18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brzoskwinka

Driver19cm • 2022-05-15, 11:04
Lizalbym, gryzlbym, wahałbym....

Sadolowi stulejarze i ich komentarze


SirMajkel

2022-05-15, 12:03
zaraz zlecą się simpy i spermiarze.

BambiPMT

2022-05-15, 12:13
SirMajkel napisał/a:

zaraz zlecą się simpy i spermiarze.



Pierwszy Brzoskwinia drugi ty.

Zbysław

2022-05-15, 12:26
Dokładnie pokazane, jak k***a psy !!
co wy widzicie w tych ciach jak można być tak zezwierzęciały!!?
obrzydliwe to jest tak jak w średniowieczu wspólne stanie albo dziś jedzenie wspólne

baronturbina

2022-05-15, 13:08
Zbysław napisał/a:

Dokładnie pokazane, jak k***a psy !!
co wy widzicie w tych ciach jak można być tak zezwierzęciały!!?
obrzydliwe to jest tak jak w średniowieczu wspólne stanie albo dziś jedzenie wspólne


Przestań chlać i jak wytrzeźwiejesz napisz to po polsku, albo lepiej idź stad na zawsze.

Hanysie

zwierzak30

2022-05-15, 13:09
Zbysław napisał/a:

Dokładnie pokazane, jak k***a psy !!
co wy widzicie w tych ciach jak można być tak zezwierzęciały!!?
obrzydliwe to jest tak jak w średniowieczu wspólne stanie albo dziś jedzenie wspólne






35i

2022-05-15, 13:10
Możesz sobie tylko pomarzyć kryptogeju, 19 cm od kolana licząc. :-)

Alonso

2022-05-15, 13:11
Fajne bicepsy, ale to ćwiczenie jest chyba na inne partie mięśni.

mygyry

2022-05-15, 13:15
Ale mu się śmiesznie jajka ułożyły :amused:

Kolorowy

2022-05-15, 13:54
Cześć. Mama mi pozwoliła wejść na stronę sadistic.pl. Pani bardzo ładna, pupka delikatna, mięciutka, puszysta. Oceniam na 10.

opółnocyuciebie

2022-05-15, 14:39
pompuje to tłuste dupsko. dzieki za wrzutke driver19mm

UrlichUrwich

2022-05-15, 15:00
Są specjalne majty i takie dziwne gumowe (?) opaski podnoszące i uwypuklające pośladki. Dziewczyna może być całkiem zwyczajna, tylko lekko stuningowana i od razu sensacja. Bez wspomagaczy cały czar pryśnie.
Inna sprawa, że jak ćwiczy to pewnie też się poci a więc śmierdzi. (takie życie).
Mam nadzieję, że takie spojrzenie otworzy choć jednemu z Was oczy. Kobiece ciało jest piękne a takie filmiki promują tylko nierealistyczne wyobrażenia i oczekiwania względem nich.

Tulkas

2022-05-15, 16:19
UrlichUrwich napisał/a:

Są specjalne majty i takie dziwne gumowe (?) opaski podnoszące i uwypuklające pośladki. Dziewczyna może być całkiem zwyczajna, tylko lekko stuningowana i od razu sensacja. Bez wspomagaczy cały czar pryśnie.
Inna sprawa, że jak ćwiczy to pewnie też się poci a więc śmierdzi. (takie życie).
Mam nadzieję, że takie spojrzenie otworzy choć jednemu z Was oczy. Kobiece ciało jest piękne a takie filmiki promują tylko nierealistyczne wyobrażenia i oczekiwania względem nich.



gdy ćwiczy to i ciało zadbane, a na pot najlepszy jest prysznic i mydło. Wiem czasem w piwnicach nie ma pryszniców dla tego mogło Ci to nie przyjść do głowy...

UrlichUrwich

2022-05-15, 17:07
Tulkas napisał/a:

gdy ćwiczy to i ciało zadbane, a na pot najlepszy jest prysznic i mydło. Wiem czasem w piwnicach nie ma pryszniców dla tego mogło Ci to nie przyjść do głowy...



Mydło? Słyszałem kiedyś o tym. Mówisz, że wciąż jest popularne?