18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Brzydki grubasek

CrazyEdek • 2022-09-29, 18:26
Łapy, łapy cztery lapy, a na łapach pies kudłaty.


Zasysacz

2022-09-29, 18:32
A gdzie dalej ? Szczeźnij w piekle.

radek225

2022-09-30, 00:59
Za takie upasienie dziecka MOPS oraz jego odpowiedniki w innych krajach powinny odbierać dzieci, a starych wysyłać do kamieniołomu i na reedukację. By zabrać psa ze schroniska, dziecko z bidula musisz podać numer buta, fiuta, obwód, średnicę, zaświadczenie o tym, że twój pradziadek w czasie wojny nie machał ch*jem na wierzchu i był w stanie zgiąć się tak, by złapać go językiem oraz ustami, 2137 wizyt urzędasów, czy nie mieszkasz w zarzyganej melinie itp. A zrobić dziecko może dosłownie każdy oraz w bardzo prosty sposób można wychować je na psychopatę lub utuczyć "bo on taki niedożywiony jest" i zrobić z niego ludzika z Michelin. By jeździć samochodem / autobusem / motocyklem / tirem musisz mieć stosowne prawo jazdy. By pilotować samolot (nie mówię o ultralekkich latawcach z silnikiem) musisz mieć licencję pilota. By być kapitanem statku musisz mieć milion zezwoleń. By wziąć kredyt 200.000 zł na mieszkanie, dom to ci jeszcze do dupy zajrzą. Zaświadczenie o dochodach, niezaleganie w Zusie, srusie, ch*je muje, dzikie węże. A by zrobić dziecko wystarczy mieć zdrowego ch*ja, zdrową p*zdę, i o ile nie przypalasz dziecka rozgrzanym metalem, i nie ciągniesz go po chodniku za włosy to możesz z nim robić, co ci się tylko podoba. Ja pie**olę! :homer:

stopwar

2022-09-30, 04:40
CrazyEdek napisał/a:

Łapy, łapy cztery lapy, a na łapach pies kudłaty.






hfbnmiuytp

2022-09-30, 07:47
radek225 napisał/a:

Za takie upasienie dziecka MOPS oraz jego odpowiedniki w innych krajach powinny odbierać dzieci, a starych wysyłać do kamieniołomu i na reedukację. By zabrać psa ze schroniska, dziecko z bidula musisz podać numer buta, fiuta, obwód, średnicę, zaświadczenie o tym, że twój pradziadek w czasie wojny nie machał ch*jem na wierzchu i był w stanie zgiąć się tak, by złapać go językiem oraz ustami, 2137 wizyt urzędasów, czy nie mieszkasz w zarzyganej melinie itp. A zrobić dziecko może dosłownie każdy oraz w bardzo prosty sposób można wychować je na psychopatę lub utuczyć "bo on taki niedożywiony jest" i zrobić z niego ludzika z Michelin. By jeździć samochodem / autobusem / motocyklem / tirem musisz mieć stosowne prawo jazdy. By pilotować samolot (nie mówię o ultralekkich latawcach z silnikiem) musisz mieć licencję pilota. By być kapitanem statku musisz mieć milion zezwoleń. By wziąć kredyt 200.000 zł na mieszkanie, dom to ci jeszcze do dupy zajrzą. Zaświadczenie o dochodach, niezaleganie w Zusie, srusie, ch*je muje, dzikie węże. A by zrobić dziecko wystarczy mieć zdrowego ch*ja, zdrową p*zdę, i o ile nie przypalasz dziecka rozgrzanym metalem, i nie ciągniesz go po chodniku za włosy to możesz z nim robić, co ci się tylko podoba. Ja pie**olę!



Ale to popie**olone są te wszystkie sprawy co wymieniłeś, a nie to że rodzic ma władzę nad swoim dzieckiem.