Śliwierskim dwaj przyjaciele od ch*j czasu, a obaj zażarte komuchy. Jeśli mi nie wierzycie, zachęcam do poczytania o tym po necie, znajdziecie dużo informacji na ten temat. Achh... Przepraszam ale wk***iłem się, gdyż sprawa dotyczy gminy z której pochodzę. ;-)

maxboats

2015-11-21, 16:28
@up ale prundu to każdy by chciał ;)

Why-Duck

2015-11-21, 16:38
Przedsiębiorstwo budownictwa elektroenergetycznego ELBUD w Katowicach sp. Z.o.o To zwykłe dno! Firma szczyci się Certyfikatami osiągnięciami i wykwalifikowana kadra A tak naprawdę ludzie nie mają szkoleń Prace głownie wykonują pomocnicy elektromonterów ludzie bez uprawnień jedyne to badania wysokościowe, wiedzę zdobywasz w praktyce wysyłaj cie na słupa i rób! Ludzie którzy pracują 20 lat mają wiedzę i doświadczenie większości nie chce się pracować są znużeni tą pracą zresztą w firmie nie ma system motywacyjnego,nie ma możliwości rozwoju Firmie brakuję ludzi pracę którą powinno wykonać 10 ludzi robi się w 4 tym bardziej praca jest ciężka. wynagrodzenie dla pomocnika elektromontera to 10 na godzinę + premia haha bez niej zarobisz 1100. Druga połowa połowa pensji to delegacja i ryczałt który trzeba wydać na dojazd czasem 600km jedzenie i wynajęciem kwatery oni dają wam pieniądze i się martw. Tak więc praca w której trzeba poświęcić swoje życie Które w tej firmie tak mało znaczy. Najgorsze jest to ze przez pospiech i niedopatrzenie straciło życie dwóch wspaniałych młodych ludzi. Ale jeżeli ktoś chce się przekonać to zapraszam do biurowca firmy el bud można sobie popatrzeć jak panie serwują po allegro i oglądają sobie budziki torebeczki i traktują zwykłych pracowników jak zło konieczne. Drogi biurowcu chyba zapomniałeś że to ludzie marznący w mrozie pracują na wysokości ryzykującym swoje życie zarabiają na was! Dodam jeszcze że trzeba się przyzwyczaić do panów grzejących się w cieplutkich cięzaróweczkach, popijających ciepłą herbatkę,czytających gazetki,drzemiących, bajerujących PANOWIE TO NIE PRL!!! Był czas się przyzwyczaić. Jak wam nie WSTYD?patrzeć na tych ludzi harujących w zimnie i deszczu szczyt bezczelności !!! Dodam jeszcze o darmowych godzinach które w Elbud katowice serwuje pracownikom o dziwo wielu ludziom to nie przeszkadza,boją się przed konsekwencjami jak odmówisz utrata premii więc elbud na wszystko ma sposoby i tak panowie w zielonych i białych kaskach zmuszają ludzi do pracy pod wiecznymi groźbami i presją. O tej firmie mogę stwierdzić jedynie tyle ładnie się prezentuje ale w środku to zwykłe szambo które wreszcie kiedyś się wyleje.

Kiciok

2015-11-21, 16:44
@up easy zią, wrzuciłem to ku uciesze oka, a Tobie chyba zaraz żyłka pie**olnie :roll:

xbandzior

2015-11-21, 16:50
odwieczny szacunek dla ludzi którzy są budowniczymi

Sonal

2015-11-21, 16:59
Najbardziej mnie w tym filmiku zadziwiło to.... że w Polsce w ogóle się coś robi.. Ciągle tylko słychać, że zużywamy dorobek komuny.
Lubie oglądać "potęgę" człowieka - jakoś żadna takiej konstrukcji nie stworzył Pan Bucek - nawet za namową Papaierza Toaletowego.

paul2433 napisał/a:

Hilux'ami jeżdżą, jak terroryści... Przypadek?


A czym mają jeździć? Daciami? hahahahah
[zaraz biedacy posiadający Dacię będa chcieli mi udowodnić jak to super samochód hahahaha]

czarnyblack

2015-11-21, 17:02
@Why-Duck, a no właśnie. Typowe dla polskich firm, które chcą w szybkim tempie się rozwinąć. Sam chciałem pracować jako serwisant turbin wiatrowych i szukałem w tym kierunku pracy (nie wiem co mi odj***ło, bo kończyłem informatyke), na szczęście nie dostałem tam pracy. Na dobra sprawę - życie na walizkach, praca ciężka, a pieniądz raczej nie rekompensuje tego, że dom to hotel i odwrotnie (chociaż w firmie w której miałem rozmowy (Siemens), to samej diety było 1000 euro, tak więc dało radę zarobić niemało). Ścieżka kariery z tego co czytałem musi się odbyć od firm krzaków. Na początek mówili, że każdy z zachodniopomorskiego zęby zacząć w tym zabawę musi przemordować się w firmie ze Szczecina, dokładnej nazwy nie pamiętam, ale ponoć jest niezły sajgon, a pieniądz komicznie śmieszny. Taki kraj. Tylko nieliczni mają wartościową i ciekawą pracę. Zawsze pozostaje wpaść na jakiś pomysł i dążyć do osiągnięcia celu na własną rękę, a nie tyrać na dobrobyt szefa.

Insaner

2015-11-21, 17:06
Why-Duck napisał/a:

Przedsiębiorstwo budownictwa elektroenergetycznego ELBUD w Katowicach sp. Z.o.o To zwykłe dno! Firma szczyci się Certyfikatami osiągnięciami i wykwalifikowana kadra A tak naprawdę ludzie nie mają szkoleń Prace głownie wykonują pomocnicy elektromonterów ludzie bez uprawnień jedyne to badania wysokościowe, wiedzę zdobywasz w praktyce wysyłaj cie na słupa i rób! Ludzie którzy pracują 20 lat mają wiedzę i doświadczenie większości nie chce się pracować są znużeni tą pracą zresztą w firmie nie ma system motywacyjnego,nie ma możliwości rozwoju Firmie brakuję ludzi pracę którą powinno wykonać 10 ludzi robi się w 4 tym bardziej praca jest ciężka. wynagrodzenie dla pomocnika elektromontera to 10 na godzinę + premia haha bez niej zarobisz 1100. Druga połowa połowa pensji to delegacja i ryczałt który trzeba wydać na dojazd czasem 600km jedzenie i wynajęciem kwatery oni dają wam pieniądze i się martw. Tak więc praca w której trzeba poświęcić swoje życie Które w tej firmie tak mało znaczy. Najgorsze jest to ze przez pospiech i niedopatrzenie straciło życie dwóch wspaniałych młodych ludzi. Ale jeżeli ktoś chce się przekonać to zapraszam do biurowca firmy el bud można sobie popatrzeć jak panie serwują po allegro i oglądają sobie budziki torebeczki i traktują zwykłych pracowników jak zło konieczne. Drogi biurowcu chyba zapomniałeś że to ludzie marznący w mrozie pracują na wysokości ryzykującym swoje życie zarabiają na was! Dodam jeszcze że trzeba się przyzwyczaić do panów grzejących się w cieplutkich cięzaróweczkach, popijających ciepłą herbatkę,czytających gazetki,drzemiących, bajerujących PANOWIE TO NIE PRL!!! Był czas się przyzwyczaić. Jak wam nie WSTYD?patrzeć na tych ludzi harujących w zimnie i deszczu szczyt bezczelności !!! Dodam jeszcze o darmowych godzinach które w Elbud katowice serwuje pracownikom o dziwo wielu ludziom to nie przeszkadza,boją się przed konsekwencjami jak odmówisz utrata premii więc elbud na wszystko ma sposoby i tak panowie w zielonych i białych kaskach zmuszają ludzi do pracy pod wiecznymi groźbami i presją. O tej firmie mogę stwierdzić jedynie tyle ładnie się prezentuje ale w środku to zwykłe szambo które wreszcie kiedyś się wyleje.



Hehe z choinki się urwałeś? W ten tekst w miejsce nazwy firmy Elbud można wpisać setki innych przedsiębiorstw operujących w Polsce i też się będzie zgadzało ;) )