18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BrzydkiBurak i cała mafia YouTube

białywęgorz • 2013-02-12, 14:27
Witam

Zaznaczam od razu, że jeżeli nie lubisz czytać i nie obchodzą cię sprawy polskiego internetu, to przewiń w dół i nie hejtuj. A więc zaczynamy...

Zapewne znacie użytkownika shogun1978 sławiący się filmikami o życiu w USA. Dość popularny vlogger i jeden z tych mądrzejszych na Polskiej scenie YouTube. Teraz kolejna osobliwość, BrzydkiBurak i BuraczekCebulaczek. Jest to sama osoba, także kręcąca vlogi używając swojego "świetnego" głosu i kręcąca słynnego "Majnkrafta". a więc co łączy te dwie osoby. Już tłumaczę! Shogun, czyli po prostu Sebastian opublikował ok. rok temu filmik o zarobkach na YouTube, zyskał on na popularności i właściwe wtedy wszystko się zaczęło. Kolejna wojna... Nie będę wszystkiego pisał, bo wiem, że nie lubicie czytać, a chcę żeby więcej osób się tym zainteresowało, więc proszę, oto materiał prosto od Sebastiana.



Temat na Wykopie
wykop.pl

Polecam także przeczytanie opisu pod filmem Sebastiana, znajduje się tam bardzo ciekawy komentarz z Wykopu.

Pozdrawiam Sadyści!
:noga:

haras1991

2013-02-12, 14:41
Ja pie**ole do czego to już doszło że internet jest już całym światem dla tak wielu osób.

_R...........s_

2013-02-12, 14:55
Zastanawiam się tylko, na ch*j to jest w dziale dokumentalne? Ani to nie jest nic historycznego, ani nic naukowego, tylko jakieś pie**olenie o youtube, nie przedstawiające żadnej wartości. Więc co to k***a w dokumentach robi?

ps. radzę nawet nie odpalać filmiku, po ch*j mu odbijać odtworzenia.

lg0r

2013-02-12, 15:02
ale pie**olenie... gościu ma paranoje chyba jakieś.

OstrySadol

2013-02-12, 15:13
Na ch*j to wrzucacie tutaj? Sadol schodzi na psy..

Szwancolot

2013-02-12, 15:18
Skończy się tak że ktoś znajdzie cebulaczka na realu, wpie**oli mu solidnie i skończy się "rumakowanie". Tak kogoś boli że prawda wychodzi. Każdy wie że na YT się zarabia.

Ptoon

2013-02-12, 15:51
wtyki, kontakty, znajomości na yt, prefabrykowane materiały, mafia...



Wklejenie tu naszej noblistki tylko raz byłoby niewystarczające.

sa...........os

2013-02-12, 17:20
Co za odrealnieni ludzie...

ne...........fi

2013-02-12, 18:40
Obie strony korzystają na tym konflikcie :roll: Najlepiej mieć na to wyj***ne

bloodwar

2013-02-12, 20:48
Każde odtworzenie jakiegokolwiek filmiku, czy to po "stronie" tego całego Szoguna czy po stronie jego "przeciwników" nabija im kabze, bo za każde odtworzenie mają $$$. Ironią jest to, że im więcej się kłócą tym są bogatsi, a mądrzejszy, który przestanie odpowiadać na głupie wyzwiska i sugestie o mafii - straci. To chyba nie tak powinno wyglądać... Najlepiej zignorować obie strony, samo ucichnie

kidi1

2013-02-15, 00:00
Wystarczy popatrzeć na oczy tego gościa jak mówi, widać od razu , że jest znerwicowanym, niezrównoważonym psychicznie człowiekiem. Robi niepotrzebne zamieszanie. Człowieku , lubisz robić vlogi? To rób i nie patrz na innych. Skarżysz się widzom jak jakaś dziewczynka z podstawówki. Rób swoje i nie patrz na innych. Skup się na robieniu ciekawych filmów a nie na dopie**alanie innym vlogerom. Typowo polskie podejście- ktoś ma lepszą oglądalność to trzeba go poniżyć zamiast zadbać o własną oglądalność. Sam się poniżasz.

Go...........ga

2013-02-15, 17:59
ch*j mnie to boli.

LeHajt

2013-02-19, 10:20
Po części gość mówi prawdę. Wiem jak wygląda posiadanie własnego servera minecraft.
Jako że serwerów jest bardzo dużo, ciężko zgromadzić sporą liczbę graczy, to tego wywalających kasę na sloty/vipy. Średnio zwracał się nam koszt utrzymania serwera, co innego po poleceniu tego tez serwera przez jakiegoś znanego "JUTUBERA" który w swoim gówno wartym filmie powie 'wbijajcie na ten i ten server, jest spoko, można pograć, linki i adresy w opisie'. Po takiej akcji 90% podstawówek i gimnazjów zalewa serwer, zapełnia go, przez co zwiększa się liczba kupujących sloty/vipy i $$$$$$$$$$$$$$ leci.
Zarabianie na gimbusach którzy podkradają babci rentę, czy też wysyłają smsy z telefonu rodziców, jest proste i przyjemne więc musiało kogoś zaboleć że autor filmiku o tym powiedział.