18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Buczek południowoafrykański i przepióreczka

Macx83wwww • 2021-03-11, 01:24
Buczek południowoafrykański jest żarłocznym mięsożercą. Spożywa owady, niewielkie gryzonie, gady, małe ptaki i inne płazy. Wykazuje kanibalizm. Samce tego gatunku znane są z okazjonalnego zjadania pilnowanych przez siebie kijanek. Buczek południowoafrykański trzymany w ogrodzie zoologicznym w Pretorii (RPA) pożarł podczas jednego posiłku 17 młodych węży Hemachatus haemachatus, nie wykazując przy tym żadnych skutków ze strony ich jadu.


pioter84

2021-03-11, 07:11
Jak one polują w naturalnych warunkach skoro ptasiek musiał mu 15x przejść po głowie zanim tamten się jorgnął że ma go zjeść

notak

2021-03-11, 07:19
chyba się piórami zadławił

vippero

2021-03-11, 09:01
Jak my mi ktoś tak po głowie łaził też bym się wk***ił

kszysiu

2021-03-11, 11:53
pioter84 napisał/a:

Jak one polują w naturalnych warunkach skoro ptasiek musiał mu 15x przejść po głowie zanim tamten się jorgnął że ma go zjeść



Może nie był głodny :P Ptak jak widać miał też wyj***ne wiec nie spodziewał się agresji od żaby. Zrozumiał dopiero po ataku. Może w środowisku naturalnym działa to tak samo. "O jaka fajna żabka, pewnie tu znajdę gdzieś robaczki" JEB

Zenonn

2021-03-11, 12:13
Zjadł go z wk***ienia a nie z głodu.

Ca...........on

2021-03-11, 12:28
@up Obejrzyj do końca, właśnie nie zjadł...

jinn

2021-03-11, 12:48
Ptaszek się przynajmniej najadł przy okazji.

Justynka99

2021-03-11, 12:52
A gdyby ptak był ogolony to by się nie zadławiła i nie musiała wypluwać.

Policeman

2021-03-11, 14:25
Nie rozumiem idei filmu, ktoś jest jakimś psychopatą. Osoby, które karmią swoje zwierzęta innymi żywymi zwierzętami [pomijam jakieś owady dla ryb czy coś w tym stylu] to są chorzy umysłowo zwyrole i policja powinna takimi się interesować i obserwować. Zaczyna się od tego.

mirkselv2

2021-03-11, 14:43
@Policeman - ch*ja się znam, ale czym się różni karmienie jakiegoś węża czy innego gada np. szczurami czy myszami od karmienia ryb owadami? Bo dla mnie jest to tylko różnica w wielkości zwierząt. Owszem, lepiej jest karmić od razu zabitymi zwierzakami, jednak mimo wszystko sposoby takie jak na filmiku wyzwala jednak jakieś naturalne instynkty, które u zwierząt w zamknięciu praktycznie całkiem zanikają. Inną sprawą wg mnie jest nagrywanie tego albo celowe organizowanie walk zwierząt, które nie są dla siebie wrogami w naturalnym środowisku

KurwaRomantyk

2021-03-11, 14:53
Policeman napisał/a:

Nie rozumiem idei filmu, ktoś jest jakimś psychopatą. Osoby, które karmią swoje zwierzęta innymi żywymi zwierzętami [pomijam jakieś owady dla ryb czy coś w tym stylu] to są chorzy umysłowo zwyrole i policja powinna takimi się interesować i obserwować. Zaczyna się od tego.



O k***a, muszę przestać dawać swojemu wężowi chomiki bo nie chce być psychopatą

:-/